בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> כללי > מה זה פוטושופ

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

כללי

מה זה פוטושופ

מה זה פוטושופ
כל מה שרציתם לדעת על תוכנת הפוטושופ במאמר זה אם היה צריך להצביע על תוכנה גרפית עיקרית אחת שעשתה באמת שינוי משמעותי לעולם הגרפיקה והעיצוב, זו אכן יכולה להיות
המאמר קיבל את הציון: המאמר מה זה פוטושופ קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 223  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

מה זה פוטושופ
כל מה שרציתם לדעת על תוכנת הפוטושופ במאמר זה אם היה צריך להצביע על תוכנה גרפית עיקרית אחת שעשתה באמת שינוי משמעותי לעולם הגרפיקה והעיצוב, זו אכן יכולה להיות תוכנת הפוטושופ, תחשבו כך מאז שהומצאה התוכנה הזו כל תמונה בעיתית היה אפשר לתקן, להוסיף טקסטים תמונות נוספות חלקים של תמונות, חשוב להכיר את התוכנה על בורייה כדי לחוות בניסים ונפלאות שהיא מסוגלת לחולל.


תוכנה להכנת עיצובים גרפיים - איך מכינים הזמנה לאירוע בפוטושופ
לבנות אלבומים דיגיטליים, מודעות פרסומיות לפייסבוק לקידום מכירות ועוד, למישהו מהמשפחה יש יום הולדת, יש אירוע מיוחד של חברים והייתם רוצים לעצב עבורם הזמנה יפה מיוחדת ומעוצבת בפוטושופ, אין קל וקסום מזה, דבר ראשון, תדאגו שיהיו לכם מספר תמונות של בעל האירוע, תשאלו אותו מה הוא אוהב, צבעים, תחביבים, רקעים שונים, האם הוא אוהב רקע ים, שמים כחולים, ואולי אפילו חלל וכו'. תנסו לחשוב אלו סוגי כתב יתאימו לאירוע, נניח מדובר באירוע מדהים של יום הולדת לילדי הגן, תחשבו על אלמנטים נוספים שמתאימים לילדים, בלונים, צעצועים ליצנים, גלידה וכו'.


אופו העבודה והשימוש עם אוסף של תמונות, לאחר שאספתם מספיק חומר ורשמתם לעצמכם הערות מה צריכה ההזמנה לשדר לגבי יום ההולדת ומה יגניב את הילדים שמוזמנים לארוע, תדאגו לשמור את החומר הסרוק והדיגיטלי בתיקיה ייעודית במחשבכם, חשוב להיות מאוד מסודרים ומקצועיים ולשים כל פרויקט בתיקיה מסודרת, זהו אתם מוכנים לעבודה פתחו קובץ פוטושופ והתחילו.
קובץ הפוטושופ שתפתחו יהיה צריך להיות מוגדר בגודל המבוקש, נניח שתרצו שההזמנה תהיה ריבועית בגודל של 20X20 ס"מ וכיוון שזה מיועד לדפוס תבחרו בפורמט של cmyk רזולוציה גבוהה כ 300 dpi וזהו, תלחצו על אישור.

קביעת גדלים דך לפי הצרכים האישיים שלכם, יפתח לכם דף חדש מוגדר לפי הפרמטרים שהגדרתם מראש, תוכלו לשמור על פרמטרים אלו לעבודות הבאות ע"י לחיצה על save presets, בדף הלבן החדש שנוצר, תתחילו להגדיר שכבות עבודה, פתחו את ה background ע"י לחיצה כפולה ואישור, זה יהיה הרקע של ההזמנה, מעליו תשימי עוד שכבה קראו לה תמונות ומעל עוד אחת תקראו לה טקסט, בינתיים תנעלו את השכבה של הטקסט ותתחילו עם הרקע, מדובר הרי בהזמנה לילדים, לפעוטות, אז צריך לחשוב לתת רקע מתאים, צבעים עדינים של משחקי gradiant כחול ולבן או ירקרק תסתכלו בהזמנות קיימות בגוגל, בנושא ימי הולדת לפעוטות ונסו לשאוב משם רעיונות נוספים.
טיפ להכנת רקעים בתוכנת הפוטושופ כגון שילוב של תמונות ועוד אין ספור אפשרויות רחבות, הכנת רקעים בצורה אישית לאחר שיש את הרקע, תוסיפו כמה תמונות, לא חייבים את כולם, אולי אפילו רק אחת, תמקמו את התמונה ותראו אם היא משרתת אתכם למה שתצטרכו או שאולי צריך לעבד אותה קצת, והרי לכך נועדה תוכנת הפוטושופ, תוכלו לקחת את כלי המחק, לתת לו קצוות מטושטשים מעט ולהתחיל למחוק בעדינות מסביב לתמונה את האלמנטים הלא רצויים בה, תעבדו בעדינות איכותי ולאט, תעשו עבודה טובה ולא חפוזה, אח"כ אתם יכולים להוסיף מסגרות יפות למיניהן בעזרת כלי ה select ותנו למסגרת ריכוך קצוות feather עדין ביותר, אתם יכולים לעשות מסגרת ע"י החסרת צורה בצורה או מסגרת ע"י הגדרת border גדול יחסית וזהו. תוסיפו את המלל הרצוי ויש לכם הזמנת ארוע ליום הולדת לפעוט הקטן. לעוד פרטים וצפייה בסרטונים אתם מוזמנים לכנס לקישור בתחתית הדף

באדיבות מכללת סולו לעיצוב גרפי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור כללי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים