בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> כללי > תוכנה ליצירת לוגו

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

כללי

תוכנה ליצירת לוגו

תוכנה ליצירת לוגו
רוצים לדעת בעצמכם איך מעצבים לוגואים ובאיזה תוכנות מעצבים גרפיים עושים את זה אתם במקום הנכון! כשלומדים תוכנה גרפית כמו בלימודי אילוסטרייטור לומד
המאמר קיבל את הציון: המאמר תוכנה ליצירת לוגו קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 191  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

תוכנה ליצירת לוגו
רוצים לדעת בעצמכם איך מעצבים לוגואים ובאיזה תוכנות מעצבים גרפיים עושים את זה אתם במקום הנכון! כשלומדים תוכנה גרפית כמו בלימודי אילוסטרייטור לומדים גם הרבה שלבים מתחום הגרפיקה הממוחשבת והתקשורת החזותית, הרעיון להעביר מסר דרך טקסט ותמונה, לעורר מחשבה, לעורר דיון, לעזור למותג לשווק את עצמו. בהרבה מקרים הטקסט שמופיע על כרזה או על נייר מכתבים או על כרטיס ביקור וכו', הוא לא רק כדי שייקראו מה כתוב שם, אלא שיבינו למה זה כתוב שם, למה בצורה כזו ולא אחרת, למה בצבע הזה, למה זה מעוצב בגודל כזה ולא בגודל אחר, או למה מודגש ולמה רגיל.
הטמעת חוקי העיצוב חשובה מאוד כדי לשדר את המסרים בצורה חזקה עם שילוב תורת הצבעים- טיפוגרפיקה ולמידה של חוקי העיצוב הגרפיכל עניין תורת הכתב בעגה המקצועית נקרא טיפוגרפיה, יש המון סוגים של כתב, בהמון שפות, יש צורות שונות של כתב עם משקלים, בינוני שזה כתב טיפה יותר עבה bold שזה מאוד עבה, light מאוד דק italic שזה כתב מוטה, יש המון אופציות והתלמידים בלימודי האילוסטרייטור שלהם צריכים לדעת גם איך מתמודדים עם כל נושא הכתב, במה לבחור שיעביר את המסר, עד כמה חשוב הגודל, הצבע, המשקל, תוך כדי עבודות ותרגול בכיתה ובבית התלמידים יתרגלו לעבוד עם טיפוגרפיה ועם הרגש יתחילו להבחין מה עיקר ומה תפל, במה כן ניתן להשתמש שיעזור לרעיון ומה לא יכול לעזור כלל.
יצירת פונטים מאירים פנים על ידי כתיבת הפונט בעצמכם תוך שימוש בכל הציור בתוכנה- הכתב בתוכנת האילוסטרייטור, מקבל מקום חשוב מאוד בין הכלים שעוזרים ליצור ממנו סגנונות חדשים, יש את כלי ה T הרגיל שברגע שבוחרים בו כותבים פשוט עם הפונט, הגודל והצבע שכרגע מוגדרים, אך בתוך כלי הכתב T יש אפציות נוספות, ניתן לכתוב מלמטה כלפי מעלה את הטקסט, כמו שלטים כאלו שיש במלונות דרכים, ניתן לכתוב בתוך תיבת טקסט, אופציה כזו מעולה למי שיש לו המון טקסט, ורוצה לנסות להתאים את כמות המילים למסגרת שתשב טוב על הקומפוזיציה, אם צריך לצמצם את הפסקה של המילים כדי שתיכנס למסגרת הקומפוזיציה, ניתן לעשות זאת ע"י לחיצה על אחת הידיות ואז הטקסט יוכל להיות צר בפסקה שלו ויותר שורות או רחב בפסקה שלו ופחות שורות.
סגנונות כיתוב שונות להטמעת המסר בצורה נכונה ישנה גם אופציה שכאשר כותבים טקסט, הטקסט יישב על קו מעוגל או מעין אליפסה ואז כאשר נצטרך לכתוב טקסט שמקבל את קו הזרימה של האובייקט שאנו רוצים לכתוב עליו, הוא יירשם בצורה מעוגלת, בתוך אייקון עריכה קטן ניתן להסיט את הטקסט כלפי מעלה או מטה, ניתן גם לרווח בין השורות או להגדיל או לשנות צבע והכל בטווח של הטקסט המעוגל שיצרנו עם כלי מקסים זה.

באדיבות מכללת סולו לעיצוב גרפי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור כללי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים