בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> כללי > קורס פוטושופ לצלמים ומעצבים גרפיים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

כללי

קורס פוטושופ לצלמים ומעצבים גרפיים

ללמוד את התוכנה מספר אחת לתיקון ועיבוד תמונות כולל הכנת גרפיקות ועיצובים, אם רוצים לדעת לטפל בתמונות בצורה מקצועית, לדעת להטמיע אותן בכל מדיה אפש
המאמר קיבל את הציון: המאמר קורס פוטושופ לצלמים ומעצבים גרפיים קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 170  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

קורס פוטושופ לצלמים ומעצבים גרפיים
ללמוד את התוכנה מספר אחת לתיקון ועיבוד תמונות כולל הכנת גרפיקות ועיצובים, אם רוצים לדעת לטפל בתמונות בצורה מקצועית, לדעת להטמיע אותן בכל מדיה אפשרית כמו אינטרנט, מוצרי דפוס כגון ספרים, ניירות משרדיות כרטיסי ביקור וכו', חייבים לעבור לשם כך קורס פוטושופ מקיף טוב ובסיסי, שבו ילמדו כל מה שתצטרכו ללמוד כדי שתוכלו להגשים את המטרות שלכם בתחום עיצוב ועיבוד תמונות בעיקר.
ללמוד על תוכנה לכל המגזרים צילום, גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי , איזו תועלת ניתן להפיק מקורס פוטושופ טוב ומעמיק
תוכנה לכל המגזרים צילום, גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי בבואכם ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי או רק לדעת איך עושים מניפולציות שונות על כל מיני תמונות שתרצו לשלב בפרויקטים שונים. בין אם מדובר על עיצוב לאלבום תמונות. או התאמת גדלים ומשקלים של תמונות לאתרי אינטרנט מתאימים, כתבות, מוצרי דפוס שונים ועוד. אתם תעברו לשם כך קורס פוטושופ טוב ומעמיק. בקורס תלמדו לעבוד כמו שצריך ובאופן מקצועי עם תוכנת הפוטושופ. בתוכנה קיימים מאפיינים רבים וכלים רבים שאיתם תוכלו ליצור יצירות חדשות ונפלאות מתמונה אחת בלבד או שילובים שתלמדו לעשות במהלך הקורס.
ללמוד אחד על אחד אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים הכי חשוב להקשיב לדברי המורים בקורס. לתרגל כמה שיותר בכיתה ולא להתבייש להתייעץ עם המורים או תלמידים שלומדים אתכם באותו הקורס. היום זה אפילו הרבה יותר קל בזכות רשתות חברתיות כמו פייסבוק. בלוגים למיניהם וואטסאפ וכו. אתם יכולים פשוט לספר על הבעיה שבה נתקלתם. להעלות צילום שיוכל להמחיש בצורה גרפית ברורה יותר את הבעיה והעניין יכול להקל עד מאוד במסירת תשובה מתאימה. וכמובן שתלמידים נוספים שאולי נתקלו בבעיה דומה יוכלו להיעזר בפתרון שניתן במהלך הדיון. כמובן שדיונים כאלו ניתן גם לעשות במהלך קורס פוטושופ. אבל ברגע שאתם לא נמצאים במסגרת כזו זה טוב שיש את הרשת החברתית.
גרפיקות ועיצובים גרפיים משולבים בתמונות
להכין גרפיקות ועיצובים גרפיים משולבים בתמונות תוכנת הפוטושופ מאפשרת לכם ליצור עבודות גרפיות מדהימות דיגיטליות שהיו מאוד מתקשים לבצע לפני שנים רבות, עוד בעידן שלפני שהעיצוב הגרפי היה נעשה בידי מחשב. המעצבים הגרפיים היו אומנים שדייקו עד המילימטר האחרון, בתוכנת הפוטושופ יש כלים רבים שעוזרים לדייק בעבודת העיצוב בצורה אוטומטית, ולכן חשוב להשתמש בכל הכלים שמאפשרים לעשות עבודה גרפית מדוייקת ומקצועית.
שמירה על כללי העיצוב
ללמוד לעבוד בצורה מדויקת עם שמירה על כללי העיצוב כלים כמו כלי הסרגל שמאפשר להעביר קו מוגדר לרוב בצבע כחול על כל אזור במשטח העבודה ועל פיו ליישר אלמנטים בצורה אנכית או אופקית, כלי ה align זהו כלי ממוחשב מאוד וחשוב שמאפשר לסדר אלמנטים שונים עם רווחים שווים ביניהם, מוצמדים לצד ימין או לצד שמאל ואפילו מאוחדים לאמצע או למשטח העבודה עצמו, יש אפשרות גם לעבוד עם כלי מדידה שממש יכולים לספור את המרחקים בין אלמנט לאלמנט וזה באמת עוזר לוודא אם העבודה מדוייקת להפליא או לא.

באדיבות מכללת סולו לעיצוב גרפי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור כללי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים