בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> כללי > עיצוב אלבומים דיגיטליים תוכנה להכנת תמונות מעוצבות כמו ספר דיגיטלי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

כללי

עיצוב אלבומים דיגיטליים תוכנה להכנת תמונות מעוצבות כמו ספר דיגיטלי

עיצוב אלבומים דיגיטליים
מחפשים לדעת על עולם העיצוב תמונות דיגיטלי? צלמים שרוצים להנציח אירועים? אתם במקום הנכון! ישנם המון אירועים, המון אפשרויות למתנות יפות,
המאמר קיבל את הציון: המאמר עיצוב אלבומים דיגיטליים תוכנה להכנת תמונות מעוצבות כמו ספר דיגיטלי  קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 168  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

עיצוב אלבומים דיגיטליים
מחפשים לדעת על עולם העיצוב תמונות דיגיטלי? צלמים שרוצים להנציח אירועים? אתם במקום הנכון! ישנם המון אירועים, המון אפשרויות למתנות יפות, אולי ניתן לבעלת השמחה מתנה מדהימה שהיא לא תשכח, ניתן לה אלבום דיגיטלי, והתוכנה הכי טובה שמתעסקת עם עיצוב אלבומים דיגיטליים תהיה כמובן פוטושופ. אם מדובר בהפתעה, עדיף לשתף בסוד בעיקר את בני המשפחה, והחברים, ולדאוג לא לידע את בעלת השמחה מחשש שתתקלקל ההפתעה, צריך לבקש מהם כל חומר שנראה להם יכול להיות רלוונטי בשביל לעצב את האלבום הדיגיטלי שלה, אם מדובר בתמונות ילדות, תמונות מהצבא, תמונות משפחתיות, עם הבעל והילדים, הכל הולך, יהיה מאוד נחמד לדעת קצת יותר עליה שיהיה גם מה לכתוב בשורות הטקסטים, טקסט זה תמיד טוב כחיזוק לתמונה ולתת מידע למי שאולי לא מכיר את כל הסיפור.

תוכנה להכנת תמונות מעוצבות כמו ספר דיגיטלי אספתם את כל החומר הדרוש, הטקסטים, הצלחתם לצלם אפילו חפצים שהיא מאוד אוהבת או להביא כל מיני "תעודות" מהזכרונות שלה, כרטיס קולנוע לסרט שהיא אוהבת, נסיעה ראשונה ברכבת, עברה טסט, כל דבר שיכול לעורר ברגשותיה אושר. כל החומר הזה ניתן לעצב לבד באופן חובבני בתוכנת הפוטושופ, אבל עדיף, כשמדובר בעיצוב אלבומים דיגיטליים, לתת את העבודה לגרפיקאי מקצועי שיידע איך לטפל בחומר, ואיך להוציא ממנו את המירב, הגרפיקאי לאחר שתסגרו איתו הצעת מחיר וזמנים, הכי חשוב זמנים, שלא נעבור חס וחלילה את מועד המסיבה, לוקח את החומר הזה דואג להעביר אותו למחשב הן עם דיסק און קי, או כל תוכנה אחרת שתמיר את הקבצים למחשב.

מעצבים בתוכנת הגרפיקה פוטושופ שכוללת עריכה ועיבוד תמונת הגרפיקאי יישב איתכם, בני המשפחה והחברים להכיר קצת את מי שהוא אמור לעצב עבורו אלבום דיגיטלי, הוא יירשום רשימות מתאימות בפנקס, מה היא אוהבת, סיפורים מיוחדים, שמות של אנשים בחייה, בני משפחה ילדים, שמות של מורים שאולי אהבה והיוו לה קפיצת דרך ענקית בדרך להיות מה שהיא היום, כל דבר שיכול לעזור לשפוך אור על עיצוב האלבום הדיגיטלי שאתם רוצים לעשות עבורה. כל החומר נמצא אצל הגרפיקאי ולפי ההנחיות שלכם הוא יעצב את האלבום הדיגיטלי שלה.

ללמוד להכין אלבומים דיגיטליים מקצועיים - הדרכה מקצועית התוכנה היחידה להכנת אלבומים דיגיטליים בעיצוב אישי כשפותחים את תוכנת הפוטושופ יש המון דרכים מעולות לפתוח את כל התמונות בבת אחת בשביל לייעל את התהליך ואז להעביר אחת אחת לתוך דף ריק שנבנה מראש עם גריד מסודר וכל קומפוזיציה בנויה להפליא, הגרפיקאי ממקם את התמונות עושה להן הטיות, אפקטים, תמונות בהגדלה מטושטשת ועליהן התמונות היותר קטנות, משלב כל מיני אלמנטים שהיא אוהבת, מסביב או תמונות יפות ומאורכות של חרוים ותחרה, כל דבר עיצובי שיכול לתרום לבניית אלבום דיגיטלי מדהים, מזמינים את המשפחה לראות את המוצר לפני הדפסה וברגע שמקבלים אישור שולחים להדפסה והנה לכם מתנת הפתעה אישית יפה שתחזיק לאורך זמן.

באדיבות מכללת סולו לעיצוב גרפי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור כללי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים