בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> יצירה ואומנות > "חוג בשטח" מבקרים בסטודיו לקרמיקה של ענת עמרם

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יצירה ואומנות

"חוג בשטח" מבקרים בסטודיו לקרמיקה של ענת עמרם

אוירה מיוחדת עטפה אותי אתמול בערב שעה שנכנסתי לסטודיו של ענת עמרם בצורן. הסטודיו ממוקם בחלק הקדמי של הבית, הכניסה בין עצי פרי. את קולות השמחה מהסטודיו שומעים עוד מהרחוב וחניה יש בשפע
המאמר קיבל את הציון: המאמר  נצפה: 3801  |  דורג: 7
דרג מאמר זה
"חוג בשטח" מבקרים בסטודיו לקרמיקה של ענת עמרם

זו השנה ה-13 שנערכות אצל ענת בבית סדנאות וענת... היא אישה מדהימה. ישר הכניסה אותי לעניינים. הניחה חומר חימר בידי והאיצה בי לעבוד, אז הכנתי צב! ( בהדרכתה , כמובן). ממש ממש ללא כל ידע הצלחתי להכין לי צב, מדהים!!!
מסתבר שנרקמה חברות גדולה בין חברות הקבוצה , 3 שעות בכל יום ראשון עושות את מלאכתם והקשרים אשר יצרו גורמים למפגשים לפני ואחרי החוג ובמהלך כל השבוע.
לכולן לפחות 4 עבודות בתהליכים שונים. חלקן עסק בצביעה, חלק בעיבוד חומר, חלק בשיוף. כולן היו עסוקות כל הזמן בעבודה על פסלים גדולים, קערות חימר, כלים מעוצבים במנדלות או בעיטורים ארמנים והכל באווירה קסומה ובמוזיקת רקע.
מסתבר שזו השנה ה- 13 שענת מקיימת פעם בחודש חוגים וסדנאות בבקרים עבור ההורים וילדיהם. היא גם עורכת אירועים כמו ימי הולדת סדנאות סבים וסבתות ואפילו מסיבות כלה.
סדנא מיוחדת מאד נקראת סדנת "נעליים", אותה ענת עורכת במקום העבודה. היא מגיעה עם כל הציוד שלה למקום העבודה ובמשך מספר שעות נערכת סדנא לעובדים. החוויות מדהימות.
אני נהנתי.

בברכה,
צוות חוג בשטח.
אהבתם?

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות)

  • 1

    כתבה מעניינת על עבודת כפיים יזומה של ענת עמרם , שמשלבת סדנאות להעמקת הקשר בין חברים ,בני משפחה , הורים וילדים . יצירה בחומר היא גם חוויה למי שמתעניין באומנות ורוצה לחוות בעצמו את טעם היצירה.
    עדנה ארידור   (1.11.2013)
בניית אתרים