בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מודעות וצמיחה רוחנית > כוחם המרפא של הצבעים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מודעות וצמיחה רוחנית

כוחם המרפא של הצבעים

המאמר מדבר על חשיבותם של הצבעים בחיינו, החל כמובן מצבעים פיזיים ועד לצבעים שרובנו לא רואים בעיניים הפיזיות, צבעים בהילה, בשדה האנרגטי ובמבני גל. כל אלו חיוניים לבריאותנו הפיזית, האנרגטית והרוחנית.
המאמר קיבל את הציון: המאמר כוחם המרפא של הצבעים קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 1287  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
כוחם המרפא של הצבעים

צבע הוא תדר. בתור תדר הוא מהווה מרכיב מסוים במציאות, במציאות של העולם על אינספור גווניו, במציאות של חיינו ובאופן עמוק אף יותר במציאות "הבלתי נראית שלנו". כשאני מדברת על המציאות הבלתי נראית אני מתכוונת למשל לשדה ההילה, לתדרי הצבע שמאפיינים את התאים בגופים האנרגטיים שלנו, החל מהגופים הדחוסים ועד למעודנים.

כאשר מסתכלים על ההילה של אדם חולה היא נראית ברוב המקרים חיוורת, אין זו חולשה שמתלווה למחלה, אלא היעדר הצבע שיצר את המחלה. מקובל לדבר על חיידקים, וירוסים, גנים ותורשה, גורמים סביבתיים ומשתנים נוספים כסוכנים של מחלות, אבל ברמה האנרגטית, ברמה של שדה ההילה שלכם, הגורם למחלות הוא חד משמעי: היעדרו של צבע.
כאשר שדה ההילה שלנו רוטט ומשקף אינסוף גוונים וגוני גונים כמו העולם עצמו אני רוטטים בבריאות ואף חיידק, וירוס או גורם מחבל אחר אינו יכול לנו. אם נחשף לזיהום כלשהו, תעמוד לזכותנו הויטליות של הגוף האנרגטי שלנו והמחלה לא תדבק בנו, או לכל הפחות נוכל להתגבר עליה בקלות יתרה.

החשיפה לספקטרום מוגבל של צבעים משולה לאכילת תזונה שמורכבת רק מלחם וגבינה. אנחנו זקוקים למגוון, אנחנו זקוקים לשפע, לשונות, לעושר המתפרץ הזה של צבעי העולם כולם, אלו שנראים לנו בעיניים הארציות ואלו שנראים רק למטיבי ראות, בהקשר הזה כמובן אני מדברת על רואי הילות ושדות אנרגטיים.

טכניקות רבות עוסקות בריפוי בצבעים מתוכן העוצמתיות שהכרתי הן שפת האור והרויאל ג'מס. מה שהופך אותן לכל כך חזקות ואפקטיביות הוא שאנחנו לא סתם מקבלים עבודה להתמקד בצבע מסוים, או מאזנים צבע זה או אחר בשדה ההילה שלנו. בשפת האור, וברויאל ג'מס שמתמקדת בתדר הצבע הטהור של אבני חן וקריסטלים, יש שימוש גם בחניכה, הצבע או התדר של הצבע מורד לשדה ההילה שלנו ומזכיר לנו איך לנשום אותו, איך לחיות איתו ואיך להדהד איתו.

השינוי הוא נצחי.

ברגע שפגשנו שוב מגוון רחב של צבעים "ששכחנו" בחיינו הארציים ופתחנו להם את שדה ההילה שלנו, ממש כמו פתיחת התודעה לחוכמה עתיקה שנשכחה מאיתנו, הם לא יעלמו מאיתנו שוב.

כמו בלימוד של שפת האור, כך גם בעבודה עם הרויאל ג'מס התגובה שעולה בנו לאחר המפגש עם הצבעים היא, במקרים רבים, אבל היה לי את זה, אני יודע/ת איך להיות את הצבע הזה. אני לא מאמין/נה ששכחתי את הצבע שמייצג את החיבור שלי לתכנית האלוהית המקורית עבורי! תחשבו איך מרגיש אדם ששכח איך מרגיש לדעת בכל רגע נתון את התוכנית האלוהית המקורית עבורו, הוא מרגיש אבוד לפחות חלקית. ההרגשה הזאת היא כר פורה לתסכולים ולאנרגיה נמוכה ומכאן הדרך למחלות וחסימות היא קצרה.

ועכשיו דמיינו אתכם מתחברים אל הגל, אל המנסרה העצומה שמביאה אליכם את כל הצבעים כולם! כל הצבעים שלכם! כל הצבעים שכולנו! איך תהיה התחושה במצב כזה וכמה ויטלי ובריא יהיה האדם שזה העושר שמלווה אותו בחיי היום יום.

המסע חזרה אל הצבע יכול להתקיים בצורה של קורסים, קורס בשפת האור, קורס ברויאל ג'מס (בשנה הקרובה רויאל ג'מס ילמד רק באנגלית), אבל הוא יכול להיעשות גם בליווי של מטפל/ת, אדם שיזהה את הגוונים שחסרים לכם בחיים, את המקומות החיוורים, את חוסר הצבע ויהפוך אתכם חזרה, בעזרתכם המלאה, לציור המרהיב שאתם.

אני מזמינה את כל מי שהמילים האלו מהדהדות בתוכו להגיע ללמוד את שפת האור, ללמוד את הרויאל ג'מס (כבר כיום דרך הסקייפ מול ג'ויס סטש מפתחת השיטה, או בחודש מרץ בקורס פרונטלי עם תרגום סימולטני בעת ביקור שלה בישראל). מעבר לכך, אני מזמינה את כל מי שרוצה לחוות את הצבעוניות, החיוניות והויטליות הבריאה של עצמו להגיע למפגשי ריפוי.

אין זה משנה אם במפגש נעשה שחזור גלגולים, שחרור חסימה זו או אחר, או נדבר על הנושאים הקשים, הצבעים חיים ומתפרצים מהשדה שלי, הצבעים עוברים ממני אליכם בחגיגה אחת גדולה של חיים, ואחרי כל ניקוי של חסימה או מועקה השדה שלכם יתמלא בשפע של צבעים שיעוררו בכם את כוח החיים, ההנאה והשמחה שלכם.

מזמינה את כולכם באהבה.

יפעתאהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים