בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > עונת הליקויים – היכונו לליקוי חמה ב 10.5/ קרני צור

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

עונת הליקויים – היכונו לליקוי חמה ב 10.5/ קרני צור

רק לא מזמן, לפני כשבוע, חווינו ליקוי ירח חלקי וראינו עננה שחורה נוגסת מן הירח, וכבר בשבוע הבא יש לנו ליקוי חמה.

את ליקוי החמה לא נראה הפעם בכלל מישראל, אבל כמו שאומרים – ליקוי חמה הוא ליקוי חמה, גם אם לא רואים אותו! את ההשפעות האסטרולוגיות שלו בהחלט נרגיש.
המאמר קיבל את הציון: המאמר עונת הליקויים – היכונו לליקוי חמה ב 10.5/ קרני צור קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1087  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
עונת הליקויים – היכונו לליקוי חמה ב 10.5/ קרני צור

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים, כולל האסטרולוגיה החדשה.
************************************


צירוף המקרים הזה של שני ליקויים – ירח ושמש, בצמידות זה לזה, הוא בעצם לא צירוף מקרים כלל!

פעמיים בשנה יש את מה שנקרא "עונת הליקויים". בזמנים אלה – שקורים בערך בהפרש של חצי שנה זה מזה, כדור הארץ, השמש והירח נמצאים בישורת, כמו בשולחן ביליארד, ואז הם לוקים אחד את השני. ליקוי ירח קורה בליל ירח מלא – כאשר כדור הארץ מתייצב בין השמש לירח, ואילו ליקוי חמה מתרחש בראש חודש ירחי (כאשר "אין" ירח) ואז, למעשה, אנו רואים את צילו של הירח על פני השמש. לפעמים בעונת הליקויים ישנם ליקויים נוסף של כוכבי לכת שמגיעים אל אותו שולחן הביליארד, כפי שקרה בשנה שעברה עם וונוס שלקתה על פני השמש בליקוי נדיר.

אם נסתכל לעומק נראה כי בשנה שעברה עונת הליקויים הראשונה חלה ביוני ועכשיו היא חלה במאי, ולמעשה בכל שנה נראה כי עונת הליקויים נסוגה בחודש – כלומר גם שהיא קורית כל פעם במרחב אסטרולוגי אחר, לפי הסדר ואחורנית! וגם לכך, כמובן, יש משמעות רבה.


היכן וכיצד אפשר יהיה לצפות בליקוי השנה?

הליקוי השנה יהיה ליקוי טבעתי ( Annular), וזה אומר שהירח לא יכסה במלואו את השמש, אלא שתיוותר טבעת של אור מסביב לירח. יהיה ניתן לצפות בליקוי באופן מלא באוסטרליה, מזרח פפואה-גינאה החדשה, איי סלומון ואיי גילברט. פרט לכך יהיה אפשר לראות את הליקוי באופן חלקי גם באינדונזיה, אוקיאניה ורוב מרכז האוקיינוס הפסיפי.

עבורנו, בישראל, הליקוי יקרה בשעות הלילה שבין ה 10.5 ל 11.5, בין השעות 1:33 ל 5:20 לפנות בוקר לפי שעונינו.


משמעות הליקוי מבחינה אסטרולוגית וחלון ההזדמנויות שהליקוי יוצר עבורנו

השמש והירח הם זוג ניגודים אסטרולוגיים, כמו יינג-ויאנג, גבר ואישה... השמש מסמלת את העולם המודע שלנו, האפשרות שלנו להוביל באופן מודע את מרכבת חיינו ליעד הרצוי לנו, החלק הבוגר שבנו, החלק ההגיוני. הירח, לעומת זאת, מסמל את כל אותם כוחות לא מודעים אשר שולטים בנו, לטוב ולרע. בצד החיובי של הירח נוכל למצוא את הרכות, הנשיות והאינטואיציה, אך בצד השלילי שלו נוכל למצוא את הפחדים שלנו, את הפסיכולוגיה הלא-מודעת שלנו המזיזה אותנו לעתים מן המסלול הרצוי לנו ואפילו דברים מגלגולים קודמים אשר שולטים בנו בניגוד לרצוננו.

בעת הליקוי החלק המודע שלנו "נעלם" לכמה רגעים, בעוד החלק הלא-מודע שלנו מאפיל עליו.

לא לחינם בתרבויות רבות הליקוי נחשב למאורע מפחיד ומבשר רעות – זהו זמן בו ההיגיון אינו בסביבה וה"שדים" שלנו עלולים להשתלט עלינו...

אבל אם אנו רואים כל תהליך אסטרולוגי כאפשרות להתפתחות אנחנו מבינים שישנה בליקוי גם שתי אפשרויות נהדרות –

האפשרות הראשונה קשורה ביכולת שלנו לראות את השדים שלנו ולהתעמת איתם. כאשר הפחדים, החששות, הכעסים וכל שלל הברים הלא נעימים שנמצאים בנו יוצאים החוצה – יש לנו אפשרות לראות אותם ולהכיר אותם. דברים "חשוכים" לא אוהבים אור! ברגע שאנחנו רואים אותם הם כבר לא יכולים לשלוט בנו יותר דרך התת-מודע שלנו. ולכן ליקוי הירח יכול להוות הזדמנות מיוחדת להשתחרר מכל אותם דברים שנמצאים בתוכינו, הזדמנות להעביר אותם מתת המודע אל המודע.

האפשרות השניה טמונה ביכולת שלנו לגעת בכל אותם דברים גבוהים אליהם מקושר הירח, מבלי שלשכל שלנו תהיה התערבות בדבר – ולכן דווקא זמן הליקוי יכול להיות זמן נהדר לתת לתת המודע החיובי שלנו, לאינטואיציה ולדחפים הטבעיים מקום – ליצירה, לרכות ולנשיות.

אגב – התהליך המיוחד המקושר לליקוי וחלון ההזדמנויות אינם קורים רק ברגע הליקוי, הם דווקא מגיעים לשיא ומסתיימים בו! את השתלטות התת מודע, לטוב ולרע, על ההיגיון שלנו, ואת חלון ההזדמנויות הקוסמי המיוחד שנפתח בפנינו עתה אפשר בהחלט כבר להרגיש ולחוות!אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים