בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 28.4 – 1.5 על פי האסטרולוגיה החדשה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 28.4 – 1.5 על פי האסטרולוגיה החדשה

ל"ג בעומר בשמיים – לאן חץ חיינו רוצה לפנות, ומה מושך אותו אחורנית?
השבוע, בצורה לא יאומנת וממש לכבוד ל"ג בעומר, כנראה, נוצרת תצורה מעניינת המזכירה מאוד חץ וקשת בשמיים!
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 28.4 – 1.5 על פי האסטרולוגיה החדשה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 878  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 28.4 – 1.5 על פי האסטרולוגיה החדשה

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים.
**************************

בצד אחד של השמיים, כמו קודקוד החץ הדולק, אנחנו רואים כוכבים רבים מתכנסים ביחד במרחב "הלהבה". אלו הם כל הכוכבים האישיים (וגם זה אירוע נדיר הקורה אחת לשנה בו כל הכוכבים האישיים מתכנסים). הכוכבים האישיים הם השמש, מרקיורי, וונוס ומארס – המייצגים את החלקים השונים באישיות שלנו: שמש – המודע, מרקיורי - החשיבה, וונוס – הרגשות ומארס – היכולת שלנו לבצע. ההתכנסות שלהם באותו המקום בשמיים עכשיו מראה על אפשרות להיות מאוד מאוחדים בתוכינו, מאוד ממוקדים ומגובשים. כאילו חלקי האישיות השונים שלנו משלבים עתה כוחות למען עשייה משותפת. הגיבוש הזה יאפשר לנו להדליק בעזרתו אש גדולה!
ואילו בצד השני של השמיים – כמו צידו של זנב החץ הנמשך עוד ועוד אחורנית ומחזיק את המתח – נמצאים סאטורן וראש הדרקון, אדוני הקארמה, אשר כאילו מנסים לעכב ולעכב את האישיות המגובשת וסוערת שלנו מלפרוץ החוצה.
אבל למעשה, כמו בחץ וקשת, ככל שהמתח גדול יותר והניסיון לעכב גדול יותר – הרי כך בסופו של דבר החץ ישלח רחוק יותר...
כיצד שני הצדדים האלה של החץ וקשת באים לידי ביטוי לכל אחד ואחת?

האגם (לשעבר דגים) – לנולדים בין 14.3 – 12.4
שני התחומים הניצבים זה מול זה עבורכם בזמן מיוחד זה, הם התחום הכלכלי והתחום הרוחני. נראה שכל האישיות שלכם היתה רוצה לפרוץ החוצה בכל מה שקשור לענייני כסף, בית ורכוש, ושם עיקר תשומת הלב שלכם. אבל החלקים הרוחניים שלכם, הגבוהים יותר שלכם, כאילו מושכים למקום מנוגד, אחר. זה יהיה זמן טוב מאוד לעבור שיעור מיוחד המראה כי למעשה הרוח והחומר אינם באים בסתירה זה עם זה, אלא דווקא אמורים לתמוך זה בזה. שימו לב אולי לתפיסות הרוחניות שלכם, אולי לאמונות הפנימיות שלכם, המגבילות אתכם מלגשים את עצמכם מבחינה כלכלית, ודווקא השתמשו בכוח הרוחני המיוחד שלכם כדי לתמוך גם בדברים הפיזיים והגשמיים ביותר.

הלהבה (לשעבר טלה) – לנולדים בין 13.4 – 13.5
שני התחומים הניצבים זה מול בחיים בזמן מיוחד זה, הם האישיות שלכם והיכולת באמת לפגוש אדם אחר. האישיות שלכם בזמן הזה סוערת, מתפרצת ורוצה לצאת קדימה – יותר מתמיד. ויש בזה הרבה טוב כי כל אדם רוצה לבטא את הפוטנציאל העצום הטמון בו. אולם אל מול האישיות המלאה הזאת נבחנת עכשיו היכולת שלכם לשים את עצמכם גם מעט בצד, ובאמת לפגוש אדם אחר, באמת לראות, להרגיש ולהבין את האנשים העומדים מולכם, כל אדם, ובעיקר בני הזוג ושותפי החיים, ולחיות חיים המשלבים את המהות האמיתית והקורנת שלכם יחד עם התחשבות בסביבה וחיים הדדיים ורגישים.

המפתח (לשעבר שור) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
שני העולמות שעתה ניצבים זה מול זה על ה"חץ וקשת של חייהם" הם העולם הרוחני, הגבוה והבלתי מובן מצד אחד, והעולם הפרקטי, הגשמי והריאלי בצד השני. נראה כאילו יש מתח בזמן הזה בין היכולות שלכם הרוחניות שלכם – האינטואיציה, ההשראה והדמיון, לבין הצד השני לגמרי של המתרס - היכולת לתפקד בחיי היומיום מתוך ענייניות ופרקטיות. דווקא בזמן המיוחד הזה תוכלו ללמוד כיצד לשלב בין שני קצוות שונים אלה בחייכם, וגם להבין כי למעשה כל אחד תומך בצד השני – חיי היומיום תומכים בכך שלא "תעופפו לגמרי" ואילו חיי הרוח תומכים ביכולת לעבור את השיגרה בהסתכלות גבוהה יותר.

הזוג (לשעבר תאומים) - לנולדים בין 15.6 - 15.7
תקופה זו מצמיחה מאוד את היכולת שלכם להגיע לעוד ועוד אנשים. ונראה שבדיוק בשבוע הזה עולה בכם התהיה כיצד אתם משלבים את הרצון שלכם לשרת הרבה אנשים ולעשות טוב בעולם הזה, יחד עם הרצון להמשיך ולעשות את מה שאתם אוהבים – פשוט להנאה הפרטית שלכם. יכול להיות שאפילו עולה בכם מעין תחושה שעליכם לעכב את כל הדברים שאתם אוהבים לעשות על מנת להמשיך ולהתקדם עם היעוד שלכם. למעשה בשבוע הזה תוכלו ללמוד שיעור חשוב ביותר המגלה לכם כי אמורה להיות זרימה תמידית בין העשייה של הדברים שאתם אוהבים לעשות למען עצמכם, לבין היכולת שלכם לתת לאנשים אחרים. הם אינם אמורים להיות בסתירה זה עם זה, אלא לתמוך ולהטעין זה את זה.

חרפושית (לשעבר סרטן) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
שני התחומים אשר מושכים כל אחד לקצה שלו השבוע – הם המשפחה והעבודה. האמת שמדובר במתח מוכר וישן המזכיר לכם שיעור חשוב ביותר. בשבוע הזה תצטרכו למצוא את האיזון הנכון בין ההשקעה הנדרשת בעבודה (והיא נדרשת וסוחפת ועלולה גם בקלות לא לאפשר מקום לדברים אחרים) לבין המשך ההשקעה שלכם במשפחה, ובבית. וכאשר מדובר במשפחה הכוונה היא לא רק לבני ביתכם – אלא גם יהיה עליכם להבין כי חשוב מאוד לתת תשומת לב לחיים הריגשיים שלכם בזמן הזה, ולילד/ה הקטנה שבתוככם – אם אלה לא יקבלו את המזון שלהם השבוע, הם פשוט לא יאפשרו לכם להמשיך עם הדברים האחרים...

ברבור (לשעבר אריה) – לנולדים בין 16.8 – 15.9
בשבוע הזה יש לכם אפשרות מיוחד ללמוד דברים חדשים. זו יכולה להיות מתנה נהדרת של הרחבת אופקים, צמיחה וגדילה, אבל יש משהו שעומד ביניכם לבין היכולת הזו להתפתח – וזה אותו מקום בתוככם שאולי מרגיש שהוא כבר יודע, שהוא ספג מספיק ויכול כבר ללמד... שיעור טוב לתרגל אותו השבוע יהיה השיעור של ריקון הכוס המלאה שלכם על מנת לתת לעוד דברים להיכנס ולמלא את חייכם... אם תעשו זאת תהנו מעולם חדש המתגלה בפניכם.

שפע (לשעבר בתולה) – לנולדים בין 16.9 – 16.10
בתקופה הזו היכולות הרוחניות שלכם בשיאן – אינטואיציה מוגברת, רצון עז לטפס בסולם הרוחני, תחושה של חיפוש וגילוי, מפגש עם העולמות הפנימיים שלכם ועם העולמות הגבוהים אליהם אתם יכולים להתחבר. אבל יש דבר שמעכב אתכם בזמן הזה ולא מאפשר לכם להשתחרר סופית במסע המרתק בו אתם נמצאים – וזה הצד הכלכלי, החומרי, המעשי והפיזי. בתקופה זו תוכלו ללמוד את השיעור המופלא שיגלה לכם כי גם המסע לבניית תשתיות יציבות בחייכם, כמו בית בטוח לגור בו, חשבון בנק שאפשר לבטוח בו ותחושת יציבות – גם מסע זה הוא חלק מן המסע הרוחני שלכם...

בריאה (מאזניים) - לנולדים בין 17.10 – 14.11
נראה שבימים האלה העולם קורא לכם לצאת ולפגוש אותו! ישנן הרבה התרחשויות, הרבה אירועים, הרבה אנשים ומפגשים והחיים עשויים להיות מלאים ועשירים. הדבר היחיד שמעכב אתכם עכשיו הוא... אתם עצמכם! דווקא בזמן הזה, מה שנמצא בזנבו של החץ וקשת וכאילו מותח אתכם אחורנית – הוא כל אותם עיכובים וחסימות אשר אתם שמים על עצמכם, ללא כל סיבה נראית לעין! זמן מיוחד זה יכול ללמד אתכם כיצד לא לתת לביקורת העצמית שלכם ולגבולות שלכם לעצור מבעדכם לפרוץ החוצה, אלא להיפך – להשתמש בערכים ובעקרונות שלכם כאבני בניה אשר יהפכו את המפגש שלכם עם העולם לטוב ומהותי יותר.

נשר (לשעבר עקרב) – לנולדים בין 15.11 – 14.12
מטלות החיים השוטפות מציפות עכשיו את חייכם. מדובר ברוח גבית טובה לעשות כל מיני סידורים ולהזיז קדימה הרבה דברים טכניים ובירוקרטיים. חשוב בזמן הזה להיות מאוד ענייניים ופרקטיים. אבל אל מול הזמן הזה, שיכול להיות מועיל מאוד, ניצב עתה עולם התת מודע שלכם, אשר עשוי להיות מורכב מן הפחדים שלכם או האמונות שלכם, אשר בזמן הזה עשויים להגביל אתכם ואת הפעולה שלכם. ברגע שאתם נותנים לאותם דברים לא מודעים להשתלט עליכם – רמת הענייניות שלכם והיכולת שלכם לתפקד – יורדת. חשוב בזמן הזה לשים לב מה הם הדברים מן התת מודע שלכם הפועלים עליכם, לראות אם יש דברים שאתם מפחדים מהם – ולהתחיל לעבוד עליהם ולהעביר אותם אל המודעות, על מנת שיפסיקו לעכב אתכם...

דולפין (לשעבר קשת) – לנולדים בין 15.12 – 13.1
בזמן הזה אתם מאוד יצירתיים, חיים את החיים במלואם ונותנים לעצמכם מעט להיות כמו ילדים קטנים שפשוט עושים את מה שאתם אוהבים. בזמן הזה, בו אתם יכולים ליהנות מן החיים, ישנו קול פנימי, קול "המבוגר האחראי" שבתוככם, אשר בוחן אם מה שאתם עושים הוא רק להנאתכם הפרטית, או שהוא גם מקדם דברים חשובים עבור אנשים אחרים. נראה שקול הילד הקטן שרוצה להנות מן החיים וקול המבוגר האחראי עלולים להתנגח זה בזה עכשיו, אבל למעשה השיעור האמיתי הוא ליצור איזון ושתוף פעולה בין החלקים השונים בתוככם, על מנת שתוכלו לשלב בין הדברים שאתם עושים להנאתכם הפרטית לבין הדברים שאתם עושים לטובת הכלל.

היהלום (לשבר גדי) – לנולדים בין 14.1 – 12.2
בזמנים האלה המשפחה דורשת את מלוא תשומת הלב שלה. נראה שעליכם להשקיע הרבה מחשבה, שיחות ותקשורת עם בני המשפחה, כמו גם רגשות רבים שמעורבים בעניין. המשפחה עשויה עכשיו מעט להחליש אתכם, אבל בעצם זו לא ממש המשפחה, אלא העובדה כי ניהול ענייני המשפחה גורע עכשיו מן היכולת שלכם לתפקד בצורה עניינית בעבודה.
השיעור החשוב לשבוע הזה הוא היכולת לאזן היטב בין החלק הרגשי ומה שהמשפחה דורשת, לבין החלק בכם שחייב להמשיך ולהתקדם הלאה עם ענייני העבודה והקריירה. נסו לתת לכל זירה את המקום הראוי לה, מבלי שאלו יגרעו זה מזה.

מפל – (לשעבר דלי) לנולדים בין 13.2 – 13.3
השבוע הזה ישנו שיעור מיוחד שעליכם לעבור על מנת שתוכלו להיות מורים ומלמדים. ובמורה אין הכוונה למורה בביה"ס, הכוונה היא לאדם שיכול ללמד אחרים מחכמתו, באשר היא. נראה שבזמן הזה יכולת ההרצאה, השיחה, התקשורת וההוראה שלכם בשיאן, אך מה שעלול לעכב אתכם מלהעביר את המידע שלכם אל אחרים הוא המחשבה הפנימית כי אינכם יודעים מספיק וכי עליכם ללמוד עוד ועוד על מנת שתוכלו להתחיל להעביר מן הידע שלכם אל העולם... נסו למתן מעט את הקול הזה בתוככם שאומר ש"זה עוד לא מספיק" על מנת שאחרים יוכלו כבר להנות מן הפנינים שצברתם...
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים