בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 21-27.4, על פי האסטרולוגיה החדשה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 21-27.4, על פי האסטרולוגיה החדשה

השבוע חל מפגש שמיימי מיוחד – השמש במסעה בשמיים נצמדת תחילה למארס, כוכב העשייה והמלחמה, ובסוף השבוע נצמדת אל וונוס, כוכבת הרגשות, האהבה והנשיות.
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 21-27.4, על פי האסטרולוגיה החדשה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 872  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 21-27.4, על פי האסטרולוגיה החדשה

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים.
*************************

כל אחד מן המפגשים האלה של השמש עם אחד מכוכבים הלכת הוא נדיר, וקורה אחת לשנה- כך שההתרחשות הכפולה בשבוע אחד היא מיוחדת ביותר.
התוצאה של המהלך השמיימי הזה היא שבשבוע אחד אנחנו חווים התעוררות של שני צדדים שונים מאוד באישיותינו. החצי הראשון של השבוע ידגיש את כל האיכויות הפרקטיות והגבריות שלנו, ואילו החצי השני של השבוע יטלטל אותנו אל צידה השני של הנדנדה – כאשר הרכות והרגישות יתעוררו בנו בצורה עזה. מדובר בשבוע של ניגודים, של מעברים חדשים, של מסע שמתחיל מאוד לוחמני ומעשי ומסתיים מלטף ועדין...

האגם – (מזל דגים החדש) – לנולדים בין 14.3 – 12.4
וונוס ומארס מעלים בשפנים השבוע שיעור רוחני-התפתחותי חשוב בכל הנוגע ליכולת שלכם להרגיש בנוח עם עצמכם, עם ביתכם, עם גופכם ועם רכושכם. בחלק הראשון של השבוע, כאשר השמש ומארס נצמדים זה אל זה, נראה כי אל אותה תחושת נוחות מיוחלת תוכלו להגיע רק על ידי עשייה ועוד עשייה, הצבת מטרות והגשמתם. אבל נחת מיוחדת תגיעה לקראת סוף השבוע כאשר תבינו שבכדי לחוש בנוח עם עצמכם ועם סביבתכם, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להיות נינוחים ומלאי אהבה.

הלהבה (טלה החדש) – לנולדים בין 13.4 – 13.5
היצמדותה של השמש הן למארס והן לוונוס מתרחשת במרחב השמיימי של "הלהבה", שהוא המרחב שלכם, ולכן משפיע עליכם במיוחד. נראה שבשבוע הזה אתם עוברים מסע של מודעות מזורז, מסע של היכרות עם הצדדים השונים באישיותכם. בחלקו הראשון של השבוע אתם פוגשים את "הלוחם" שבתוככם – אותו צד לוחמני, מעשי ומסתער עולה אל המודעות שלכם ומתגלה לפניכם במלוא עוצמתו. הוא גם שולט בכם, אבל בעיקר יש לכם אפשרות לבחון זאת מן הצד ולהכיר טוב חלק זה באישיותכם. בחלק השני של השבוע אתם מתרככים מאוד ונותנים ל"נסיכה" שבתוככם לתפוס את מקומה. המטרה הגבוהה של השבוע הזה היא להכיר את שני השחקנים האלה בתוככם ולמעשה להתחיל להגיע ליכולת לאזן בין שני קטבים אלה, או לפחות להכיר אותם מספיק על מנת לדעת מתי כל אחד מהם אמור לתפוס פיקוד, ומתי השני...

המפתח (שור החדש) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
תקופה מיוחדת זו מעמתת אתכם עם הפחדים שלכם, אך גם מאפשרת פריצת דרך רצינית. הפחדים הם כל אותם מקומות בלתי פתורים בתוככם, כיוון שרק מה שלא ידוע ולא מובן לנו – פועל עלינו בצורה כזו שהוא מפחיד אותנו. בתחילת השבוע יתכן שתחושו פחד מלעשות, מלהתקדם, מלעשות דברים. פחד זה עלול לשתק אתכם. בחלקו השני של השבוע אתם עשויים לחוש פחד מן הרגשות שלכם עצמכם. זהו שבוע מעט קיצוני ומעלה לא מעט התמודדויות – אך הדבר היפה שבו הוא שכל דבר כזה שעולה בכם מסמן עבורכם את האפשרות לחקור יותר את מהות הפחד, להבין אותו – ובכך לפתור אותו מן השורש...

הזוג (תאומים החדש) - לנולדים בין 15.6 - 15.7
היעוד והדרך להגשמתו הוא הדבר הבולט ביותר בחייכם ברגע הזה, ולשם מודעותכם מופנית. החצי הראשון של השבוע לא דורש מכם הרבה מחשבה, אלא פשוט עשייה. הרשו לעצמכם להסתער קדימה במרץ ולעשות הרבה פריצות דרך משמעותיות. מדובר בכוחות מיוחדים המתגלים בכם עתה ומאפשרים לכם לפרוץ חומות שעד כה היו סגורות. החלק השני של השבוע עדיין מלווה ברוח הגבית של העשייה, אך כאן הרשו לעצמכם גם ללכת אחר הלב והרגש, וביטחו בכך שהתחושה שלכם תאמר לכם מהם הדברים הבאים אשר יסייעו לכם להמשיך ולטפס על הר היעוד שלכם. זה יהיה גם הזמן בו תבינו כי העשייה שלכם יכולה להיטיב עם רגשותיהם של רבים אחרים.

חרפושית (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
שבוע זה מעמת במיוחד. הדברים בזירת העבודה תוססים מאוד ומביאים למודעותכם בבת אחת הרבה דברים שאולי עד כה העדפתם להדחיק – גישה לוחמנית ולחוצה, מעורבות ריגשית שאינה במקומה, תחרותיות ועוד... זה לא נעים להתבונן במראה בזמן הזה, אבל מצד שני המודעות הזו שמגיעה עכשיו נועדה בכדי לאפשר לכם להבין היכן נדרשת עוד התפתחות. נסו לא לפול בפח של עצמכם בשבוע הזה, אל תהיו אימפולסיביים – השקיעו מחשבה והגיון לפני שאתם מגיבים או לוקחים ללב את מה שמתרחש בעבודה – ונצלו פרק זמן משמעותי זה למודעות ולהתפתחות.

ברבור (מזל אריה החדש) – לנולדים בין 16.8 – 15.9
תחושת חופש עזה מפעמת בכם וזהו זמן מיוחד וחיובי של התרחבות עבורכם. המפגש המיוחד של השמש עם מארס ועם וונוס מעלים את רמת החיות והתסיסה שלכם, אתם בתחושה טובה מאוד, אבל נראה שמרוב אנרגיות שממלאות אתכם גם לא פשוט לרכז את האנרגיה הרבה הזו לרמה פרקטית או לעשייה כלשהי – ואולי בכלל לא צריך... זהו הזמן ללכת אחר הלב שלכם, האינסטינקט ותחושת הבטן. עשו את מה שמרגיש לכם לנכון לעשות, גם אם אין הגיון מאחורי הדברים. זמן זה מלמד אתכם על חופש בכל הרמות – חופש לעשות, חופש להרגיש, חופש לבטא אתכם עצמכם! רק מאחור יותר תבינו כי זמן זה גם לכם התפתחות והתרחבות מיוחדים.

שפע (מזל בתולה החדש) – לנולדים בין 16.9 – 16.10
זמן מיוחד זה מאפשר לכם מפגש עם האינטואיציה שלכם ועם החיבורים הרוחניים שלכם. השמש נפגשת עם מארס ועם וונוס בבית הרוחניות שלכם, ומכאן שבשבוע הזה תרגישו דחף מיוחד שקשור לחיפוש אחר הרוחני והגבוה יותר. בזמן זה המודעות שלכם עולה מדרגה. זה יהיה זמן טוב לעשייה פעילה הקשורה לצבירת ידע רוחני נוסף, ליזום חוויות מיסטיות נוספות שירוממו אתכם. לקראת סוף השבוע תחושו מעט רגיעה ותוכלו להרפות מן הרצון לעשות ולדחוף דברים שיקדמו אתכם רוחנית, ותוכלו פשוט להיות רגועים עם עצמכם ומתוך התרחבות הלב לחוות חיבורים ריגשיים מיוחדים בלא מאמץ מיוחד. יש יופי מיוחד באפשרות שלכם לחוות בשבוע אחד שתי דרכים שונות לחיבור עם הנשגב – שימו לב גם לכך...

בריאה - (מזל מאזניים החדש) – לנולדים בין 17.10 – 14.11
אתם נמצאים בזמן אינטנסיבי ביותר בחייכם. אירועי החיים מסביבכם רבים ועזים, ונראה שהחיים מאוד מאוד תוססים. במקום רק להגיב לאירועים נסו לתת דגש גם לאופן בו אתם מגיבים. דגש זה יוכל לעזור לכם במסע ההתפתחות שלכם. זה הזמן להפעיל את "המתבונן מהצד" שבתוככם, תוך כדי עשייה ותגובה. החלק הראשון של השבוע מביא למודעותכם את היכולת שלכם לפגוש את העולם בצורה מאוד מעשית, מוחצנת ומגיבה, ואילו החצי השני של השבוע מגלה לכם את הדרך הריגשית והרכה יותר לפגוש את אירועי העולם. היכרות עם שני אופנים אלה יכולה מאוד לסייע לכם בהמשך. זה לא שיש דרך טובה יותר או פחות, אבל עצם ההיכרות עם שתי דרכים אלה יכולה לעזור לכם בעתיד לבחור בכל פעם בדרך אחרת, על פי הסיטואציה.

נשר – (עקרב החדש) לנולדים בין 15.11 – 14.12
תקופה זו דורשת מכם להתעמת עם כל הלוגיסטיקות, המנהלות, האירגונים והסידורים הקטנים והגדולים של החיים. השבוע הזה עשוי ללמד אתכם כיצד גישה שונה אל המנהלות יכולה להשפיע עליכם באופן אחר ולהשפיע על רמת היעילות שלכם. החצי הראשון של השבוע הוא הרבה יותר ענייני ופרקטי, ונראה שהמשימות פשוט "עפות" ביעילות. אולם החצי השני הוא הזמן בו הרגשות מתחילות להיכנס לתמונה. עליכם להיות מודעים לכך כי הכנסת הרגשות אל חיי המנהלה אינה ממש מסייעת, ואם תתנו לעצמכם להיות מעורבים רגשית אתם עלולים לא להשתמש ברוח הגבית הטובה של העשייה של הזמן הזה... נסו להמשיך עם הקו היעיל ולהשאיר את הרגשות אל זירות החיים האחרות בהן הן משתמשים אתכם יותר טוב.

דולפין (קשת החדש) – לנולדים בין 15.12 – 13.1
השבוע הזה מוציא את המיטב מתוככם. נראה שכישורים שונים שהיו חבויים בכם מתעוררים לחיים, הכישרונות שלכם הופכים להיות בולטים הרבה יותר ומבקשים את היציאה החוצה אל העולם. אתם מתמלאים באומנותיות, דרמטיות, תיאטרליות ומוסיקליות. אבל זה לא רק שאתם מוכשרים יותר השבוע, אלא גם משהו במודעות שלכם מתעורר ומבין שזה הזמן לחיות את החיים במלואם, לחיות את התשוקה והלהט שלכם. שבוע מיוחד זה מאפשר חיבור חזק אל החיים ומטעין אתכם באנרגיה ובביטחון אשר יאפשרו לכם במשך הזמן להביא יותר מעצמכם לבוא לידי ביטוי.

יהלום – (מזל גדי החדש) – לנולדים בין 14.1 – 12.2
שבוע זה מזמן עבורכם מסע מיוחד של מודעות אל כל מה שקשור לזירה הריגשית שלכם, כמו גם מודעות אל ההתנהלות שלכם בזירה המשפחתית. נראה שיחסי המשפחה טעונים בזמן הזה, אבל במקום ה"התפוצצות" הרגילה, יש לכם גם אפשרות להיות מודעים לכך, ועל ידי חשיבה הגיונית ושיחה אולי להביא את הדברים למקום אחר לגמרי, טוב יותר. אתם גם מאוד מאוד רגישים בזמן הזה, אבל שוב – יחד עם הרגישות, יש גם מודעות לכך. והמודעות היא שמאפשרת להגיב בצורה אחרת, יעילה יותר וקלילה יותר.

מפל – (מזל דלי החדש) – לנולדים בין 13.2 – 13.3
שבוע זה יכול להביא למודעותכם אפשרויות שונות לתקשורת עם אנשים. שיעור מיוחד זה העוסק בתקשורת בין אישית מגיע אליכם בקלות ובשמחה, בלי מאמץ מיוחד, אלא פשוט בגלל שרמת המודעות שלכם לאופן בו אתם מדברים – היא גבוהה. אתם יכולים טוב טוב לשים לב עכשיו מתי אתם "יורים פקודות" או מדברים בצורה ישירה ומעשית, ועם זאת לשים גם לב מתי הדיבור שלכם הופך להיות יותר רך, עגול ומכיל. המטרה של המודעות הזו היא לא לבחור בדרך זו או אחרת – אלא להתחיל ולהבין לבד כי לכל סיטואציה או אדם יש את הדרך הנכונה לגשת אליו וכי תקשורת מתאימה היא פתח גדול ליחסים חברתיים (וגם עיסקיים) טובים יותר.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים