בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 7-14.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 7-14.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

מקווה שעל כולם עבר פסח נעים ושהספקתם להחליף את הבגדים בארון מחורף לקיץ!
לכבוד האביב אפשר למצוא השבוע בשמיים זיווג מיוחד ביותר - השבוע וונוס ומארס, שני כוכבים הידועים בתור זוג מיתולוגי, נצמדים זה לזה בשמיים ויוצרים חיבור בין הצד הגברי לצד הנשי ובין הרגש לעשייה.
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 7-14.4 על פי האסטרולוגיה החדשה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 865  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 7-14.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים, כולל האסטרולוגיה החדשה. אתר: Z-ASTROLOGY פייסבוק: HOLISTICASTROLOGY
****************************

על כל מזל המפגש הזה בין העולמות משפיע בצורה שונה ועל כך נפרט בתחזית הפעם.
פרט לכך את מרבית הכוכבים ניתן למצוא במזל החודש – דגים, מה שהופך את כולנו ליותר אינטואיטיביים, זורמים ורכים, לפחות לעוד שבוע...

מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
מזל טוב לחוגגים יום הולדת השבוע! הכוכבים וונוס ומארס נפגשים במזל שלכם השבוע ומאפשרים הן לרגש שלכם להיות מאוד דומיננטי ופעיל והן לעשייה לצאת החוצה במלוא המרץ. זהו זמן מאוד פעיל עבורכם, מאוד עירני, חי ותוסס. נראה שהחיים הם מאוד מלאים ועשירים באירועים, הלב פועם ביתר עוצמה ויש לכם את הרצון והיכולת לכבוש את העולם. הרגישו חופשי לנוע קדימה עם הלב שלכם ולעשות, מבלי להשקיע בזה הרבה מדי מחשבה או תכנון...

הלהבה (טלה החדש) – לנולדים בין 13.4 – 13.5
אתם עדיין נמצאים בתקופה לא פשוטה המאפיינת את הזמן שלפני יום ההולדת. יש לכם רעיונות גדולים, אבל נראה שאתם לא מוצאים לא את ההתלהבות, לא את הרצון ולא את הכוח לבצע את היוזמות מרחיקות הלכת שלכם. וזה בסדר גמור. תכולו לקבוע עם עצמכם שמדובר בתקופת התבשלות, הסתגלות, צבירת כוחות ותכנון, ואת הביצוע השאירו לתקופת יום ההולדת שתחול מאוד בקרוב ותטעין אתכם בהרבה כוח.

המפתח (שור החדש) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
זוהי תקופה מיוחדת מאוד עבורכם ונראה שבלי הרבה מחשבה אתם עושים כמה צעדי ענק לכיוון היעוד שלכם. זה בדיוק הזמן לעשות את מה שהלב מרגיש, לא לחשוב – אלא פשוט לבצע. זה זמן של יציאה החוצה לעולם, מפגש עם הרבה מאוד אנשים. זמן בו יש לכם את היכולת להשפיע בהיקף נרחב יותר ממה שהיה עד כה. יתכן שמחשבתכם מוטרדת מעט ממה שקשורה בעבודה ובקריירה, נסו לא לתת לזה מדי מקום ושפוט לכו אחר הלב והחשק – הם יובילו אתכם עכשיו למקומות הנכונים...

הזוג (תאומים החדש) - לנולדים בין 15.6 - 15.7
אתם מלאים עד מעל לראש בעבודה, וזה לא פשוט כי יש הרבה מאוד לעשות ולבצע אבל נראה שהראש שלכם לא בדיוק במקום המאפשר לכם לעשות את הברים בצורה מאורגנת ומסודרת. פרט לכך יש איזושי תחושה של עמימות המלווה אתכם, ונראה שאתם כאילו פועלים מתוך בועה ולא ממש מחוברים להתרחשויות הרבות הקורות עכשיו בזירת העבודה והקריירה. עליכם לעשות את מה שיש לעשות ולהביא בחשבון את הבלבול ואת הפיזור. בעוד כשבוע-שבועיים הדברים יראו אחרת, תקבלו נקודת השקפה גבוהה יותר ותוצאות העשייה המרובה שלכם יתבהרו לכם ותהיו סוף סוף מאוד מרוצים ממה שקורה עכשיו.

החרפושית (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
זהו זמן מאוד מיוחד עבורכם בו אתם חוגגים בחופש מוחלט. זה הזמן לתת דרור לרגשות שלכם, לעשות דברים מהנים שאתם נהנים מהם, לצאת החוצה לטייל ואולי, אולי אפילו לחשוב על נסיעות לחו"ל או לימודים חדשים. אתם מרגישים את האביב במלוא העוצמה וזה טוב מאוד לחוות את הדברים. הקירקוע יגיע גם הוא, אך מאוחר יותר, בעוד כשבוע שבועיים. בינתיים הרשו לעצמכם להנות מן השחרור! בתקופה זו יש לכם גם יכולת אינטואיטיבית טובה מאוד ויכולת לתמלל יפה את התהליכים הרוחניים העוברים עליכם.

מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9
תקופה זו מאופיינת בזמן שקט עם עצמכם, זמן טוב מאוד ואולי שונה ממה שאתם רגילים אליו, תהליך מעט מופנם אך המאפשר לכם חיבורים רוחניים ואינטואיטיביים שעד כה לא חוויתם. המפגש בין וונוס למארס מתרחש אצלכם הן בזירה הרוחנית והן בזירה המינית. מבחינת היכולת שלכם ליצור אינטימיות קורים דברים מאוד מיוחדים, עם אפשרות להיכנס לעומקים גדולים ולחוות אהבה עצומה שהיא חוויתית גם במימד הפיזי, אך גם עוצמתית במימד הרגשי. מבחינה רוחנית אתם חווים של שילוב נהדר בין החלק הגברי לחלק הנשי בתוככם – שילוב המאפשר יצירתיות רבה, הוצאה לפועל של רעיונות אומנותיים והשראה עצומה אשר מיד מתגשמת לכדי משהו פיזי. נראה שהזמן הזה מאפשר לכם ללמוד כיצד עושים דברים בדרל אחרת – שהיא יותר עם הפנים פנימה, אבל עדיין עוצמתית ביותר.

הנערה (מזל בתולה החדש) – לנולדים בין 16.9 – 16.10
וונוס ומארס, הזוג המיתולוגי, נפגש אצלכם בדיוק בזירה הזוגית ומכאן שישנה הרבה מאוד התרחשות בתחום הזוגי בזמן הזה בחייכם. זהו זמן בו הזוגיות, לטוב ולרע, תופסת את הזירה המרכזית. הרגשות מאוד מאוד סוערים ועזים, יוצאים החוצה באופן מיידי, אך מלווים גם בהרבה מודעות לתהליכים הרגשיים העוברים עליכם. זה בהחלט זמן לכיבוש בסערה של אהבה חדשה הרוצים בכך, זמן לבטא את הרגשות שלכם, אך גם זמן – בעיקר למי שכבר נמצא בזוגיות – להביא בחשבון כי הרגשות מאוד מאוד סוערים ולעשות מה שניתן בכדי להימנע ממריבות ומלחמות. פרט לכך נראה שגם בשאר הזירות החיים מאוד תוססים, פעילים, מלאי אנרגיות והתרחשויות. לא משעמם לכם!

מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11
אתם נמצאים בתקופה מאוד פעילה בכל הלוגיסטיקות השוטפות של החיים. יש הרבה מאוד עשייה שצריכה להיעשות בכל הקשור למילוי טפסים, ארגונים, פרטים קטנים וחשובים שיש לדאוג להם – נראה שעם סיום חופשת פסח המטלות הקטנות שהצטברו פשוט "נופלות עליכם" ומבקשות את תשומת הלב שלכם. אולם למרות העיסוק בדברים ה"תפלים" של החיים, אתם עדיין מצליחים לתת מקום גם לתחביבים שונים שלכם, כמו קריאה, שיחה, הרחבת האופקים על ידי לימוד משהו מעניין – ואלו נותנים יותר טעם לחייכם. חשוב לתת את תשומת הלב לכל האירגונים והסידורים בזמן הזה, מדובר על סדר בתשתיות שחשוב שיעשה ובהמשך ידרש, כאשר הרכבת תדהר הלאה ולאחר מכן לא תהיה לכם את אותה הפניות לטפל בכל אותם דברים. יעילות היא שם המשחק השבוע!

הנשר-עקרב – לנולדים בין 15.11 – 14.12
אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד בה אתם סוף סוף נותנים לעצמכם להיות במרכז העניינים ולעשות את מה שאתם אוהבים לעשות. אתם מלאים במרץ פשוט לצאת ולעשות, להוציא החוצה את היצירתיות שלכם, לתת מקום לאומנות. זוהי תקופה פעילה, אבל הפעילות היא ברובה דברים מהנים המטעינים אתכם באנרגיה ומאפשרים לעולם העשיר הפנימי שלכם לצאת החוצה. זוהי גם תקופה מוחצנת יותר עבורכם, אולי שלא כמנהגכם הרגיל. הימנעו מלחשוב יותר מדי בתקופה הזו, הימנעו למבקר את עצמכם – ופשוט תנו לעצמכם ללכת אחר תשוקותיכם.

מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
תקופה זו עשויה להיות מעט כבה מבחינה רגשית עבורכם. למרות האביב המתפרץ אתם מעדיפים להיות בבית, עם עצמכם ועם המשפחה הקרובה והעולם הרגשי שלכם סוער במיוחד. החיבור בין וונוס ולמארס מתרחש אצלכם בזירה הרגשית וחיבור זה עלול להתסיס את עולם הרגשות שלכם אשר יהיה מאוד לא רגוע בזמן הזה. עליכם להביא בחשבון מיני כעסים, סערות וגם זכרונות ילדות אשר באים לרדוף אתכם ולהתסיס אתכם. אתם נדרשים להרבה מאוד איפוק. שיחה עם חברים על המצב שלכם והרבה תמלול עשויים לסייע לכם בתקופה זו בה הזירה העיקרית של הרגשות היא עולם הרגש.

מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
השבוע הוא השבוע האחרון של מרקיורי, כוכב המסחר והשיווק, בבית הכספים שלכם – וטוב יהיה לנצל את תחילת השבוע להשלמת תהליכי המסחר, השיווק והחשיבה הכלכלית אשר חווים עכשיו רוח גבית טובה. פרט לכך כל נושא התקשורת, השיווק, החברים והשיחה נמצאים עתה במרכז חייכם, כאשר השמש, מארס וונוס שוהים בבית התקשורת שלכם. החלק החיובי של ההתרחשות הזו הוא הרבה פעילות חברתית, הרבה חשיבה, שיחות טובות ותקשורת, אולם בהחלט חשוב לשים לב כי הרבה מאוד רגשות עזים עלולים להיכנס לשיחות השונות ויש צורך לבקר ולשים לב למה שאתם אומרים ולמי.

מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.3
מרקיורי, כוכב החשיבה, אשר עדיין נמצא במזל שלכם בתחילת השבוע, מאפשר לכם לחשוב על הדברים בצורה בהירה ושקולה, לבטא את עצמכם היטב לעצמכם ולסובבים אתכם. כל נושא הבית, הרכוש והכספים גם דומיננטים בזמן הזה בחייכם ויוסיפו להיות כך בשבוע-שבועיים הבאים, כאשר זה בהחלט הזמן לבצע השקעות, להרים פרויקטים, לעבוד עם מזומנים ולהניע דברים בזירה העיסקית והכלכלית. גם מה שקשור לשיפוץ הבית סביר להניח שיקרה בזמן הזה – בין אם שיפוצים מאסיביים של הסזזת קירות, או פשוט רצון עז שגם יבוא לידי ביצוע של עידון הבית, הוספה לעיצובו והכנסת מגע נשי, הרמוני ורך לתוכו.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים