בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 24.3 – 6.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 24.3 – 6.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

חג אביב ופסח שמח לכולם! בדיוק כמו האביב המוזר השורה במחוזותינו בו יום חם ויום קר ומזג האוויר מאוד מאו לא הגיוני, כך גם הכוכבים בשמיים מתעתעים מאוד ומתכנסים עכשיו במיני שילובים מעניינים ויוצרים בשמיים איחוד לא סביר, לא הגיוני - אבל קיים - של תחומים שונים מאוד זה מזה...
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 24.3 – 6.4 על פי האסטרולוגיה החדשה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 626  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור 24.3 – 6.4 על פי האסטרולוגיה החדשה

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי אישי מקיף בכל תחומי החיים: הכוונה ליעוד, זוגיות, משפחה ועוד. לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות לצפייה במחשב - עד להכשרה כאסטרולוגים, כולל האסטרולוגיה החדשה. 04-6619158 אתר: Z-ASTROLOGY פייסבוק: HOLISTICASTROLOGY
***************************

מרקיורי, כוכב החשיבה וההיגיון נצמד עכשיו לשני כוכבים מאוד לא הגיוניים - נפטון (האחראי על הרוחניות והאומנות) וכירון (כוכב הריפוי). השילוב הזה מראה לנו דווקא כי החשיבה שלנו עכשיו עשוייה להיות מאוד אינטואיטיבית, אסוציאטיבית, נזילה... שילוב זה מאפשר לנו גם לקחת תחומים שנחשבים לכאורה לרוחניים – אינטואיציה, אומנות וריפוי – ולחשוב עליהם בהגיון, לדבר עליהם, לשווק ולפרסם אותם.
במקום אחר בשמיים אפשר למצוא במקשה אחת את וונוס כוכבת הרגשות והאהבה, יחד עם מארס כוכב העשייה, בשלוב עם השמש המייצגת את המודעות שלנו ועם אוראנוס שאחראי על מהפכות... מה זה אומר? האמת – אפילו אותי זה מבלבל!! אבל אחד הדברים הבולטים הם שזה זמן של חיבורים לא הגיוניים, לא אפשריים, איחוד תחומים, איחוד בין גברים ונשים, שילוב רגש לעשייה, בין השביל המוכר לשביל הלא נודע...
אכן – נראה שבאביב הזה הכל, אבל הכל, פתוח ואפשרי!
(ואנא שימו לב כי התחזית הפעם תקפה לשבועיים – הכוכבים ואני יוצאים לחופש פסח!)

מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
מזל טוב לחוגגים יום הולדת! הכוכבים בהחלט מברכים אתכם בזמן המיוחד הזה. במזל שלכם אפשר למצוא את השמש שמטעינה אתכם באנרגיה רבה ומודעות לרצונות שלכם, את וונוס שמברכת אתכם בהרבה אפשרויות לאהבה, פתיחות ריגשית ויופי וגם מארס נמצא במזל שלכם ומאפשר לכם להסתער קדימה במרץ ולהגשים כל פרויקט בו יחפוץ לבכם. הכוכב היחיד אשר לא נמצא בחגיגה הזו הוא כוכב המחשבה, מרקיורי, ומכאן שדווקא החשיבה והשיחה עשויים להיות עקב אכילס שלכם בתקופה הזו – אבל ברגע שאתם הולכים אחר הלב, זו לא צריכה להיות בעיה רצינית!

הלהבה (טלה החדש) – לנולדים בין 13.4 – 13.5
ריבוי הכוכבים במזל דגים בזמן הזה הופך אתכם למעט כבויים, אבל למרות העמימות, הקושי להרגיש, לעשות ולהתחבר לרצון האמיתי שלכם – למרות כל אלה, עדיין ישנה נקודה של אור! מרקיורי נמצא עכשיו בבית היעוד שלכם ומאפשר לכם, אם לא לעשות, לפחות לחשוב על היעוד שלכם ועל חזון הגבוה שלכם. אז בזמן הזה אתם יכולים לחשוב, לתכנן ולדבר על היעוד שלכם אבל סביר להניח שיהיה לכם קשה לזוז, אבל למחשבה הזו יהיו פירות מצוינים שיבואו לידי ביטוי בזמן יום ההולדת שלכם, כאשר הכוכבים יעברו למזל שלכם ויאפשרו לכם להתחיל ולהתניע דברים קדימה!

המפתח (שור החדש) – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
מרבית הכוכבים נמצאים עכשיו בבית היעוד שלכם ונראה שזמן האביב הוא זמן מצויין עבורכם להרגיש מה נכון ללב שלכם, להיות מועים מאוד לרצון שלכם לעשות טוב בעולם הזה והכל מלווה גם עם היכולת המופלאה אכן לעשות דברים! זהו זמן מיוחד ביותר. החלק הפחות פעיל אצלכם עכשיו הוא דווקא החשיבה, עם השפעה פחות מיטיבה של מרקיורי, אבל אם תיצמדו ללב ולעשייה ותימנעו מחשיבה מיותרת או מילים מיותרות – תגלו שתוך זמן קצר עשיתם כמה צעדי ענק להגשמת היעוד שלכם!

הזוג (תאומים החדש) - לנולדים בין 15.6 - 15.7
לאט לאט אתם נכנסים לעומק האינטנסיביות של העבודה. ישנו ריבוי של פרויקטים, הרבה מאוד מה לעשות, קשה שלא להיות מעורבים רגשית במתרחש בעבודה וקשה שלא לקחת את העבודה – עם כל מה שקשור לזה – הביתה. אבל למרות העומס הגדול, בזמן הזה, אתם עדיים מצליחים למצוא את הזמן לחשוב על דברים אחרים, להרחיב את האופקים ולהיות חופשיים במחשבה שלכם – וזוהי נקודת אור גדולה המאפשרת רגל אחת מחוץ לעשייה האינטנסיבית. ואם במקום העבודה בכל זאת מרשים לכם לקחת חופש - זה זמן להרגיע מעט מן הלחץ הגדול שקורה שם לטובת לטיולים ונסיעות, כולל חו"ל.

החרפושית (מזל סרטן החדש) – לנולדים בין 16.7 – 15.8
הכוכבים ממש לטובתכם בזמן הזה! אתם מלאים בתחושה טובה של חופש, פריחה אביבית ויציאה החוצה אל העולם, בכל מובן אפשרי. הנפש שלכם ממריאה למחוזות נשגבים, הגוף שלכם רוצה לצאת החוצה לטייל והמודעות שלכם מתרחבת. גם מבחינה רוחנית קורים עכשיו דברים טובים, עם יכולת לתמלל ולהבין כל מיני חוויות רוחניות שמתרחשות בתוככם כבר שנים, כולל אפשרות לספר לאנשים אחרים על החוויות הרוחניות הפרטיות שלכם ועל תהליכי הריפוי שאתם עוברים ובכך להתחיל ולהעביר מסרים מעולמכם הפנימי החוצה.

מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9
ימים החג (ראשון-שני-שלישי) הם ימים של אינטואיציה מוגברת שכדאי מאוד לשים לב אליה. אתם נמשכים בדחף טיבעי אחר רוחניות והילינג וישנה אפשרות מעניינת לשילוב מיוחד בין הצד האינטואיטיבי לצד השכלי. פרט לכך מדובר על תקופה בה ישנו שילוב מיוחד בין הרצון שלכם להתכנס פנימה ביניכם לבין עצמכם לבין הסקרנות והרצון החברתי להמשיך לדבר ולשוחח עם האנשים. אם רק תרשו לזה החג הזה יכול לאפשר לכם התבוננות טובה פנימה ואפילו חוויות רוחניות יוצאות דופן. התקשורת עם בני/בנות הזוג במיטבה בזמן הזה, גם ברובד של השיחה וגם בהתקרבות הריגשית-אינטימית שהולכת וגדלה.

הנערה (מזל בתולה החדש) – לנולדים בין 16.9 – 16.10
אתם נמצאים בזמנים טובים וסואנים. יש הרבה מאוד אירועים בחיים שלכם עכשיו, הרבה מאוד אקשן, הרבה מאוד עשייה, הרבה מאוד רגשות. פניכם פונות החוצה אל העולם (לאחר זמן רב של מופנמות), והעולם, מצידו, גם הוא נפגש איתכם בשיא המרץ. זה זמן מצויין ולוהט בכל מה שקשור לזוגיות (בעיקר לרווקים), זמן של מפגשים תוססים וחיים עם אנשים, הרבה עשייה שמופנית החוצה ונראה שכל זה מתאים מאוד לתחושת האביב הרוגשת ורוחשת מאלה בפוטנציאל והבטחות. בצד סערות החיים אתם מצליחים בכל זאת לשמור על איזון בחיי היומיום ולנהל היטב את כל הפרטים הקטנים של החיים, מתוך ענייניות וזריזות. המנהלים שביניכם חוויים זמן ניהולי יעיל ומצויין. (אך למעשה כולנו מנהלים באופן זה או אחר – אם של עסק, של הבית של הילדים, של עצמינו...)

מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11
מצד אחד אתם מרגישים את התסיסה של האביב ורוצים במחשבה שלכם לעשות דברים מהנים וקלילים עם עצמך: לקרוא, לכתוב, לדבר עם חברים, אבל מצד שני הלוגיסטיקות של החיים מסתערות ואין ברירה אלא להפנות את תשומת הלב שלכם אל כל אותם מקומות. זהו הרכב כוכבים מצויין לעשות בו נקיון יסודי של פסח, וגם זמן טוב לטפל בכל אותן לוגיסטיקות ובירוקרטיות שאולי עד עכשיו ניסיתם לטאטא מתחת לשטיח או פשוט לא היה לכם זמן אליהם – אך עכשיו הם מגיעים למודעותכם במלואם! תקופה אביבית זו מלווה מצד אחד בבריאות טובה והרבה מאוד מרץ, אבל מצד שני – שימו לב לאלרגיות האביב – אם אתם במצב ריגשי ירוד, הן יתפסו אתכם!

הנשר-עקרב – לנולדים בין 15.11 – 14.12
יחד עם האביב הפורח אתם יוצאים החוצה ומתפנים סוף סוף לחוות את העולם, ליהנות בו, להרגיש את עצמכם בתוך הטבע השופע ובכלל – אתם סוף סוף מתחילים לשים את עצמכם במרכז עולמכם. מדובר בתקופה בה אתם שופעים ביצירתיות ובאומנות, תקופה של מקוריות, תקופה בה אתם נמשכים לעשות דברים עבור עצמכם, דברים שעושים טוב ללב שלכם. גם פעילות גופנית יכולה לתת לכם עכשיו תחושה נפלאה. זוהי פשוט תקופה נפלאה עבורכם, אשר עומדת להימשך בשבועות הקרובים ורק להתגבר. עקב אכילס של התקופה הזו הוא רק המחשבה שלכם, מומלץ לא להתעסק יותר מדי בחשיבה ולא לנסות להגיע להחלטות משמעותיות – המחשבה עשויה להיות מאוד מעורפלת ומפוזרת בזמן הזה למרות שמרקיורי כבר לא בנסיגה!). התרכזו בעצמכם, בלב שלכם ובמה שעושה לכם טוב והכל יהיה בסדר!

מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
תקופה זו של החגים היא תקופה יותר משפחתית. וההתכנסות פנימה אל חיק המשפחה שונה מן הטבע הרגיל שלכם. אמנם אתם עדיין מוצאים את הזמן לדבר עם חברים ולהעביר רעיונות, אבל עיקר תשומת הלב שלכם, הזמן שלכם, הרגשות שלכם והמרץ שלכם מופנים כלפי המשפחה. יחד עם המחוייבות להשקיע יותר זמן עם המשפחה עלולים גם לצוץ לא מעט קשיים, אולי כאלה שקושרים לזכרונות העבר, לילדות שלכם... חשוב להיעזר בשכל הישר ובאינטליגנציה התקשורתית שלכם בשיחות עם בני המשפחה בכדי להימנע מפיצוצים או עומסים רגשיים בזמן הזה...

מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
האביב מכניס תדר של קלילות לא אופיינית אל חייכם. אתם שמחים לנהל שיחות עירות, להתרועע עם חברים, להעביר רעיונות ולדבר. נראה שיש משהו זורם בתקשורת שלכם עם אנשים וכל מפגש כזה עושה לכם טוב. זה בהחלט הזמן להפגש עם חברים אהובים ואפילו ליזום דברים ביחד, כמו טיולים משותפים. ובעניין אחר ופרקטי יותר - מרקיורי שנמצא עדיין בבית הכספים שלכם מאפשר לכם בזמן הזה חשיבה עיסקית טובה ויכולת לסחור היטב.

מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.3
למרות האביב המסתער בחוץ – האווירה שתתאר אתכם הכי טוב בזמן הזה – היא אווירה פרקטית. זה בהחלט הזמן לעשות צעדים משמעותיים ו"כבדים" הקשורים בהוצאות, כספים, רכוש ובית. זה הזמן להשקיע בתשתיות ובבניית בסיס יציב ואיתן שילווה אתכם לכל השנה הקרובה. שיפוצים בהחלט אפשריים ומומלצים בזמן הזה. הבשורות הטובות הן שיחד עם הצורך לעשות את ההשקעות, ענייני הכספים והמזומנים בשבועות הקרובים בהחלט מסתדרים על הצד הטוב ביותר עם וונוס שבין היתר אחראית על מזומנים שנמצאת עכשיו בבית הכספים שלכם ועם מרקיורי שעוזר למחשבה כלכלית בהירה וטובה ומסייע לכם לעשות את ההחלטות הכלכליות הנכונות ובזריזות.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים