בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> ספורט וכושר > ימי הולדת כמו בברזיל – חוויה לכל גיל

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ספורט וכושר

ימי הולדת כמו בברזיל – חוויה לכל גיל

המאמר קיבל את הציון: המאמר ימי הולדת כמו בברזיל – חוויה לכל גיל קיבל את הציון 4.0 כוכבים  נצפה: 1124  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
ימי הולדת כמו בברזיל – חוויה לכל גיל

שירה, ריקוד, תנועה
מוסיקה ותנועה הם החלקים החשובים ביותר בימי הולדת בסגנון ברזילאי. הפעלות לימי הולדת בסגנון ברזילאי מתחילות בלא מעט שמחה וריקודים במקצבים ברזילאיים טיפוסיים שלילדים – וגם למבוגרים – קשה לעמוד בפניהם. תוך זמן לא ארוך משתתפים כל הילדים בחגיגה של ריקוד ותנועה, נהנים מציור ציורי פנים מיוחדים, וממשיכים לגולת הכותרת של יום הולדת כזה – חגיגה של קפוארה.
ימי ההולדת הברזילאיים מביאים לילדים חווייה של תרגול תרגילי קפוארה המותאמים לגיל המשתתפים,מאפשרים להם להשתולל ולהנות בדרך ייחודית, ולפגוש לראשונה את המשחק החינוכי הזה. הילדים נהנים מלימוד של תרגילי קפוארה ואקרובטיקה, נגינה על כלי נגינה ייחודיים למשחק ועל כלי נגינה ברזילאיים אותנטיים, לומדים שירי קפוארה בפורטוגזית (תתפלאו לראות באיזו קלות הם שרים בשפה הזו), ומשחקים משחקי קואורדינציה כיפיים.
לקפוארה לא מעט יתרונות עבור המתרגלים אותה, ואצל ילדים היתרונות אף מתעצמים: פיתוח הבטחון העצמי, פיתוח קואורדינציה ושיווי משקל, גמישות, זריזות וכוח מתפרץ. בנוסף, מפתח משחק הקפוארה את הדמיון והצד היצירתי בחשיבה של הילדים, מפני שהוא מתנהל קצת כמו משחק שח-מט בו על המשתתפים לצפות את צעדיהם של היריבים ולהגיב מבעוד מועד בהתאם. הילדים לומדים לתפקד כחלק מקבוצה דינמית שיחסי הכוחות בה שונים אך לכל אחד מהם היתרונות הברורים שלו שמייחדים אותו מהשאר.
ימי הולדת בסגנון ברזילאי – גם לבני נוער
ימי הולדת הם הימים המיוחדים האלה בשנה, בהם מרגישים הילדים כמלכים ליום אחד. אנחנו, כהורים, שואפים להגשים להם את כל משאלותיהם ביום הזה, ומחפשים לא מעט הפעלות לימי הולדת שיתאימו לאופיים ויהוו אטרקציה אמיתית עבורם ועבור חבריהם. אחת האפשרויות היא חגיגת יום הולדת בסגנון ברזילאי – שכוללת בתוכה שמחה גדולה עם אינספור פעילויות ספורטיביות, מוזיקליות ותנועתיות שהילדים לא ישכחו זמן רב.ימי הולדת הם הימים המיוחדים האלה בשנה, בהם מרגישים הילדים כמלכים ליום אחד. אנחנו, כהורים, שואפים להגשים להם את כל משאלותיהם ביום הזה, ומחפשים לא מעט הפעלות לימי הולדת שיתאימו לאופיים ויהוו אטרקציה אמיתית עבורם ועבור חבריהם. אחת האפשרויות היא חגיגת יום הולדת בסגנון ברזילאי – שכוללת בתוכה שמחה גדולה עם אינספור פעילויות ספורטיביות, מוזיקליות ותנועתיות שהילדים לא ישכחו זמן רב.ימי הולדת הם הימים המיוחדים האלה בשנה, בהם מרגישים הילדים כמלכים ליום אחד. אנחנו, כהורים, שואפים להגשים להם את כל משאלותיהם ביום הזה, ומחפשים לא מעט הפעלות לימי הולדת שיתאימו לאופיים ויהוו אטרקציה אמיתית עבורם ועבור חבריהם. אחת האפשרויות היא חגיגת יום הולדת בסגנון ברזילאי – שכוללת בתוכה שמחה גדולה עם אינספור פעילויות ספורטיביות, מוזיקליות ותנועתיות שהילדים לא ישכחו זמן רב.ימי הולדת הם הימים המיוחדים האלה בשנה, בהם מרגישים הילדים כמלכים ליום אחד. אנחנו, כהורים, שואפים להגשים להם את כל משאלותיהם ביום הזה, ומחפשים לא מעט הפעלות לימי הולדת שיתאימו לאופיים ויהוו אטרקציה אמיתית עבורם ועבור חבריהם. אחת האפשרויות היא חגיגת יום הולדת בסגנון ברזילאי – שכוללת בתוכה שמחה גדולה עם אינספור פעילויות ספורטיביות, מוזיקליות ותנועתיות שהילדים לא ישכחו זמן רב.
ימי ההולדת הללו הם חגיגה עבור ילד היום הולדת, בעיקר בטקס שנערך עבורו, בו הוא מרגיש מלך ליום אחד. הפעלות לימי הולדת ברזילאיים מתאימות לכל גיל, אפילו לבני נוער, מפני שניתן להתאים אותן לגילאי המשתתפים. רבים מבני הנוער מגלים את משחק הקפוארה בגיל זה, גיל שבו חיונית להם תחושת הבטחון העצמי והאישי וגם – לא פחות חשוב – היכולת להתבלט במסגרת החברתית בה הם נמצאים.
בגילאים אלה גם חשובים במיוחד פיתוח סיבולת השריר והכוח המתפרץ, עבודה על יציבה נכונה וגמישות וגם עמידה במטרות אישיות תחת לחץ קבוצתי – חווייה שאותה חווים בני נוער בלא מעט סיטואציות יום יומיות.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור ספורט וכושר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים