בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> חוגים טיפוליים > קריאה, כתיבה והפרעות קשב וריכוז

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

חוגים טיפוליים

קריאה, כתיבה והפרעות קשב וריכוז

הורים, מורים ואנשי חינוך !!!
במסגרת עבודתי אני נפגשת עם מספר רב של ילדים עם בעיות קריאה וכתיבה. שהובחנו בטעות כילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז וזאת בגלל הסיבה היחידה - חוסר יכולתם לקרוא ולכתוב בצורה יעילה, תחושת חוסר ההצלחה הזאת שמלווה אותם מכיתה א` גורמת להם לתופעות לוואי, הם אינם יכולים לשבת בריכוז מושלם כאשר אין ביכולתם לקרוא, כלפי חוץ הם נראים כילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז
המאמר קיבל את הציון: המאמר קריאה, כתיבה והפרעות קשב וריכוז  קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 727  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
קריאה, כתיבה והפרעות קשב וריכוז

חוסר ההצלחה גורם לתסכולים ולתחושות כעס שבאים לידי ביטוי גם בהתפרצויות זעם, תחושת ייאוש ואף בדידות. כל אלו פוגעים בתחושת הערך העצמי, שהיא כה בסיסית בבניית הדימוי העצמי והאמונה להגיע להצלחה. בנוסף על כך, בשל הקשיים מתפתחת פגיעה במוטיבציה והילדים נמנעים להמשיך לנסות להשתלב ולפעול לקראת ההצלחה, שנראית כמושא רחוק, אותם ילדים מאובחנים בטעות כילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז ומכאן נפתח מסע שלם של ההורים ומערכת החינוך להתאים את כל הסביבה לקושי שלהם במקום לאתר את הקושי האמיתי ולטפל בו לכן אם ילדכם אובחן כסובל מהפרעות קשב וריכוז וכבעל לקות למידה יתכן מאוד שהבעיה היא קריאה וכתיבה יעילה טבעית ולא מאומצת.
במסגרת עבודתי אני מתאימה תוכנית אישית לכל ילד עם מטרה ממוקדת ועבודה משותפת שלי ושל ההורים, אני משלבת בין כמה שיטות טיפול שלמדתי שמצאתי שהן קוד מנצח.
אשמח לענות לכל שאלה.
איריס ארביב - 0522441150
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור חוגים טיפוליים

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים