בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> יחסים זוגיות ומיניות > זוגיות טובה יותר - דרך ייעוץ זוגי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יחסים זוגיות ומיניות

זוגיות טובה יותר - דרך ייעוץ זוגי

הפכתם לזוג, המטרות והאידיאלים ששמתם לעצמכם רחוקים מהמציאות, אין יותר שיחות אל תוך הלילה, השיחות הופכות לשעמום ולעיתים הדיאלוג הופך למונולוג, החיים ביחד מתנהלים כמו עסק, ללא כל רגשות חמימים וחיוביים, זה סימן שאתם צריכים לגשת לייעוץ זוגי.
המאמר קיבל את הציון: המאמר זוגיות טובה יותר - דרך ייעוץ זוגי קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 856  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

זה לא פשוט לשמור על האהבה לאורך זמן, ההתלהבות כבר שככה מזמן, האהבה שפרחה כבר לא מה שהייתה פעם, אתם מרגישים שכבר אין למה לצפות זה עדין לא מאוחר ואת הנעשה, ברוב המקרים ניתן להשיב ומוטב מאוחר מאשר לעולם לא.
זוהי אחת ממשימות החיים החשובות והמשמעותיות שמעולם לא הוכשרנו וגם אין לנו הוראות הפעלה..
יעוץ זוגי הפך לנפוץ בשנים האחרונות. בדור הקודם נהגו לחיות עם הקשיים או לטאטא את הדברים מתחת לשולחן, היום, יותר ויותר זוגות מבינים שאפשר וצריך לתקן. הניסיון מלמד כי הייעוץ עוזר לרבים לשקם את היחסים כשהם על סף התמוטטות או בתהליך הקריסה. זו הזדמנות לגעת במקומות הכואבים של בני הזוג ומשם לעשות את התיקון.
כאשר מגיעים יחד יש לכם הזדמנות גם לטפל בקשיים האישיים ביחד עם בני הזוג ולכך יש חשיבות גדולה מאוד. זו הזדמנות נפלאה ללמוד וליצור קירבה בדרך אחרת ולהסתכל באופן פחות שיפוטי, יותר אמפאטי ורגיש וללמוד כישורים חדשים של יחסים שהם הבסיס לתקשורת פתוחה, אינטימית והתמודדות עם דפוסים בעייתיות ביחסים. במקום לנסות לנהל, לשלוט או לשנות את בני הזוג, כל אחד מתבקש לשים על עצמו את הפוקוס זה ישפיע על הבן הזוג להתאים את עצמו אליו.
זוגיות נובעת מהרצון להיות ביחד וזאת הסיבה שרוצים לחיות יחד, להיות שותפים ברגשות ובחוויות שעוברות עלינו ביחד ולחוד ולהיות לנחמה האחד לשני. ניתן להגיע לכך על ידי רכישת כלים, לימוד ומיומנויות שיאפשרו לכם להתמודד עם הגלים שיגיעו בעתיד.
המלצות לפתיחת דף חדש בזוגיות עצמה- העצמת בני הזוג איננו מקדישים מספיק מקום לכך בשגרה.
פרגון- תשתדלו למצוא כל יום משהו יפה לשתף את בני זוגכם בדבר אחד שאתם מעריכים בו/בה
תקשורת- שתפו את בני הזוג שלכם במחשבות, רגשות ודעות שלכם.
תרגום תלונה לבקשה – למדו לבקש בקשות בחיוב ולא בשלילה
ממה כדאי להימנע?
ביקורת - גם אם נאמרת ללא מטרה לפגוע היא גורמת לריחוק.
שיפוטיות- ככל שעושים זאת יותר כך מתרחקים יותר.
טינה - רצוי להימנע אם אנו רוצים לשפר ולהדק את מערכת היחסים הזוגית.
לסיום - האימון הזוגי נותן לנו הזדמנות חדשה לעשות שינוי ללמוד מה לעשות אחרת לבדוק מה לא עובד, מה מרחיק, מה מכאיב ואיך אפשר ללמוד מילים, שיחות אחרות ושפה אחרת שתקרב אותנו האחד לשני ותלמד אותנו להכיר את בני זוגנו וגם את עצמנו.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור יחסים זוגיות ומיניות

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים