בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-27.10

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-27.10

המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-27.10 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 720  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-27.10

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות, מפגשים מיוחדים ואת ההרצאה המרתקת "האסטרולוגיה החדשה" לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. המכון לאסטרולוגיה הוליסטית הוא הראשון בארץ להציע מפות אסטרולוגיות אישיות ותחזית על פי גלגל המזלות המעודכן. 04-6619158
*****
השמש נכנסה למזל מאזניים ב 17.10. (אני מזכירה שמעתה בתחזית אנו מתייחסים למיקום האמיתי של הכוכבים בשמיים ולא למפות העתיקות). השמש במזל מאזניים מאפשרת לכולנו לטעום מעט מן הרוח האוורירית של מזל מאזניים. זוהי תקופה של מחשבות נאצלות, הרבה רעיונות שרוצים למהר ולעבור הלאה, הרבה מאוד תקשורת וכמובן – כמו הסמל של מזל מאזניים – צורך מתמיד באיזון.
מזלות האוויר (תאומים, מאזניים ודלי) נהנים מן השינוי הזה במיקום השמש, ואילו למזלות הפעילים טלה, סרטן וגדי מדובר בתקופה לא כל כך פשוטה של כחודש.
בנוסף רצוי לזכור שיופיטר נמצא בנסיגה וגורם לכל דבר להיות מוגזם ומופרז – אז יש לקחת דברים במתינות, ויש גם להתכונן לנסיגתו (אוף! שוב!) של מרקיורי שתחל ב 6.11.


מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
כניסתה של השמש למזל מאזניים מבשרת את סיומה של תקופה אינטנסיבית ביותר. כמות האירועים והאנרגיה יורדת ואתם הופכים לאיטיים יותר, מופנמים יותר. זהו זמן רוחני יותר, זמן מדיטטיבי, זמן להעמקת קשרים עם אנשים אהובים והעמקת הקשר שלכם עם עצמכם. בימים רביעי-חמישי השמש עוברת על גבי סאטורן, אדון הקארמה, בבית הרוחניות שלכם. מומלץ להביא בחשבון שבימים אלה הדברים מתנהלים לאט יותר ותתקלו בחומות וקשיים – יחד עם זאת בימים אלה יתכנו אירועים משמעותיים אשר יאפשרו, דרך ההתמודדות, פריצות דרך בנוגע לקשר שלכם עם עולמות הרוח, כולל פריצת חסימות אשר השפיעו עליכם זמן רב.


מזל טלה החדש – לנולדים בין 13.4 – 13.5
כניסתה של השמש למזל מאזניים, המזל הנגדי לכם, מגבירה את האינטנסיביות של החיים. אתם נטענים בהרבה מאוד אנרגיה ויוצאים את העולם לאחר חודש של עיסוק בתוך הבית בעיקר. עליכם ללמוד כיצד להתמודד עם האינטנסיביות הרבה, אשר לעתים גם יכולה להקשות וליצור מאין "פקק" בו מרוב דברים קשה לנוע. מומלץ ליצור מסגרת זמן ברורה ויציבה שתאפשר לכם להתמודד עם הזמן המיוחד הזה בצורה היעילה ביותר. נושאים של זוגיות עולים גם הם על הפרק ותופסים מקום מרכזי במודעות שלכם עתה. חשוב להשתמש טוב טוב בתקשורת עם בן/בת הזוג. לפנויים/פנויים – ולמעשה לכולם – אפשרות מיוחדת להביא למודעות את המקומות בהם אתם חסומים בזוגיות, ואף לפתור מן השורש כמה נושאים חשובים כאלה.


מזל שור החדש – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
תחילת השבוע מלווה ברגישות רבה, אבל בהמשך מצב הרוח שלכם והמצב הרגשי שלכם משתפרים פלאים, ושוב אתם חשים משוחררים. גם נושאי המשפחה הלא פשוטים יתפסו פחות מקום בחייכם עם חלוף השבוע עד שייעלמו כלא היו לקראת שבוע הבא. זה הזמן להתחיל לעשות סדר ואירגון במגירות, בתפסים, בארונות – בשבועיים הקרובים נושא האירגון ילך בצורה טובה ביותר וגם יש צורך אמיתי לשים דברים שעד כה היו מפוזרים – בתוך תבניות מסודרות. שימו לב בתקופה הזו, תחת השפעתו של מארס בדיוק ממול למזל שלכם, לא להיכנס לעימותים ומריבות בכלל, ועם בן/בת הזוג בפרט.


הזוג - מזל תאומים החדש – לנולדים בין 15.6 - 15.7
המעבר של השמש למזל מאזניים מיטיב עימכם במיוחד. לאחר תקופה בה עסקתם בהרבה בירוקרטיות ואירגונים אתם יכולים עכשיו לשים את עצמכם בזירה המרכזית של חייכם. זה הזמן להתחבר לכישרונות שלכם, לתחביבים שלכם ולזכור שוב פשוט כיצד להנות מן החיים. אם אתם מרגישים כי משהו בכם חסום מלהנות או להתחבר לכישוריכם – בימים רביעי-חמישי ישנו חלון הזדמנויות מיוחד במינו אשר יאפשר לכם, על ידי התמודדות עם הקשיים, לפתור מן השורש חסימות קארמתיות אשר קשורות ליכולת שלכם ליהנות ולשים את עצמכם במרכז.


מזל סרטן החדש – לנולדים בין 16.7 – 15.8
מיקומה החדש של השמש במזל מאזניים יוצר עבורכם אווירה לא פשוטה. אתם מרגישים מעט כבויים, רדומים ורגשיים במיוחד, ובנוסף הדגש עכשיו עובר אל המשפחה – שם יש צורך להתמודד עם קשיים וחסימות ויש להביא בחשבון שפתרון הדברים אינו בא בקלות – אלא דורש את הזמן שלו. יחד עם זאת – הכוכבים מזמנים עבורכם מתנה מיוחדת, לפיה בימים רביעי-חמישי ישנו חלון הזדמנויות מיוחד לפתרון קשיים קארמתיים שקרשורים לשמפחה – ולכן מומלץ להיות קשובים מאוד לשיעורים שצצים ועולים השבוע, התמודדות נכונה עימם יכולה לפתור דברים מן השורש.
בנוסף - השבוע תוכלו ליהנות מזרימת מזומנים טובה אשר מביאה לכם וונוס בבית הכספים שלכם (בשבוע הבא מיקומה כבר משתנה).


מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9
השמש שנכנסה למזל מאזניים מאירה אצלכם את תחום התקשורת והחברים. נראה שאתם עומדים ליהנות מחברתם של אנשים בזמן הקרוב, משיחה טובה ומהעברת רעיונות. למי מכם שסובל מביישנות או שיש לו חסימה כלשהי שקשורה למחשבים, תקשורת או הרצאה – ימים רביעי-חמישי מביאים לכם חלון הזדמנויות מיוחד לפתור מן השורש חסימות אלה על ידי העלאתן למודעות.
בנוסף – זהו השבוע האחרון לנוכחותה של וונוס, אלת היופי והאהבה, במזל שלכם. בימים אלה אתם עדיין רגישים יותר ויש לשים לכך לב, ולמי שמחפש זוגיות – השתמשו היטב בימי תחילת השבוע לפתוח את ליבכם לאהבה!


הנערה - מזל בתולה החדש – לנולדים בין 16.9 – 16.10
הסתיימה לה תקופת יום ההולדת ומצב אחד האינטנסיביות ורמת האנרגיה יורדים, אך מצד שני יש בזה הרבה טוב – כי זה הזמן להפוך להיות עניינים. תקופה זו משמעותית במיוחד עבורכם כי בכל החודש הקרוב יהיה עליכם לבנות תשתיות ותבניות יציבות ביותר אשר ילוו אתכם בכל השנה הקרובה. שם המשחק מעתה הוא "פרקטיות". יש לתת עכשיו בסיס ובשר לכל הרעיונות שעלו בכם בחודש שעבר. ומומלץ לא לפחד מקשיים והתנגדויות – אלא מוודאים שתבנו את הדברים כמו שצריך, בצורה בוגרת ועניינית ושלא תחפזו לשום דבר שאינו נכון עבורכם.
בנוסף - הכוכבים מאפשרים לכם בימים רביעי-חמישי חלון הזדמנויות מיוחד בו תוכלו לפתור קשיים וחסימות הקשורים לנושאים של כסף ותחושת יציבות. פתרון הדברים יבוא על ידי התמודדות מודעת עם הקשיים שיעלו בנושא.


מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11
השמש נכנסה למזל שלכם ומאירה באור חיובי את חייכם. מעברה של השמש מסיים תקופה לא פשוטה בת כחודש של מופנמות ונתק, והדברים עכשיו הרבה יותר מודעים ומחוברים. אתם שוב מתחילים להרגיש עצמכם. השמש שנכנסת למזל שלכם נותנת לכם מתנה נוספת, מיוחדת במינה:
כוכב סאטורן, כוכב הקשיים והמגבלות, מבלה במזל שלכם וימשיך לשהות בו פרק זמן ממושך. סאטורן אינו רק מציב קשיים, הוא גם נקרא "אדון הקארמה" משום שכל קושי שעולה מספר על שיעור שיש ללמוד ולעבור אותו. השמש שעוברת על סאטורן בדיוק במזל שלכם בימים רביעי-חמישי מאפשרת לכם להביא הרבה מן החסימות שלכם לידי מודעות, ובכך ממש "לקצר תהליכים" ולזרז את ההתפתחות שלכם. מודעות נכונה לקשיים ולמגבלות שלכם והתמודדות טובה עימם – מתוך סבלנות ורצון להגיע לבגרות ולבשלות – יכולה למנוע הרבה מהשפעתו של סאטורן בכל השנתיים הקרובות ולהפוך את חייכם לקלים הרבה יותר! וכמובן – מזל טוב לחוגגים השבוע!


מזל עקרב החדש – לנולדים בין 15.11 – 14.12
אתם נכנסים לתקופה לא פשוטה. מארס, כוכב העשייה והמלחמה, ששוהה במזל שלכם מצד אחד ממלא אתכם באנרגיה, אך מצד שני קל מאוד להוציא את האנרגיה הזו בכעסים ובמריבות. בנוסף השמש במזל מאזניים מבשרת על חודש לא פשוט בו אתם מרגישים מעט מנותקים, מנומנמים ולא מחוברים לעצמכם. כאילו שהמודעות שלכם "לא לגמרי שם". למעשה מדובר בתהליך מיוחד המאפשר לכם להתכנס כמו גולם בתוך עצמכם לקראת תקופת יום ההולדת שתבוא בקרוב, בה תוכלו להיוולד מחדש, רעננים ומודעים.
נדרשים עתה הרבה אורך-רוח ואיפוק, וחשוב גם לדעת שתקופה זו פשוט תחלוף לה, אז קחו נשימה עמוקה!


מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
המעבר של השמש למזל מאזניים מיטיב עימכם. הלחץ בעבודה יורד, ואולי עומס העבודה לא יורד – אבל אתם פשוט כבר לחוצים מכך! ובמקום גישה עניינית למילוי המשימות אתם יכולים עכשיו להתחבר למשהו גבוה יותר – לתחושת יעוד אמיתית ולתחושת הגשמה. החודש הקרוב כולו מבשר על זמן בו צעדים משמעותיים יעשו לבניית היעוד שלכם, אמנם עקב בצד אגודל ויחד עם התמודדות עם קשיים ומחסומים – אך בכל זאת צעדים משמעותיים וטובים! צעדים אלה יאפשרו בניית תבנית יציבה הקשורה ליעוד שלכם ובשבוע הזזה גם היכולת שלכם לשווק, לדבר ולשווק את היעוד שלכם הולכת וגדלה.


קפריקורן - מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
בתקופה זו הדגש המרכזי של חייכם עובר לזירת העבודה. זירת העבודה גם כך היא זירה לא פשוטה עימה התמודדתם בחודשים האחרונים, אך בשבוע הזה נראה שכל הזרקורים מופנים לכיוון העבודה, הקריירה והטיפוס במעלה ההר של הביסוס העצמי. חשוב בשבוע זה במיוחד להיות מודעים לקשיים ולהתנגדויות שעולות בכם או מסביבכם. יש למעצורים אלו שיעור מיוחד עבורכם אשר תוכלו ללמוד אותו השבוע ובכך לפתור לעצמכם הרבה קשיים עתידיים בכל מה שקשור לא רק לעבודה עצמה, אלא גם לתפיסה ולגישה שלכם לגבי העבודה.


מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.3
כניסת השמש אל מזל מאזניים מיטיבה עימכם ולאחר כחודש מכונס ומופנם אתם שוב יוצאים החוצה לאוויר העולם, בשמחה ובאופטימיות. התחושה היא שלמרות שהחגים עברו עכשיו אתם למעשה באמת-באמת בחופש. זה הזמן להרחיב את האופקים, לחקור, ללמוד ולגלות דברים חדשים. מומלץ לקחת את הזמן לאט-לאט, לא להזדרז להיכנס לתוך מחויבויות.
הצלחה מיוחדת תהיה למי מביניכם שמתחיל לימודים במסגרת מסודרת החודש!
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים