בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > מזל דלי החדש - המעבר הגדול מאחורי הקלעים אל הבמה המרכזית בעידן הדלי / קרני צור

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

מזל דלי החדש - המעבר הגדול מאחורי הקלעים אל הבמה המרכזית בעידן הדלי / קרני צור

כאשר מסתכלים על הקונסטלציה של מזל דלי בשמיים רואים משהו מיוחד. החכמים ידעו לחבר בין הנקודות הזוהרות ולבנות את דמותו של איש, כורע על רגל אחת ומחזיק בידו דלי. המים הנשפכים מן הדלי של הדליי מתחברים לאינספור כוכבים מתנצנצים היוצרים מעין אוקיינוס קטן בשמיים, ים של כוכבים מתנצנצים... מצבור פלאים זוהר.
המאמר קיבל את הציון: המאמר מזל דלי החדש - המעבר הגדול מאחורי הקלעים אל הבמה המרכזית בעידן הדלי / קרני צור קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1012  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
מזל דלי החדש - המעבר הגדול מאחורי הקלעים אל הבמה המרכזית בעידן הדלי / קרני צור

חשוב בשלב הזה לשים לב ששמו של המזל הוא הדליי (על משקל בנאי) – נושא הדליים ולא הדלי עצמו. ותפקידו משחר הימים היה להביא אל העולם את הידע החדש ואת החכמה – את אותו מצבור כוכבים מנצנצים הנמצאים בשמיים לרשותו של המין האנושי. לאחר יום מפרך, כאשר השבט סוף סוף מגיע אל המחנה לנוח, נושא הדליים הוא זה שיקום ויחפש עבור בני שבטו את המים הטריים. יש בו כוחות גבוהים המגיעים אליו מן הרצון לעשות טוב לאחר, להיות בשירות אמיתי. והמים אותם מביא הדלי אינם למעשה מים – הם אנלוגיה למשהו גבוה הרבה יותר.

למרות השם המטעה בני מזל דלי אינם קשורים לאלמנט המים. הם קשורים דווקא לאלמנט האוויר. מה שהם מביאים בדלי שלהם אינו באמת מים, אלא ידע חדש, תפיסה חדשה, אידיאולוגיה חדשה, תורה חדשה – וכל אלה קשורים למהות של מזל דלי. אותו אדם שיכול להתעלות מעל לעייפות היומיום ומעל למטלות הרגילות ולהביא אל האנשים את הידע החדש אשר ירווה באמת את הצמא של המין האנושי.

במהלך העידן האסטרולוגיים אנו רואים שינוי גדול באופן בו הדליי יכול להביא את הבשורה שלו, וגם בתזמון בו יכול הדליי להביא את בשורתו.


ולמה הכוונה?
האסטרולוגיה מדברת על מעגלים-מעגלים, ברמות שונות, הנעים בקצבים שונים, שעונים על גבי שעונים. חלקיים קוסמיים, חלקם קשורים לאדמה, חלקם חוזרים על עצמם ללא שינוי וחלקם למעשה ספיראלי המשתנה תמידית. ובמהלך העידנים משתנה החפיפה בין מחוג למחוג, בין מעגל למעגל, כך שנוצרת בכל עידן אפשרות אחרת... זו הסיבה ששינויי העידנים האסטרולוגים משפיעים על התרבות האנושית ברמות העמוקות ביותר: התפיסות, הדת, התרבות, דרך החשיבה, הביטוי האנושי ועוד – לכל עידן אסטרולוגי טביעת אצבע ייחודית לו.

כפי שודאי רובינו יודעים – אנו נכנסים עתה לעידן מזל דלי. זה אומר שביום השוויון האביבי שחל ב 21.3, היום בו שעות האור והחושך זהות, רגע תחילתה של שנה אסטרולוגית, המזל שיעלה באופק בעת הזריחה יהיה מזל דלי. זה אומנם יקרה רק בעוד 360 שנה, אך בתוך עידן המתמשך 2160 שנים – זה הרי כהרף עין...

וזה אומר שבתקופה הקרובה בני מזל דלי יהיו מקושרים כאן על כדור הארץ למספר 1 שהוא מספר חשוב ביותר (משום שיהיו המזל הראשון המתחיל את גלגל המזלות).

תחת ההשפעה של מספר 1 הדליים יתחילו לתפוס מקום מרכזי וראשון בתוך המרקם האנושי שבו 12 נציגויות כוכביות.

לא רק בני מזל דליי עתידים לחוש את השינוי – זה שינוי שאנו כבר חשים בו עם כניסת כולנו אל עידן הדלי: אידיאולוגיות, תפיסות גבוהות, דעות מתקדמות, דאגה לפרט, חשיבה יוצאת מן הקופסא. למעשה היום, בעידן הסטרט-אפ והקידמה (שהם מאוד מאוד דלאיים) מי שהופכים ל"מספר אחד" הם הוגי הרעיונות החדשים ופורצי הדרך. מקומם משני תופסים עתה אלו שאכן יביאו את הרעיון לידי ישום הלכה למעשה. בעלי הרעיונות הופכים עתה לחוד החנית – ואפשר לראות זאת בכל מקום – בחידושים הטכנולוגיים, ברשתות החברתיות, בהסבה של מערכת החינוך משינון ליוזמה ולחשיבה מקורית (דבר שאני מקווה שרק ילך ויגבר) אפילו בכלכלה. למעשה זה כבר לא "אין" להיות כמו כולם. בעידן הדלי זה יוצא דופן לא להיות יוצא דופן! וגם המהירות בה החידושים רודפי זה אחר זה – מקושרת ביותר לאלמנט האוויר הזריז, וכמובן שכל הנושא של תקשורת, וכך שהרעיונות עוברים בכל העולם כהרף עין... אכן הכניסה הקרבה של מזל דליי מורגשת ביותר בעולם.

אבל מה כל זה אומר על בני מזל דליי?
בני מזל דלי צריכים להיות גאים במיוחד. הנשמות שלהם בחרו במסלול מיוחד והגיעו במיוחד לעידן הזה על מנת לעזור לפלנטה לעבור לתדר החדש של מזל דלי.

ב 2000 השנים האחרונות בהם היו תחת ההשפעה של מספר 12, כאחרוני המזלות בעידן הדגים, השפעתם של בני מזל דלי היתה מועטה.

למעשה ב 2000 השנים האחרונות, תחת השפעת מזל דגים כמזל ראשון, יכולנו לראות כי מה ששלט בעולם היה הדת (ובעיקר הנצרות, המקושרת למזל דגים). הרעיונות החדשים היו מעטים, רובם בחדרי חדרים, נהגו אך לא יכלו לצאת אל החזית. ואפשר רק לראות מה קרה לאותם אנשים שניסו לפרוץ את הדרך אל הקידמה, כמו גליליאו אשר הועלה על המוקד.

תחת השפעת מספר 12 על מזל דלי חווינו את חוסר המזל של 2000 השנים האחרונות בהם כל הרעיונות נשארו אמורפיים, מעורפלים או שנדחקו אל מאחורי הקלעים. לעתים אל אוזנו של שליט הדת לחש מישהו על רעיון חדש כלשהו, נוסח זה של העברת רעיונות חדשים הוא ממש בלתי אפשרי עבור הדליים - והתזוזה לעבר הקידמה היתה איטית איטית.

עכשיו, עם המעבר אל מזל דלי, עוברים הדליים אל החזית. סוף סוף הם יכולים לצאת אל האור המלא עם רעיונותיהם, עם האידיאלים בהם הם דוגלים, עם החזון הגבוה שלהם. מזירת מאחורי הקלעים האפרורית והמשמימה – תופסים עתה הדליים את הבמה המרכזית, כמחזיקי הרעיונות המתקדמים ומביאי הידע החדש.

וכיצד כל זה משפיע על כל אחד מאיתנו, בני המזלות השונים, בהגשמת יעודנו האמיתי?
מזל דליי מקושר ליכולת שלנו להגיע לידע חדש ולהתחבר לאידיאולוגיות גבוהות. כאשר אנו עושים זאת מן המקום הנכון אנו יכולים לעזור לשאר חברינו בני האדם להגשים את ייעודם אף הם. באלפי השנים האחרונות יעוד היה דבר נשגב, גבוה ביותר אשר מעטים, בסוף ימיהם יכלו להגיע אליו.

המעבר של דליי למספר אחד מספר בין היתר על כך שהחיבור ליעוד הגבוה הופך להיות דבר זמין יותר לכל אחד ואחת מאיתנו, ויותר מכך – מה שפעם נדרש עבורו מסע חיים שלם – להגיע ליעוד, נראה שעכשיו, וככל שמתקדם הזמן לעבר מזל דלי – היעוד הוא משהו שהילדים פשוט נולדים איתו... וזאת משום שהמספר 1 מקושר, בין היתר, לגיל המוקדם ביותר, במסלול חיי האדם.קונסטלציה: דלי

תאריכי לידה: בין 13.2 – 13.3 בקירוב – בתאריכי המעטפת יש לבדוק על פי מפה מדויקת כי באסטרולוגיה החדשה שינויים תמידיים.

סמל מקושר: נושא הדליים.

אלמנט: אוויר

מצב: יציב.

מספר: 12 בעידן הנוכחי, מתחלף ל 1 בעידן הדלי.

משימה: להביא את הקידמה ולהחזיק באידיאלים נשגבים.

אופן ביצוע המשימה: בשנים אלה עוברים בני מזל דלי מהגיית רעיונות בינם לבין עצמם ומאחורי הקלעים, אל האפשרות לעמוד בבמה המרכזית ולשדר את רעיונותיהם במלוא העוצמה.
*****

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות, מפגשים מיוחדים ואת ההרצאה המרתקת "האסטרולוגיה החדשה" לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. המכון לאסטרולוגיה הוליסטית הוא הראשון בארץ להציע מפות אסטרולוגיות אישיות ותחזית על פי גלגל המזלות המעודכן. 04-6619158
אתר: z-astrology, פייסבוק: holisticastrology
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים