בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע ה 14-20.10

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע ה 14-20.10

המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע ה 14-20.10 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 669  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע ה 14-20.10

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות, מפגשים מיוחדים ואת ההרצאה המרתקת "האסטרולוגיה החדשה" לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. המכון לאסטרולוגיה הוליסטית הוא הראשון בארץ להציע מפות אסטרולוגיות אישיות ותחזית על פי גלגל המזלות המעודכן. 04-6619158
אתר: z-astrology, פייסבוק: holisticastrology
******
אנחנו נמצאים בימים האחרונים בהם השמש נמצאת במזל בתולה, וביום רביעי (17.10) היא תעבור אל מזל מאזניים. (שימו לב שמדובר כאן במצב השמיים האמיתי, ולא זה שאנחנו מכירים בדרך כלל מן המפות האסטרולוגיות). ובימים אלו אנו יכולים להשלים את השיעור הרוחני של החודש הזה שקשור לאיזון טוב בין שמיים וארץ וניהול פרקטי וענייני של דברי היומיום. אין כמו החזרה לשיגרה לאחר תקופת חגים ארוכה בכדי לקרקע ולאזן אותנו. גישה עניינית נדרשת בשבוע הזה לחיים!

בנוסף – יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, נכנס עתה למצב נסיגה, בו הוא ישהה עד ה 30.1. יופיטר בנסיגתו גורם לנו למיני הגזמות, הפרזות ואופטימיות-יתר אשר עלולה לסנוור אותנו מלראות את הדברים כפי שהם. על כל מזל יופיטר משפיע באופן אחר. התחזית הפעם נותנת דגש על נסיגת יופיטר, יחד עם עיצות כיצד לעבור תקופה זו בצורה הטובה ביותר.


מזל דגים החדש – לנולדים בין 14.3 – 12.4
יופיטר מבלה בנסיגתו בבית התקשורת שלכם ולכן עליכם לשים לב בחודשים הקרובים לדברים הבאים: לא לדבר יותר מדי, לא להתפזר בדיבור יותר מדי, לשים לב שאתם עלולים לתת דגש רציני מדי לעולם החברים שלכם על חשבון הזנחת תחומים אחרים חשובים בחייכם. בתקופה זו אתם גם עלולים לחשוב יותר מדי או להיקלע ללופים מחשבתיים אשר למעשה אינם מובילים לשום מקום. אתם עלולים להסתנוור מאנשים אשר אתם חושבים אותם כחבריכם ומומלץ לתת גם מקום לביקורתיות ולזהירות כאשר אתם באים במגע עם אנשים.


מזל טלה החדש – לנולדים בין 13.4 – 13.5
יופיטר מבלה את נסיגתו בבית הכספים שלכם וזהו מתכון קלאסי לפזרנות ולבזבוז. בזמם הזה מוטב יהיה לנקוט בזהירות ובמתינות בכל מה שקשור לקניות ולהתנהלות כספית. לא להפריז ולא להגזים בהוצאות – כי נראה שהוצאות יתר אלו נוסעות ממצב של אופוריה ולא ממש תיהנו בהמשך מן הבזבוזים שנעשו תחת השפעתו של יופיטר. אותו בית אסטרולוגי גם מקושר לגוף הפיזי שלנו ולכן בתקופה זו גם קשה במיוחד לשמור על דיאטה כי כל מה שקשור לגוף נמצא עתה בתהליך של התרחבות. זה אפשרי לעשות דיאטה, אך הביאו בחשבון את העובדה שהגוף שלכם פשוט רוצה להתרחב כעת ושזה יהיה קשה מן הרגיל.


מזל שור החדש – לנולדים בין ה 14.5 – 14.6
יופיטר נמצא עתה במזל שלכם, ואת תסתכלו בסביבות חצות בשמי הלילה תוכלו לראות בבירור את ראש השור (שנראה כמו האות v מוטית לצד ושני כוכבים נוספים בהמשך מציינים את קצות הקרניים) ובמרכז המבנה הכוכבי המציין את השור ניתן לראות כוכב בהיר ויפהפה – והוא כוכב יופיטר, הכוכב הגדול במערכת השמש שלנו. כוכב יופיטר שנמצא במזל שלכם בסך הכל מברך אתכם בהצלחה רבה, בהתחלות טובות ובצירופי מקרים ממוזלים בכל השנה הזו, אולם עתה כאשר הוא נמצא בנסיגה מגמת ההתרחבות שלו פועלת לרעתכם – עליכם לשים לב להימנע מהפרזה ומהגזמה מכל סוג. חשוב שתגעו שדברים נחווים על ידיכם כגדולים יותר מאשר הם במציאות ולכן חשוב ביותר לשמור כל הזמן על פרופורציות. בנוסף חשוב לא להיות באופוריית-יתר, תמיד בידקו, רצוי עם חבר, אם אכן הדברים הם כפי שאתם תופסים שהם.


מזל תאומים החדש – לנולדים בין 15.6 - 15.7
במיקום הנוכחי של יופיטר הוא פועל על תת המודע שלכם. בודאי תגלו שאתם מתחילים לחלום חלומות מאוד סוערים ודברים מוצאים את דרכם החוצה מתת המודע אל המודע שלכם. בסך הכל ניתן לדבר על מגמה חיובית בה אתם מתוודעים לכוחות המניעים אתכם מאחורי הקלעים אולם יחד עם הצפה זו עלולים גם לעלות מיני קשיים נפשיים ובעיקר פחדים. בתקופה לא פשוטה ריגשית זו עליכם לזכור כי כל מה שעולה למודעות הוא נפלא, גם אם הוא קשה, כי זה אומר שהדבר כבר לא שולט בכם ובנוסף – זה מעיד על כך שהדברים הם בדרכם החוצה. בכל אופן טוב להיות מודעים לכך שזו עלולה להיות תקופה רגישה במיוחד ולהיערך לכך.


מזל סרטן החדש – לנולדים בין 16.7 – 15.8
יופיטר נמצא בבית היעוד שלו ובחודשים האחרונים בודאי הרגשתם כיצד הוא מסייע לכם באופן מופלא וקליל לטפס על הר היעוד שלכם. נראה שאתם נמצאים במגמת התרחבות חיובית ביותר. נסיגתו של יופיטר עתה היא שיעור חשוב מאוד אשר ילמד אתכם כי לא תמיד עליכם רק לטפס ולהתקדם, אלא חשוב מאוד לעשות דברים מתוך איזון ופרופורציה. נטייתו של יופיטר עתה היא לגרום להמשיך להמשיך ולהתרחב, אולי מעבר לגבולות הטיבעיים שלכם או ליכולות האמיתיים שלכם, וכמה שזה קשה יהיה עליכם ללמוד לומר "לא" למגמת ההתרחבות הזאת על מנת שהדברים יעשו באופן הרמוני ואינטגרלי. חבל להמשיך ולהגזים עם ההתרחבות אם לא יהיו לכם אחר כך את הכלים להכיל או לתחזק את הצמיחה הזו. החל מפברואר יהיה אפשרי שוב להמשיך ולגדול בצורה בטוחה ובריאה.


מזל אריה החדש – לנולדים בין 16.8 – 15.9
יופיטר נמצא בבית העבודה שלכם ונסיגתו תגרום לכל זירת העבודה לגאות ולגעוש. נראה שהעומס בעבודה ילך ויעלה, הדרישות מכם בעבודה תגברנה ובכלל העיסוק שלכם בנושא הקריירה יהיה כל כך רב עד שהוא יכול להרחיק אתכם בקלות מזירות אחרות של החיים שלכם, חשובות לא פחות. הביאו את הכל בחשבון והכינו את עצמכם לעומס הרב בעבודה וזכירו גם לקחת פסקי זמן לדברים אחרים. בנוסף – עם יופיטר בנסיגה בבית העבודה – עליכם לבדוק את עצמכם כל הזמן או להיעזר בדעתם של הקולגות, כי יש לכם נטייה להפרזה, להגזמה וגם נטייה לראות את הדברים כורודים יותר ממה שהם באמת – וזה כמובן מעיב על שיקול הדעת.


מזל בתולה החדש – לנולדים בין 16.9 – 16.10
יופיטר שנכנס עתה לנסיגתו משפיע אצלכם על נושא הלימודים והחופש. מי מכם שלומד בכל אופן שהוא, בודאי יגלה שעומס הלימודים הולך וגדל וכי הלימודים הופכים להיות דבר מרכזי ביותר בחיים. המצב ימשך כך עד לפברואר, שם שוב תחזור הפרופורציה ללימודים והעומס המיותר ירד.
פרט לכך נוכחותו של יופיטר משפיע באופן קיצוני על הרצון שלכם לצאת לחופשה ונראה שיהיה לכם מאוד קשה לשמור על מסגרת, וכי הרצון לסיוע לטייל או פשוט להיות בחופש יהיה עצום. חשוב לראות כי זוהי נטייה מוגזמת שעלולה לסחוף אתכם הרחק מהמקום בו תיכננתם להיות. נסו להמתין עם החופשים עד פברואר – שם נראה כי רק מה שאמיתי מן הרצון שלכם – ישאר,מה שהיה בהשפעת נסיגת יופיטר יעלם, וגם אז החופשות תהיינה הרבה יותר מהנות.


מזל מאזניים החדש – לנולדים בין 17.10 – 14.11
נסיגתו של יופיטר גורמת לכם הפעם להתכנס בתוך עצמכם. אתם תעדיפו בצורה בולטת את הזמן שלכם לבד, ביניכם לבין עצמכם. בעיקרון אין פסול בזמן לבד, בעיקר משום שעד עכשיו ידעתם להפנות אותו לאפיקים חיוביים – כמו מדיטציה, הסתכלות אל תוך עצמכם והתפתחות אישית, אבל תחת נסיגת יופיטר הבידוד עשוי להגיע לקיצוניות. ובנוסף ההמלצה היא לא לעסוק עתה עיסוק יתר בעינייני מדיטציה ורוח – למרות שאלו דברים חיוביים ביותר בדר"כ - נראה שעתה הם עלולים לגרוף אתכם אל מחוזות גבוהים ומרוחקים מדי וטוב יהיה גם לשמור על רגליים על הקרקע ועל קשר עם אנשים.


מזל עקרב החדש – לנולדים בין 15.11 – 14.12
יופיטר נמצא בנסיגתו ממש ממול למזל שלכם, במזל הנגדי לכם – מזל שור. תחת השפעה אינטנסיבית זו נראה שעליכם להתכונן לכך שהחודשים הקרובים יהיו מאוד עמוסים ועוצמתי ים. ריבוי של אירועים, התרחשויות ומפגשים עם אנשים. התגובות שלכם עוצמתיים יותר ומוקצנות יותר מכרגיל. ובקיצור – קל להגיע להגזמה ולהיסחפות. לכן בעיצה לתקופה זו מעתה ועד ה 30.1) לשמור על איזון ועל פרופורציה ולקחת את עצמכם ואת הנטייה שלכם לקיצוניות עם קורטוב של חוש הומור. בתקופה זו בעיקר חשוב לשמור על נאמנות בזוגיות.


מזל קשת החדש – לנולדים בין 15.12 – 13.1
מיקומו הנוכחי של יופיטר והעובדה שהוא נמצא בנסיגה גורמים עתה לריבוי של סידורים, אירגונים ודברים בירוקרטים שעליכם לטפל בהם. נראה כי בחודשים הקרובים, עד ה 30.1, הר המטלות יהיה כה רב שהוא עלול לתפוס מקום מרכזי בחייכם. חשוב לדעת את זה, וגם לדעת שתהיה לכם נטייה להיסחף אחר כל האירגונים והסידורים, ואולי מראש לתחום את כל ההתעסקות הזו בזמן, על מנת שיהיה לכם זמן גם לאפיקי החיים האחרים. נסיגתו של יופיטר הפעם גם עלולה להציף בעיות בריאותיות חבויות – ולכן שימו לב לכל דבר שעולה וטפלו בו בהקדם.


מזל גדי החדש – לנולדים בין 14.1 – 12.2
יופיטר נמצא בבית ההנאות, הכישורים והתחביבים שלכם ובמיקומו הנוכחי נראה שעברתם שיעור חיים טוב וחשוב בחודשים האחרונים – אשר לימד אתכם להתחבר לשמחת החיים, לעצמכם ולמה שאתם אוהבים לעשות. שיעור זה חשוב ביותר ועליכם לשמור עליו ולנצור אותו, אולם עכשיו יהיה עליכם ללמוד על זווית אחרת של השיעור הזה! נסיגתו של יופיטר גורמת להפרזות ולקיצוניות בכל דבר. ונראה כי אמנם רק עכשיו למדתם סוף סוף להתחשב בעצמכם ולתת לעצמכם, אך בחודשים הקרובים תצטרכו גם ללמוד כיצד שומרים על הדבר הזה בפרופורציות המתאימות, לא מפריזים ומגזימים עם העיסוק בתחביבים ולא מגזימים עם הרצון לעשות טוב לעצמי. למעשה בחודשים הקרובים האגו שלכם נבחן ומה שיהיה נכון הוא לשמור על מידת פרופורציה ואיזון בין הנקודה החשובה אליה הגעתם שמתחשבת בעצמכם לבין היכולת לא לראות רק את עצמכם – אלא גם להתחשב באחר ולתת מקום גם לאחר ולטובת הכלל.


מזל דלי החדש – לנולדים בין 13.2 – 13.3
מיקומו של יופיטר גורם לכל נושא המשפחה לצוף, לעלות ולהיות מאוד דרמטי בחודשים הקרובים, בעיקר מבחינה ריגשית. ובכלל – נראה שהמשפחה גורמת להצפה ריגשית בזמן הזה. המשפחה הקרובה והרחוקה, זו אשר באתם ממנה וזו אשר יצרתם, דורשת עוד ועוד התעסקות בזמן הזה, ויחד עם זה נראה שהרגשות שלכם עלולים לעלות ולגעוש מעבר לכל פרופורציה. הדבר שיעזור לכם עכשיו יהיה לתחם את העניינים המשפחתיים בזמן ובמקום – לטפל במה שצריך אך לא לתת לזה לגלוש ולכבוש את כל זמנכם. חשוב שתשאירו מקום גם לדברים אחרים, ובכלל – חשוב שתדעו לשמור בזמן הזה על האיזון הריגשי.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים