בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 12-18.8

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 12-18.8

גשם של כוכבים!
תקופה זו של השנה היא תקופת מטרי המטאוריטים. בכל שנה באותם הזמנים כדור הארץ נכנס לאזור מלא בחלקיקי מטאוריטים.
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 12-18.8 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 682  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 12-18.8

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158 , אתר:z-astrology
פייסבוק: holisticastrology
***********************************
לנו, מכדור הארץ, המעבר דרך חלקיקי המטאוריטים נצפה כמו הרבה מאוד "כוכבים נופלים" בשמיים – תנועתם איטית עם שובל אדמדם, וכל שנותר הוא לבקש משאלה!
זמני השיא של מטרי המטאוריטים בימים ראשון (12.8) ושבת (17.8), אך בכל לילה מומלץ להסתכל למעלה ולחפש...


מזל טלה
את השבוע הזה מלווה תערובת מעניינת של שמחה וביטחון עצמי גבוה עם נטייה קלה לדכדוך מדי פעם. יש גם רצון עז לעשות דברים ולהסתער על העולם, אבל הצמידות בין מארס וסאטורן גורמת לדברים להיות איטיים יותר ממה שחשבתם – בסוף תגלו שהאיטיות היא לטובתכם. חשוב לא לתת לרגשות לתפוס מקום מרכזי. עדיף לפגוש את הדברים דרך ההיגיון והשכל. השקיעו זמן בבילויים אינטלקטואליים שירוממו אתכם: ספר טוב, סרט מרומם... כל עוד לא תתנו לרגשות להשתלט – הכל בסדר.


מזל שור
אתם נמצאים בתוך שבוע לא נעים, אבל זה יעבור כאשר השמש תעבור למזל בתולה. גם השמש וגם מרקיורי נמצאים בזווית שלילית עם המזל שלכם וזה גורם לכם להיות עמומים, לא מחוברים לעצמכם ולא ממש מסוגלים לחשוב בצלילות. מה שיכול לרומם את רוחם הוא מפגשים מלב אל לב עם חברים וחברות. התמקדו ברגשות ופשוט היו עם אנשים שעושים לכם טוב. באופן מפתיע – גם עיסוק בסידורים, נקיונות וארגונים יכול לנתב את האנרגיות שלכם לאפיקים חיוביים ולהפיח בכם רוח חיים.


מזל תאומים
אתם נמצאים בשבוע נהדר! יופיטר במזל תאומים ממשיך לזמן לכם את צירופי המקרים הנהדרים, ההתפתעות הטובות והאפשרויות לצאת החוצה אל העולם ולהתרחב. וונוס בבית הכספים ממשיכה להיטיב עמכם בנושא הכלכלי ולהזרים לארנקכם מזומנים. אתם מלאים במרץ ועושים דברים מתוך תחושה של חופש ואפילו מוצאים זמן לספורט מהנה. הדבר היחידי שצריך לשים לב אליו השבוע הוא הקושי להתמקד בעשייה ולסיים פרויקטים – ובכלל מוטב אילו יכולתם רק להיות בחופשה ולנוח מבלי צורך לעבוד לפי לו"ז מסודר.


מזל סרטן
וונוס שנמצאת עכשיו במזל שלכם מכניסה אליכם חן, יופי ונועם ושמה את כל הדברים במימד הריגשי, אשר הוא לרוב נעים וזורם. וונוס גם גורמת לנשים שביניכן להיות יפות, קורנות ומחוברות יותר לנשיות שלהן. אולם יחד עם התחום הריגשי שנפתח ומתרחב גם יש תחושה של פרקטיות וגישה מאוד עניינית לדברים – וגם זה חיובי! זה הזמן לבנות תשתיות שישרתו אתכם בכל השנה הקרובה, לישם יוזמות ורעיונות שעלו בכם בזמן יום ההולדת, להתעסק בכספים, מסחר ושיווק. עכשיו כאשר נסיגתו של מרקיורי הסתיימה זה הזמן לעשות את כל הדברים האלה והם יצליחו על הצד הטוב ביותר!


מזל אריה
מזל טוב לאריות החוגגים יום הולדת השבוע! מרקיורי שנמצא במהלך תקין במזל שלכם מאפשר לכם לראות את הדברים בצורה הגיונית, שקולה וברורה. יתכן שאתם אפילו יותר מדי הגיוניים ומתקשים להתחבר לרגשות שלכם – אבל זה לא ממש נורא, גם מן ההיגיון והשכל אפשר עתה להפיק את המיטב! זה הזמן להיות חברותיים, ליצור שיחות מעניינות לחשוב על דברים ולשתף עם חברים. זה הזמן למחשבות ברורות ולהחלטות שאולי כבר זמן רב רציתם לקחת אבל רק עכשיו אתם מצליחים להגיע לבהירות.


מזל בתולה
אתם נמצאים בסיומה של שנה לא פשוטה, והדברים הולכים מאוד להשתפר בשבוע הבא עם תחילת מזל בתולה ותחילתה של שנה חדשה עבורכם. יתכן שאתם מרגישים קצת מנותקים ומותשים – הכל ישתנה כאמור עם זמן יום ההולדת הקרוב! בינתיים בשבוע הזה התמקדו בעשייה של מה שאתם אוהבים לעשות. לכו אחר הלב ותגלו שאתם פוגשים אתם יעודכם ונוגעים באופן משמעותי בחייהם של אנשים אחרים. למי מביניכם שרוצה לשפץ את הבית ועוד לא עשה זאת – זה הזמן להשקיע בבנייה, שיפוצים ותנועה בכל הקשור לבית שלכם או לנדל"ן.


מזל מאזניים
מארס שנמצא במזל שלכם והפך את התקופה האחרונה לתוססת וקיצבית מעוכב עכשיו מעט על ידי היצמדותו לסאטורן וקצב הפעילות יורד. במצב הזה יש שני כוחות מנוגדים שפועלים עליכם במקביל – כוח אחד שרוצה להתקדם, לנוע קדימה, להקים פרויקטים ולצאת בבת אחת מן הקיפאון בו שריתם בשנתיים האחרונות, והכוח השני עדיין מחזיק בכם, מעכב ומעט – כאילו אומר שלא בקלות אפשר להתנער משנתיים של תרדמה. כמו תמיד הדרך הנכונה היא לשת פעולה בין הכוחות ולהבין שסאטורן לא רק מעכב את העשייה של מארס אלא גם מצמצם לטובה את רמת העצבים והלחץ של החודשיים האחרונים. בדיעבד גם תבינו כי העיכובים שמתרחשים עכשיו קורים לטובה, מונעים פזיזות וגורמים לכם לעשות דברים בצורה יסודית, בוגרת ואחראית


מזל עקרב
החופש והעבודה עומדים זה מנגד לזה השבוע. עיקר תשומת הלב שלכם נמצאת בעבודה. יש הרבה מאוד עיסוקים, הרבה שיחות והרבה חישובים שעליכם לעשות ונראה שקשה לכם להפסיק לחשוב על העבודה גם לאחר שהגעתם הביתה... לעומת זאת אם תלכו באמת אחר הלב שלכם תגלו שכל מה שאתם רוצים לעשות עכשיו זה להיות בחופשה. אם תוכלו אכן לצאת לחופשה, לנוח או אפילו לעשות טיול קצר – תגלו שהאווירה משתנה, הרגשות שלכם הופכים קלים, נעימים וזורמים יותר והחיים נראים טוב יותר. כדאי לנסות את זה – אפילו אם לזמן קצר!


מזל קשת
השבוע אתם מאוד "קשתיים" - וזה אומר שהתכונות הטבעיות של מזל הקשת מתעוררות עכשיו אצלכם לחיים: סקרנות, אהבת מרחבים, חופש ואופטימיות. תשומת הלב שלכם יוצאת עכשיו אל העולם שמסביבכם: אל המפגש עם אנשים, המפגש עם אירועים. אתם מתמלאים התלהבות מתחושות של חופש ומרחב וכמהים לטיולים והרפתקאות – ובדאי גם מיישמים כמיהה זאת. אתם נמצאים בתקופה טובה עבורכם אשר ממלאת מחדש את הרוח במפרשיכם. בנוסף – יהיה זה זמן טוב להעמיק קשרים רומנטיים שנוצרו בחודש האחרון.


מזל גדי
בתקופה זו האינטנסיביות הריגשית עולה, גועשת ורוחשת – והרגשות ממלאים כל פינה אפשרית – גם לטוב וגם לרע. כוכב פלוטו ששוהה במזל שלכם ומעמיק ומקצין כל דבר, נמצא השבוע בדיוק ממול לוונוס, כוכבת הרגשות והאהבה – ומכאן הדרמה הגדולה. למחפשי האהבה, ובעיקר אלה שמחשפים הרבה מאוד זמן – ישנה אפשרות ממשית למציאת בן/בת הזוג המיוחלים ושינוי הסטטוס הזוגי. עבור כולם יש אפשרות למפנה רציני, תפנית, הארות ותובנות בכל הקשור לעולם הזוגי והריגשי – אולם אנא שימו לב, אותם תובנות והארות יכולות להיות לא פשוטות עבור אלה שנמצאים בזוגיות לא טובה הרבה זמן... ועבור הנשים – מדובר בחלון הזדמנויות לשינוי תפיסת הנשיות והיופי שלכן. זמן מיוחד ביותר שבו ההמלצה הכי חשובה היא לא לנקוט באובססיה ריגשית, אלא לאפשר תהליכים בריאים של שינוי בעולם הריגשי.


מזל דלי
הזמנים הם זמנים אינטנסיביים ביותר והשיא חלף לו בעת הירח המלא בט,ו באב – אתם פוגשים הרבה אנשים, הרבה אירועים והכל נראה מאוד גדול ומאוד אינטנסיבי. אתם מגלים שקל לכם עכשיו לדבר עם אנשים, להיפגש ולרקום חברויות. אתם מצליחים לעשות הרבה מאוד דברים בקלות יחסית ולא ממש מתוך תחושה שאתם עובדים – אלא מתוך תחושה של שמחה, מחקר, גילוי וחופש. גם דאגה לפרטים הקטנים כמו סידור הבית, ניקיון מגירות יכולה לעשות טוב מבחינה ריגשית בזמן הזה. בסך הכל תקופה טובה מאוד שכדאי ליהנות ממנה!


מזל דגים
זה הזמן לסדר את הסידורים הקטנים, הלוגיסטיקות והבירוקרטיות אשר התעכבו בעת נסיגתו של מארס. כאשר תיגשו עתה לטפל בעניינים תופתעו לגלות באיזו זריזות וענייניות הדברים מטופלים. מבחינה ריגשית הדברים מרגישים השבוע הרבה יותר טוב ממה שהרגשתם בשבועות האחרונים. אתם מרגישים יותר עם עצמכם, משאבי הביטחון העצמי שלכם מתמלאים וזה הזמן לעשות עבורכם דברים קטנים שאתם אוהבים לעשות.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים