בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע של ה 29.7 עד ה 5.8

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע של ה 29.7 עד ה 5.8

הכול בסדר, חוץ ממה שלא בסדר...
השבוע בשמיים אפשר למצוא שלל זוויות חיוביות ומיטיבות הפותחות לנו חלונות הזדמנויות נפלאות בחיים
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע של ה 29.7 עד ה 5.8 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 743  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע של ה 29.7 עד ה 5.8

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף וקולע בכל תחומי החיים, קורסי אסטרולוגיה עד להכשרה כאסטרולוג/ית ומגוון סדנאות, חוגי בית ואירועים אסטרולוגיים.
**************************************


השמש ומרקורי יוצרים זווית הרמונית עם אוראנוס ומאפשרים לנו לראות את הדברים בצורה רעננה, להתחדש, להתחיל דברים חדשים, לברוא יש מאין, לקבל תובנות ולהיות מקוריים.

סאטורן יוצר זווית הרמונית עם נפטון וכירון וגורם לנו להיכנס למשמעת טובה, אחראית ורצינית יותר בכל מה שקשור לתרגול הרוחני שלנו וליכולת שלנו לרפא את עצמינו ואנשים אחרים.

זווית חיובית בין סאטורן לוונוס מאפשרת לזרימת המזומנים בעולם להיות כרגע יותר תחת סדר ושליטה, וגם מאפשרת לחיי האהבה והרגש שלנו להיות יציבים יותר.

נשמע טוב, לא?
אז זהו, שיש גם כמה דברים צורמים במפה כמו חצי מלבן מאיים שנוצר בין פלוטו, אוראנוס ומארס – מלבן המשפיע בעיקר על מהלכים עולמיים גדולים ומזכיר לנו שגם בימים טובים אנו עדיין נמצאים תחת עננה של נטייה להרס וחורבן, מקרי אלימות קיצוניים ומהפכות שהולכות לכיוונים המאוד מאוד לא נכונים... זה הזמן לעשות עבודה מנטאלית-רוחנית ולשדר לעולם דברים חיוביים על מנת שהמאסה הקריטית של הטוב בעולם הזה תמנע, או לפחות תפחית, את האפיקים הפחות טובים אליהם אנו עשויים להגיע...

מזל טלה
אתם נהנים ממחשבה רעננה וטרייה ויכולת ליהנות מביצוע של הרעיונות המטורפים ביותר שלכם על הצד הטוב ביותר. זה הזמן להתנסות בספורט אקסטרים, להתחבר לתחביבים וליכולות המולדות שלכם ופשוט ליהנות מן החיים. גם כל מה שקשור לכסף ולמסחר פועל עליכם לטובה בזמן הזה, ושלא נדבר על כך שזה זמן מצוין למי שרוצה לעשות עבודה של שיווק עצמי, פרסום ויחסי ציבור – כי בזמן הזה אתם באמת קורנים החוצה אל העולם במיטבכם ובשיא היופי שלכם.

מזל שור
הזירה המשפחתית עדיין דורשת את תשומת הלב שלכם ואני מקווה שכבר הבנתם שקל להיקלע לקצרים ולאי הבנות, בעיקר מן הסוג התקשורתי ושצריך הרבה יותר זמן, מחשבה ושיחה על מנת ללבן את הדברים עם בני המשפחה. אין ברירה אלא לתת לקרוביכם את תשומת הלב והמחשבה – זו המגמה ההתפתחותית שלכם החודש. בכל הקשור לזוגיות עליכם לנקוט במשנה זהירות השבוע. נראה כי דחפים הרסניים מסוגים שונים באים לבחון, לזעזע ולהרעיד את המערכת הזוגית שלכם. היכנעות לאימפולס יכולה ליצור קרעים רציניים בזוגיות וחשוב מאוד להפגין כרגע איפוק, רוגע, שלווה, אהבה וחברות.

מזל תאומים
אתם נמצאים בשבוע מוצלח במיוחד! אש האריה משתלבת יפה עם הרוח המפעמת בכם, ואתם הופכים לחיים, נלהבים ודינמיים. יופיטר וונוס שנמצאים במזל שלכם (ואם תרצו – אפשר גם לראות אותם בבירור בסביבות 3 בבוקר זורחים במזרח במזל תאומים) מברכים אתכם בשפע, הצלחה ויופי. אפילו מרקורי שנמצא בנסיגה בבית התקשורת לא ממש משפיע עליכם לרעה בנסיגה הנוכחית שלכם. להיפך – אפשר לומר שיכולות התקשורת שלכם, השיווק, הפרסום וההרצאה הם ממש במיטבם ואפילו הופכים לדגש העיקרי של החודש הזה כולו. מארס בבית התחביבים שלכם מזכיר לכם שתנועה, תזוזה ופעילות גופנית יעשו לכם טוב, ובכלל – למה לא להוסיף כמה דברים מהנים, לנשמה, בלוח הזמנים הצפוף שלכם?!

מזל סרטן
הנושא הכלכלי הפעם נמצא בזירה המרכזית של תשומת הלב.הנושא עולה למודעות ויש צורך להתעסק בכספים, ובכלל למצוא את הדרך למצוא ביטחון ויציבות בחיים, אבל מה לעשות ובדיוק עכשיו מרקורי נמצא גם בנסיגה בבית הכספים שלכם ומערפל את השיקולים ההגיוניים שלכם בכל מה שנוגע לכסף? התשובה תהיה בהרבה יותר סבלנות, תשומת לב ובדיקה כפולה בכל מה שקשור למסחר, עסקים, שיווק, קניות ומכירות. הסבלנות תוכל למנוע הרבה טעויות שמרקורי עשוי ל"שרבב" לחשבון הבנק שלכם ובכלל.

מזל אריה
מזל טוב לחוגגים יום הולדת השבוע! השבוע הזה הוא כל כולו דברים מקוריים, חדשים ומבריקים. למרות שמרקורי נמצא בנסיגה במזל שלכם הבנות חדות כברק מגיעות אליכם, נראה שאתם מתחברים לסוג של ידיעה ברורה ובהירה לגבי דברים שלא ממש באים מן ההיגיון הרגיל שלכם, אלא ממקור גבוה יותר. חשוב לא להתחיל לשאול שאלות, אלא פשוט לסמוך על הידיעות האלה.
המשיכו גם השבוע לפעול מתוך הלב שלכם, מתוך מה שאתם אוהבים לעשות, והמשיכו לפסוע בשביל הלבנים הצהובות אשר מקרב אתכם יותר ליעודכם. דלתות לא צפויות עתידות להיפתח השבוע בכל הנוגע ליעוד ויתכן מאוד שתבינו שאתם גם יכולים להרוויח מכך כסף.

מזל בתולה
שני כוחות מעניינים פועלים במשותף בזמן הזה בבית הכספים והרכוש שלכם, ויוצרים שם סוף סוף תזוזה מבורכת אשר לא הייתה שם, כנראה, הרבה זמן . סאטורן, כוכב הכובד, הקושי והקיפאון, שהיה בבית הכספים שלכם בכל השנתיים וחצי הקרובות מתארגן לעזיבה ומשחרר את אחיזתו מכם, ובמקביל מארס, כוכב האקשן והעשייה נכנס כבר לפני כחודש לבית זה ומתחיל ליצור תנועה. אותו הבית בו ממוקמים סאטורן ומארס אחראי גם על מקום המגורים הפיזי שלכם ויתכן שזה יהיה זמן טוב מאוד לשנות את מקום המגורים או לעשות שיפוץ. חשוב מאוד לומר שהנוכחות של סאטורן בבית הכספים, הרכוש והנדל"ן – בית שגם אחראי על תחושת היציבות והביטחון הכללי של האדם (ולא רק הכלכלית) לא רק עשתה את הקשיים שלה שם, אלא לימדה אתכם שיעור ארוך וחשוב שרובו קשור ביכולת להיות יותר בוגרים, אחראיים, רציניים ומסודרים בכל מה שקשור לתחומים הכלכליים ולמעשה לאט לאט אתם מרגישים שבאופן מוזר אתם התמלאתם בתחושה של ביטחון, בגרות, יציבות וחוסן בכל הנוגע להתמודדות עם ענייני הכסף, הבית ותחושת הביטחון הכללית.

מזל מאזניים
חייכם תוססים במיוחד מאז שמארס, כוכב העשייה, נכנס אל המזל שלכם. עד עכשיו היה בזה משב רוח רענן שהוציא אתכם מקיפאון בן כשנתיים וחצי, אבל השבוע הזה עליכם לשים במיוחד לב למשב הרוח הרענן הזה – שלא יהפוך לסופה הרסנית. מארס מתמקם לו אל מול אוראנוס, כוכב המהפכות, הזעזועים והטלטלות ושילוב זה הוא שילוב מועד לפורענות. עליכם לשים לב לא לנהוג בפזיזות וחוסר תשומת לב כי יש חשש לתאונות מסוגים שונים, בעיקר כאלו הנובעות מרשלנות (ואת זה אפשר למנוע על ידי איטיות ותשומת לב!).

בכלל חשוב שתימנעו מפעולות שהן קיצוניות או יוצאות דופן מדי השבוע. יתכן שתחושו בדחף עז לשנות דברים, לפרק את הקיים ולברוא יש מאין – כמעט בכל המקרים זה לא יהיה רעיון טוב ועליכם לפעול ביותר סבלנות, הגיון והתחשבות ובפירוש לא להיות אימפולסיביים, אחרת בקלות אתם יכולים להרוס בזמן קצר פירות של עמל שהתגבש במשך שנים.

מזל עקרב
זירת העבודה דורשת את מלוא תשומת הלב שלה השבוע, ודווקא עכשיו, כאשר יש שם הרבה התרחשויות והייתם רוצים להיות שם במיטבכם, מרקורי מחולל את הטריקים שלו וגורם למיני קצרים, עיכובים, קשיים ותקלות. נראה שכל אלה מעלים את סף הלחץ שלכם. הדרך הנכונה להתמודד עם העומס והדרישה בעבודה היא למעשה לא להיות שם... ואולי הכוונה היא לא ממש "לא להיות שם" באופן פיסי, אלא לאפשר לעצמכם להתנתק לפחות בחשיבה שלכם מן הנעשה שם. ככל שאתם מנסים לחשוב יותר על העבודה ולהגיע לפתרונות – כך אתם "מסתבכים" יותר. במקום זה מיצאו את הדרכים שלכם לא להיות מעורבים במה שקורה בעבודה, מיצאו את העולם הפנימי שלכם, את הנתיבים הרוחניים שלכם – וכך, בתוך החלל הפנימי של נפשכם תוכלו למצוא את השקט, האושר, הרגיעה וההנאה השבוע.

מזל קשת
שילוב כוכבי מוצלח ומיוחד ביותר ממשיך ללוות אתכם גם השבוע. אתם זוכים למתנות רבות מן היקום! בכל מה שקשור לאהבה ולזוגיות אתם מבורכים בהצלחה רבה בשבוע הזה. מידת צירופי המקרים הפוגשים את חייכם בכל תחום כמעט היא גדולה ורבה, ויש הרבה הזדמנויות להתחלות חדשות וטובות לכל מי שחפץ בכך. גם בכל מה שקשור ליעוד שלכם יש התקדמויות רציניות וזה יהיה זמן נפלא להשקיע שם מרץ ואנרגיה וליזום פרויקט או מטרה שתקרב אתכם יותר ליעוד שלכם. והדבר הנפלא ביותר – הוא שכל הדברים הטובים האלה באים עם תחושה של נחת, חופש ומרחבים!

מזל גדי
השבוע יהיה זה נבון, למרות הפעילות הרבה הקוראת בזירת העבודה והקריירה, להשקיע זמן בהסתכלות פנימה. זה הזמן לבחון את מעמקי הנפש שלכם, לדאוג לחיבורים הרוחניים, לזכור את מסע החיפוש הרוחני אשר למעשה אין לו סוף ולחפש אחר הנשגב.
אולם יחד עם חיי הרוח שיהיו בודאי נרחבים השבוע, חשוב מאוד לא להזניח את הבריאות. אנא הביאו בחשבון שבזמן הזה כל דבר רגשי שאינו מטופל אלול ליצור תסמינים פיזיים. דאגו לאיזון שלכם ולתחושה הטובה הרגשית והפיסית שלכם.

מזל דלי
האינטנסיביות של השבוע הזה רבה, והיא תגיע לשיאה ביום חמישי בליל, בליל ט"ו באב – בו הירח המלא יהיה בדיוק במזל שלכם. נראה שבזמנים האלה הכול מאוד אינטנסיבי, מאוד בולט, מאוד מודגש. אין חצי. הרבה דברים מאירים עתה את המודעות שלכם לגבי עצמכם ולגבי הסובבים אתכם. אירועי החיים נראים גדולים והם אכן משמעותיים. כל עוד אתם עובדים עם הרגש שלכם – הרי שאתם נמצאים במקום חיובי ביותר. כאשר אתם נותנים למחשבות שלכם לשלוט אתם נכנסים לפלונטר שקשה לצאת ממנו. תנו לעצמכם זמן לעשות את הדברים האהובים עליכם בנחת, עם עצמכם, על מנת להירגע מאינטנסיביות השבוע הזה וזכרו שבעוד כשבוע הדברים חזרו לפרופורציות רגילות.

מזל דגים
אתם נמצאים בשבוע לא פשוט בו נראה שהרוח נושבת למולכם במקום על גבכם. כל נושא הבירוקרטיות והסידורים מתרבה בחודש הזה כולו והשבוע במיוחד נראה שאמנם הערימה של המטלות גדולה - אבל הארגונים פשוט לא זורמים וקשה לטפל בכל הדברים. גם מבחינה רגשית אתם לא במיטבכם. את הפתרון אפשר למצוא השבוע בכניסה לעולם הרוח הפנימי שלכם. עיסוק אינטנסיבי במסע החיפוש הרוחני ובנבכי הנפש שלכם יכול להיות מקום טוב מאוד לנתב אליו את האנרגיות. באופן מפתיע גם תגלו שזה זמן טוב ליצור קירבה אמיתית ואינטימיות נעימה עם האנשים שבאמת באמת קרובים אליכם ובעיקר עם בני/בנות הזוג.אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים