בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > על בני מזל אריה- מזל החודש!!

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

על בני מזל אריה- מזל החודש!!

ביום שני ה 23.7 השמש נכנסת למזל אריה ואנו מתחילים את החודש המלכותי מכולם.
האריה הוא המלך הבלתי מעורער של הג`ונגל. כמוהו גם בני מזל אריה הם אציליים, מלכותיים, דומיננטיים ובעלי כריזמה. בני מזל אריה אוהבים להנהיג ולהוביל וכמובן – חשוב שכולם ידעו מי המלך ויתנו לו כבוד...
המאמר קיבל את הציון: המאמר על בני מזל אריה- מזל החודש!! קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1015  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
על בני מזל אריה- מזל החודש!!

וכמו האריה שכידוע נותן ללביאה לעשות את העבודה הקשה של הציד, כך גם בני המזל יכולים לנטות לעצלנות נעימה ונהנתנית, ומה שמדהים הוא שהם לא צריכים בכלל להתאמץ – גם אם לא יעשו דבר עדיין יהיו "מסמר המסיבה של הג'ונגל".

לכל מזל אסטרולוגי מקושר גרם שמיים כלשהו. גרם השמיים המקושר למזל אריה הוא, לא פחות מאשר – השמש, שהיא - מלכת השמיים. בני מזל אריה, כמו השמש תמיד יהיו במרכז העניינים. כמו השמש הם מהווים מגנט שמושך אליו את כולם. כמו השמש, מקור החיים, הם שופעי חום ואנרגיה על כל סובביהם.

בני מזל אריה הם מנהיגים. הם יכולים לקחת תחת חסותם קבוצה גדולה של אנשים, להנהיג ולהוביל אותה בחום ובחכמה. היכולות שלהם מרובות והסמכות שלהם בלתי מעורערת נקודת התורפה שלהם תהיה שתמיד ירצו לקבל הערכה והוקרה על מעשיהם., אבל תמיד תהיה התהייה אם לקחו את הפרויקט לטובת הפרויקט או שמא לרומם ולפאר את שמם.

כאשר מדברים באסטרולוגיה על מזל אריה אחת המילים שעולות היא "אגו". והמילה הזאת הפכה מעט למילת גנאי בזמן האחרון. למעשה הביטחון הגדול של בני מזל אריה, החשיבה בגדול שלהם וחוסר הפחד שלהם הם שמביאים את בני המזל להישגים וליכולות שלהם והם בדיוק מקור הכריזמה שלהם. למעשה כולנו יכולים ללמוד מבני ובנות מזל אריה שיעור בביטחון עצמי.

ילדי
מזל אריה יהיו ילדים קורני ביטחון עצמי ובעלי חוש דרמטי ותיאטרליות. הם יבטאו את רגשותיהם בעוז (גם הטובים וגם הפחות). כהורים אפשרו להם מרחב לבטא את עצמם וזיכרו שהם אוהבים לתת פקודות, אבל לא רוצים לקבל הוראות מאחרים...

********************
המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית.
04-6619158, אתר: z-astrology, פייסבוק: holisticastrology
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים