בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-28.7

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-28.7

אנחנו נכנסים לחודש מזל אריה וכולנו "נצבעים" מעט בתכונות של מזל אריה והופכים לאציליים יותר, מלכותיים יותר, סמכותיים יותר ובעלי כריזמה..
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-28.7 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 722  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 21-28.7

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158, באתר:
z-astrology, פייסבוק: holisticastrology.
****************************************
שאגת האריה המנומנם

חודש מזל אריה מחבר אותנו להנאות החיים, לדברים אותם אנחנו אוהבים לעשות – וזמן הגילוי העצמי וההנאה הזה בדיוק מתאים לחופש הגדול.

חשוב לזכור שמרקיורי נמצא בנסיגה גם השבוע ולכן צפויים קצרים בתקשורת, אי הבנות ונפילות מחשבים – יש לקחת כל זאת בחשבון ולהיעזר בסבלנות ומומלץ להמתין עם כל מה שקשור לשיחה, מחשבה ותקשורת עד שמרקיורי יסיים את נסיגתו ב 8.8.


מזל טלה
חודש מזל אריה הוא חודש חיובי ביותר עבורכם. השמש נמצאת במקום חיובי עבורכם ואתם נטענים בהרבה אנרגיה. בזמן הזה אתם מקדישים זמן לדברים שאתם אוהבים לעשות, נהנים, מביאים לידי ביטוי יותר מהכישרונות שלכם וחוזרות לעסוק בתחביבים שאולי כבר זנחתם או שכחתם. כל מה שקשור לתקשורת, למרות נסיגתו של מרכז, דווקא מסתר לכם יפה – וזה זמן נהדר להרחיב את מעגל החברים ולחמם את היחסים עם מכרים רחוקים.


מזל שור
חודש מזל אריה הוא חודש לא פשוט עבורכם. אתם מעט מנומנמים, רדומים, מנותקים, קשה לכם לחשוב בצורה בהירה וקשה לכם לספר ולשתף חברים במה שעובר עליכם. נסיגתו של מרקיורי משפיעה עליכם באופן לא פשוט וגורמת לקצרים תקשורתיים בעיקר בזירה המשפחתית. יש להביא בחשבון כי בני המשפחה הקרובה והרחוקה ידרשו הרבה שיחות, הסברים והבהרות בזמן הזה – לפחות עד שמרקיורי יסיים את נסיגתו ב 8.8. נקודת החוזק שלכם השבוע היא דווקא התחום הכלכלי, אשר עד ל 8.8 מושפע מנוחותכם של יופיטר וונוס אשר ביחד מבטיחים שפע כלכלי וזרימה טובה של מזומנים.


מזל תאומים
לאחר זמן לא פשוט אתם נכנסים לחודש חיובי. לאט לאט אתם יכולים להתחיל להרגיש את נוכחותו של יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, אשר נכנס בחודש שעבר למזל תאומים וילווה אתכם בכל השנה הקרובה עם הגנה, צירופי מקרים ממוזלים, הצלחה והתחלות חדשות. גם וונוס, כוכבת הרגש, הנשיות והאהבה, נמצאת במזל שלכם עד ה 8.8 ומברכת אתכם בחן, יופי, רגישות ונועם. למעוניינים בכך זוהי גם הזדמנות נהדרת לאהבה חדשה, והנשים שבינינו קורנות ויפות מתמיד. נסיגתו של מרקיורי, שליט המזל שלכם, הפעם אינה מזיקה במיוחד משום שכל נושא התקשורת, ההבעה והביטוי מחוזקים בזכות נוכחותה של השמש בבית התקשורת שלכם. ובכל זאת – אם חשבתם על מסע פרסום, שיווק או הרצאה שרציתם להעביר – מומלץ לעשות את כל זה לאחר ה 8.8.


מזל סרטן
החודש הזה שתי הרגליים שלכם ניטעות באדמה. זהו זמן מאוד ממקד, מפקס ומקורקע עבורכם. אתם צריכים עכשיו לבנות קרקע יציבה, תשתיות ויסודות שילוו אתכם לכל השנה הקרובה וגם הבית והנושאים הכספיים דורשים את תשומת הלב שלכם. עד ה 8.8 אתם נמצאים במצב לא פשוט כי מרקיורי בנסיגתו מונע מכם מלחשוב בצורה בהירה על כל אותם דברים חשובים (הבית, הכסף וכו') ואכן מומלץ גם לא לעשות החלטות כלכליות ולא להתעסק במסחר בזמן הזה.


מזל אריה
מזל טוב לבני מזל אריה החוגגים השבוע! השמש, שהיא גם שליטת המזל שלכם, שנמצאת עכשיו במזל שלכם ממלאת אתכם באנרגיה אשר מחברת אתכם לעצמכם ולכוחות הגדולים שלכם. הראייה שלכם הופכת גבוהה ורחבה יותר, השאיפות והרצונות שלכם הופכים להיות ברורים. מצד אחד אתם מלאים באנרגיה, אבל מצד שני מרקיורי נמצא בנסיגה בדיוק במזל שלכם ולכן השפעתו עליכם משמעותית. יש פער בין התחושה הטובה אותה חשים עם עצמכם לבין מה שהסביבה קולטת מכם. השידור שלכם עלול להיות "משובש" ולא להתאים למה שאתם חשים בפנים. שימו לב לקצרים בתקשורת שעלולים לקרות, אנא השתדלו להיות בעלי טאקט ולהסביר את עצמכם היטב. בעיקר צריכים לשים לב לנושא ההסבר והתקשורת אנשים שנמצאים בעמדות מפתח ומנהיגות.


מזל בתולה
מיקומה החדש של השמש, אשר מייצגת את המודעות והרצונות שלכם, גורם לכך שאינם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ואפילו מי אתם. אתם רדומים ולא ממש מחוברים לעצמכם. הרשו לעצמכם להיות בחוסר הידיעה הזה – תנו לעצמכם זמן של הבשלה מבלי להגיע להחלטות או לדעת מה קורה – הדברים יתבהרו בזמן יום ההולדת. בזירת העבודה יש הרבה מאוד לחץ, אקשן, תנועה והגזמה – כל אלה למעשה מלווים אתכם אל תוך כל השנה הקרובה, אבל עכשיו לא פשוט לכם מבחינה ריגשית עם כל מה שקורה וקשה לכם שלא לקחת את העבודה הביתה, לפחות ברמה הריגשית.
זהו זמן לא קל והוא קשור לסינדרום הידוע של "חוש לפני יום ההולדת" הדברים יעשו קלים יותר כבר ב 8.8 וטובים בהרבה עם הנכיסה של השמש למזל בתולה בחודש הבא.


מזל מאזניים
מארס, כוכב העשייה, ששוהה עכשיו במזל שלכם מפמפם בכם כוח חיים ואנרגיה. זה הזמן להיכנס לעשייה של פרויקטים שהייתם רוצים לקדם. זמן להציב מטרות ולשעוט לעברן במרץ. מארס מגיע בתזמון טוב מאוד כיוון שנראה שעיקר העשייה והמשאבים שלכם מופנים החודש לכיוונים שקשורים ליעוד שלכם. יש לכם אפשרות לראיה רחבה ובהירה של הכיוון אליו חייכם הולכים. נראה שחשוב לכם לא רק לעשות משהו מועיל שמביא את הכישורים שלכם לידי ביטוי, אלא גם משהו שתורם לסביבה ולאנשים נוספים. נקודת התורפה שעליכם לשים לב אליה בעקבות שהותו של מארס במזל שלכם היא מיני כעסים, מריבות ומלחמות שאתם עשויים להיקלע אליהם – אז היו מודעים לכך ונסו להימנע מליפול למלכודות האלה.


מזל עקרב
החודש הזה הוא חודש לא פשוט עבורכם. זירת ההתרחשות המרכזית היא העבודה. כמעט כל תשומת הלב שלכם, האנרגיה והחשיבה מופנים עכשיו לזירה העסק, הקריירה, מקום העבודה, הקולגות והטיפוס במעלה ההר התלול של ההתקדמות בסולם הדרגות. נראה שאין לכם הרבה מאוד כוח ואתם לא ממש מחוברים לעצמכם ובכל זאת עליכם להביא את המקסימום בזירת העבודה, בעיקר מבחינת התוצאות וגם מבחינת היחסים הבין-אישיים. וכדי להוסיף אש למדורה – נסיגתו של מרקיורי שתחול עד ה 8.8 "מתבלת" את התקופה הלא פשוטה הזו בהרבה קצרים בתקשורת עם הקולגות ובכלל, הרבה אי הבנות, קושי להסביר את עצמכם וגם בעיות טכניות, תקשורתיות ונפילות מחשב – כל מה שמרקיורי החביב יודע לעשות בנסיגתו – אבל עם דגש על מקום העבודה. מה אפשר לעשות? לקחת נשימה עמוקה, לספר עד 20 ולדעת שהחודש הבא יהיה הרבה הרבה יותר טוב.


מזל קשת
הנקודה המשמעותית "ראש דרקון" אשר ליוותה את המזל שלכם בכל השנה האחרונה, מתכוננת למעבר בחודש הבא. במהלך כל השנה האחרונה ראש הדרקון, אשר מספר לנו על המסע הקארמתי של הנשמה, הפך את חייכם לדרמטיים ורבי משמעות, שזורים בהרבה שיעורי חיים חשובים. אפשר לומר שכל מה שקרה בשנה האחרונה לא היה מקרי והיה שיעור בעל ערך אשר הוביל להתפתחות ולצמיחה (גם אם לא תמיד בדרך הקלה). החודש הזה כבר תוכלו לחוש בהקלה משמעותית באינטנסיביות ובעומק השיעורים בהם אתם פוגשים, ועם זאת – זוהי הזדמנות פז אחרונה לתקן דברים מן השורש ולעבור את שיעורי החיים בהצלחה.


מזל גדי
האינטנסיביות של החודש הקודם נרגעה לה ובחודש הזה העיניים שלכם מופנות יותר פנימה., אל עבר הנפש שלכם, אל עבר החיבורים הרוחניים שלכם. את מרכז תשומת הלב תופס עכשיו המסע הרוחני שלכם, עם אפשרות למודעות עצמית רבה ולפריצות דרך בתחום ההתפתחותי. אין לכם הרבה כוחות לעשות דברים, או לצאת החוצה ולפגוש אנשים ואתם מעדיפים להשקיע אנרגיה במערכות היחסים הקרובות, המצומצמות והאינטימיות עם האנשים שחשובים לכם באמת.


מזל דלי
חודש מזל אריה הוא חודש מאוד אינטנסיבי עבורכם. יש מפגשים עם הרבה מאוד אנשים, הזירה הזוגית תוססת והרבה אירועי חיים פוגשים אתכם. עד לסיום נסיגתו של מרקיורי האינטנסיביות הזו יכולה להיות מאוד לא פשוטה ולכלול הרבה קצרים בתקשורת ואי הבנות. עד ה 8.8, למרות האינטנסיביות הרבה והאירועים החיצוניים - מומלץ להשקיע יותר זמן בעצמכם, בתחביבים שלכם ובדברים שאתם אוהבים לעשות.


מזל דגים
השבוע הזירה המשפחתית יכולה להיות לא פשוטה, עם הרבה מאוד רגשות שנשפכים לכל כיוון ובודאי גם דמעות. מדובר בתחום הריגשי בלבד, בסך הכל אין איזו סיבה ממשית לדאגה, אבל עדיין התחושה לא נוחה. חשוב להזכיר לעצמכם שמומלץ לשמור על פרופורציות בכל מה שקשור לעולם הרגש ושהדברים נראים בעיניכם גדולים בהרבה יותר ממה שהם במציאות... בנוסף חודש זה הוא חודש חשוב בכל מה שקשור לחיפוש הרוחני שלכם ולמסע הנפשי שלכם פנימה, עם רצון אמיתי להתקדם, לחקור ולהתפתח, רצון שגם מביא לתוצאות טובות בכל מה שקשור למסע הרוחני שלכם.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים