בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 1-8 ביולי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 1-8 ביולי

המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 1-8 ביולי  קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 763  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע 1-8 ביולי

מזל טלה
מעברו של מארס ממזל בתולה למזל מאזניים ב 4.7 מסמל את סיומה של תקופה ארוכה בת כחצי שנה בה התעסקתם בהרבה מאוד פרטים קטנים ולוגיסטיקות. מארס הוא שליט הזמל שלכם ומיקומו משפיע עליכם במיוחד. מארס עומד להיכנס למצב של מולות עם השמש שלכם ולעורר בכם הרבה מאוד כוח חיים, אנרגיה ורצון לעשות (וגם יכולת!) אולם הצד השלילי של המולות של מארס היא הרבה מאוד כעס – ויש להיות מודעים לכך. אם נבחר בכעס הרי שאנו למעשה "מבזבזים" אנרגיה מצוינת שהיינו יכולים להשתמש בה לעשייה. בכל החודשיים וחצי הבאים מומלץ לעבוד עם שותפים, לעשות דברים פעילים עם בני הזוג שלכם ולערב את בני הזוג בענייני העבודה מתוך שותפות אמיתית.


מזל שור
אתם נכנסים לתקופה מצוינת בכל מה שקשור לכספים, אשר תלווה אתכם בכל השנה הקרובה. זה הזמן לחדש את כל מה שקשור לרכוש, לבית ולכספים. זה הזמן לפתוח דף חדש וחיובי בנושא הכלכלי ואולי חלק מכןם ישקלו לעבור דירה - אם לא השבוע – אז בשנה הקרובה. עולם החברים תוסס מכרגיל ויש לכם שפע מחשבות ורעיונות שלכם. אם אתם עצמאיים זה יהיה הזמן לשווק את העסק שלכם ולדאוג לכך שמה שאתם עושים יתחיל לעבור מפה לאוזן. המעבר של מארס למזל מאזניים ב 4.7 הופך את החיים שלכם להרבה יותר מעשיים ופרקטיים. התקופה של הבילויים מסתיימת ואתם נדרשים לדאוג לכל הפרטים הקטנים, לסדר את המגירות, לדאוג לחשבונות ולעשות את כל העבודה של "מאחורי הקלעים" היטב על מנת שהחיים ימשיכו לתקתק בצורה טובה.


מזל תאומים
המיקוד שלכם הוא עכשיו בזירה הפרקטית. לאחר הרעיונות הרבים שעלו בכם בזמן יום ההולדת יש עתה צורך לבנות תשתיות יציבות ובסיס איתן אשר ילווה אתכם למשך כל השנה הקרובה. יש צורך להתעסק בכספים, לשים לב לבית בו אתם גרים ויש צורך לתת תשומת לב לגוף הפיסי שלכם. מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא עתה בבית התקשורת שלכם – וזהו מהלך חיובי ביותר, כיוון שהתקשורת היא התחום החזק שלכם בלאו הכי. זה יהיה זמן מצוין ליחסי ציבור, שיווק ופירסום.
המעבר של מארס למזל מאזניים ביום רביעי ה 4.7 הוא מעבר מוצלח במיוחד עבורכם: מתקופה של רדימות, קושי לעשות או עשייה בקנה מידה קטן, אתם נפתחים עתה אל העולם הרחב. אתם מתחילים להתמלא במרץ ובאנרגיה, אתם מוצאים את עצמכם ממש נהנים מן החיים. אתם עושים את כל מה שאתם עושים עם הרבה יותר תשוקה ושמחה ומוצאים גם זמן לתחביבים ולעיסוקים שמהנים אתכם.


מזל סרטן
מזל טוב לחוגגים יום הולדת השבוע! השמש נמצאת עתה במזל סרטן ומטעינה אתכם באנרגיה רבה, לה הייתם דרושים. אנרגיה זו ממלאת אתכם בכוח חיים וממקדת את השאיפות והרצונות שלכם. אתם הופכים להיות מודעים וברורים לעצמכם וזה יהיה הזמן לשרטט תכנית פעולה לשנה הקרובה.
מרקיורי, שהוא בין היתר פטרון הסוחרים, נמצא בבית הכספים שלכם. עד לנסיגתו ב 15.7 זה זמן טוב למסחר ולמחשבה כלכלית נכונה.
מארס עובר לבית המשפחה שלכם ביום רביעי ה 4.7 וזה יהיה הזמן ליזום פעילויות עם בני המשפחה הקרובים והרחוקים, הצעירים והמבוגרים.


מזל אריה
השבוע הזה הוא שבוע חיובי ביותר עבורכם (ובאמת שאתם צריכים את זה!) מרקיורי ששוהה במזל שלכם עוזר לכם להיות תקשורתיים, חברותיים וקלילים יותר. וונוס שסיימה את נסיגתה ונמצאת עכשיו יחד עם יופיטר בבית היעוד שלכם מביאה אליכם התקדמויות מדהימות הנוגעות ליעוד שלכם. הרבה דלתות נפתחות עם קסם ואהבה וצירופי מקרים מעניינים קורים – כאלו שמאפשרים או יאפשרו בעתיד לצאת עם יעודכם אל העולם הרחב. גם השפע הכלכלי מתחיל לזרום מן העיסוק ביעוד.
ב 4.7 עם המעבר של מארס אל בית התקשורת שלכם אתכם הופכים אפילו ליותר פעילים חברתית ולמזלכם הגל הורוד ממשיך כמעט ברצף לתוך חודש יום ההולדת שלכם (כלומר עד סוף אוגוסט).


מזל בתולה
לאחר כחצי שנה בה מארס, כוכב העשייה וגם המלחמה, בילה במזל שלכם והשפיע עליכם לטוב ולרע, ביום רביעי ה 4.7 מארס משנה את מיקומה ועוזב את המזל שלכם. מצד אחד זו הקלה משמעותית שמפחיתה את רמת הלחץ והכעס שחשתם בחודשים האחרונים, ומצד שני גם חלק מכוח החיים והמרץ שאפיין את החודשים האחרונים פוחת. במיקומו הנוכחי מארס אמנם כבר לא יפמפם אתכם במרץ, אבל ישמור לכם על בריאות טובה ויאפשר לכם לגשת לפרויקטים שונים שקשורים לרכוש או נדל"ן, כמו שיפוצים בבית או פרויקטים כלכליים שונים.
שימו לב לנסיגתו של מרקיורי, שליט המזל שלכם שתחל בשבוע הבא, החל מה 15.7 – מדובר הפעם ב 3 שבועות לא פשוטים במיוחד עם הרבה קושי להתמקד וסגירות – חשוב לדעת זאת מראש על מנת לעשות את כל ההחלטות והשיחות החשובות לפני תאריך זה.


מזל מאזניים
ביום רביעי כוכב מארס, אל המלחמה והעשייה, עומד להיכנס אל המזל שלכם ולשהות שם במשך חודשיים וחצי. מארס מוסיף הרבה מאוד כוח חיים ואנרגיה ונראה שבעקבות שנתיים וחצי של קיפאון (בגלל נוכחותו של סאטורן במזל שלכם) – תנועה ואנרגיה הם מצרך נדרש! זה אכן יהיה זמן טוב ליזום כל מיני פרויקטים, להציב יעדים ולהתחיל לכבוש אותם. לאחר שמארס יסיים את מהלכו במזל שלכם האנרגיה הרבה, למזלכם, לא תפחת משום שאז סאטורן יעזוב את מזל מאזניים (ולא יחזור אליכם ב 30 השנים הבאות). עם עזיבתו של סאטורן מגמת הקיפאון, הכובד והקשיים עוזבת אתכם והחיים שלכם מתחילים להתניע ולהתקדם מעתה ואילך. עזיבתו של סאטורן, כאמור, תחול באוקטובר) נקודת התורפה של מארס אליה יש לשים לב בתקופה זו היא הכעס, האגרסיביות והמלחמתיות. חשוב לדעת את זה ולא לתת לכוחו של מארס להשתלט עליכם באופן השלילי.


מזל עקרב
בסך הכל מדובר בזמן חיובי בגלל נוכחותה המיטיבה של השמש במזל סרטן, שהוא מזל מים כמוכם. אתם מרגישים חופשיים, משוחררים ואופטימיים. מדובר בזמן נפלא ללימודים, לטיולים ולהרחבת האופקים בדרכים שונות. היציאה לחופש הגדול מגיעה עבורכם בדיוק בזמן!
אולם החל מה 4.7, מארס, אחד משליטי המזל שלכם, עובר למקום לא פשוט עבורכם שם הוא יבלה בחודשיים וחצי הקרובים. למשך פרק הזמן הלא קצר הזה יהיה לכם קשה יותר לעשות דברים ויהיה עליכם להתמודד עם מיני כעסים שיטרידו אתכם. הקדישו את תחילת השבוע (לפני מעברו של מארס) לסיים את הפרויקטים השונים שאתם מעורבים בהם, בעיקר אלו שקשורים ליעוד שלכם, ונסו לטפל עכשיו בכעסים המציפים אתכם על מנת שאלו לא יתעוררו ביתר עוצמה בהמשך.


מזל קשת
בימים האלה אתם מלאים באינטואיציות והבנות לגבי חייכם והמהות הרוחנית שלכם. זה זמן טוב להתכנסות, למדיטציה, לשקט, לשימור הקשרים האינטימיים, למסעות רוחניים ביניכם לבין עצמכם או עם מספר חברים מצומצם ביותר (ואולי רק עם בן הזוג). אבל את האווירה השקטה והמופנמת מלווה החל מיום רביעי תדר נוסף. מעברו של מארס ביום רביעי למזל מאזניים מכניס את כל נושא היעוד שלכם לפעולה. קשה יהיה לכם לשבת חסרי מעש. נראה שהחיבור בין התובנות הרוחניות לבין היכולת לקום ולבצע את כל מה שנדרש על מנת לצאת עם היעוד שלכם אל עבר עוד אנשים, אל עבר העולם, הוא שילוב מנצח. מדובר בזמן שקט אך רב עוצמה עבורכם אשר במהלך השנה בודאי תזכרו כמשמעותי ומקדם ביותר.


מזל גדי
השמש אשר נמצאת עכשיו בדיוק ממול למזל שלכם, והאינטנסיביות של פלוטו שנמצא במזל שלכם, גורמים לזמן להיות מאוד אינטנסיבי. הרבה מאוד אנשים נכנסים לחייכם, אתם נתקלים בהרבה מאוד אירועים, מרגישים שאתם צריכים לצאת אל העולם ומתמודדים עם כל מה שמעכב אתכם מלעשות זאת. זה זמן של אקשן ושל טרנספורמציה. גם כל מה שקורה בזירה הזוגית מועצם עתה – לטוב ולרע.
החל מה 4.7 אתם נכנסים לתקופה אינטנסיבית מאוד בעבודה. זה אמנם לא יהיה פשוט להשתלט שם על העומס ונראה שהעשייה שלכם נתקלת בחומות ובקשיים - אבל חשוב לעשות מה שניתן תוך כדי מעבר דרך המחסומים והתגברות על הקשיים. בזכות ההשקעה שתעשו עכשיו תוכלו אפילו לזכות בקידום משמעותי בעבודה בסביבות אוקטובר.


מזל דלי
מעברו של מארס, כוכב העשייה, ביום רביעי ה 4.7 למזל מאזניים הוא מעבר חיובי ביותר עבורכם. מארס יוצר זווית חיובית עם המזל שלכם ומזרים דם לעורקיכם. הוא ממלא אתכם במרץ ובשמחת העשייה. תחת השפעתו הטובה של מארס אתם מרגישים חופשיים יותר ובודאי תרצו גם לחגוג ביציאה לטיול או הרפתקאה. השפעתו הטובה של מארס תימשך כחודשיים וחצי, אולם מומלץ לחכות עם הנסיעה והחופש עד ל 21.7 בגלל שהשבועות הקרובים מתאפיינים, בין היתר, בהרבה מאוד לגיסטיקות אשר למרות תחושת החופש והמרחבים יהיה עליכם לסדר.


מזל דגים
השמיים מתחילים לחייך אליכם. לאחר כחצי שנה בהחלט לא פשוטה עם מיקום בעייתי של מארס אל מול המזל שלכם, ביום רביעי ה 4.7 מארס עוזב את מיקומו הלא פשוט והאינטנסיביות של החיים נרגעת. החיים יהיו הרבה יותר סוערים והתנועה מעכשיו תהיה תנועה פנימית של חיפוש רוחני ומדיטציה. אתם חוזרים אל עולמות הדמיון הנעימים שלכם והחיים שמסביבכם הופכים קלים יותר ומלחמתיים פחות. גם הזירה הזוגית נכנסת לתקופה שקטה וטובה יותר.
השמש שנמצאת במזל סרטן, שהוא מאלמנט המים כמוכם, מכניסה אל החיים שלכם שמחה ואופטימיות. יש לכם סוף סוף זמן ורצון לתת לעצמכם ליהנות מן החיים ואתם חוזרים לעסוק בתחביבים שלכם ובאותם דברים מהנים אשר גורמים לכם אושר.

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים