בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > ניגודיות בשמיים ורעידות אדמה בחיינו: אנחנו יוצאים לחופש הגדול – אבל השמיים לא!

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

ניגודיות בשמיים ורעידות אדמה בחיינו: אנחנו יוצאים לחופש הגדול – אבל השמיים לא!

הנה מתחיל לו החופש הגדול והקיץ הלוהט. הדבר הטוב הוא שנסיגת וונוס מאחורינו והגיע עכשיו הזמן, בחופשת הקיץ, לעבור תהליך נפלא של ריפוי לכל המכאובים הרגשיים והקשיים השונים אשר חשנו בכל החודש וחצי האחרונים...
המאמר קיבל את הציון: המאמר ניגודיות בשמיים ורעידות אדמה בחיינו: אנחנו יוצאים לחופש הגדול – אבל השמיים לא! קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 613  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
ניגודיות בשמיים ורעידות אדמה בחיינו: אנחנו יוצאים לחופש הגדול – אבל השמיים לא!

אבל כמו בים סוער – אמנם עברנו גל אחד, אבל גלים נוספים ממשיכים לבוא ולהפתיע. הזמנים הם אינטנסיביים ואולי לכן בני המאיה דיברו על זמנים אלה כזמני שינוי מהותיים ביותר. גם ימי החופש הגדול לא מאפשרים לנו מרגוע כאשר מדובר בכוכבים.
השמיים מלאי פעילות – ובעקבותיהם גם האדם והאדמה.

השבוע בשמיים אפשר למצוא כוכבים רבים מנוגדים זה לזה, והניגודיות הזו יוצרת מתחים אשר יכולים ללכת לכל כיוון – חיובי או שלילי – תלוי מה נעשה עימם ולאן נכוון את המודעות שלנו.

השמש במזל סרטן נמצאת בדיוק מול פלוטו במזל גדי והופכת אותנו ואת אירועי החיים לאינטנסיביים ביותר וטוטאליים.
נראה שכולם "הולכים עד הסוף" ואין מקום לפשרות. זה יכול ליצור אובססיה ודכדוך אם הטוטאליות הזו מנותבת לאפיקים לא חיוביים ולא בונים, אך מצד שני - אם המטרות שלנו ברורות לנו וחיוביות – הרי שכוח רב זה יכול להביא להצלחה רבה בכל תחום אליו אנו ממקדים את רצונותינו.
השמש מול פלוטו הוא כוח שיכול להזיז הרים. לצערי ישנה אפשרות לרעידת אדמה של ממש בזמן הזה במקום כלשהו בעולם.

אוראנוס ומארס ניצבים זה מול זה, כאשר מארס גם עובר ממזל בתולה בו שהה בכל החצי שנה האחרונה, אל מזל מאזניים. הניגודיות בין מארס לאוראנוס עשויה לגרום לנו לפעול בצורה לא שיגרתית, יוצאת דופן, זהו "מתכון" למהפכות ולהפתעות.

השילוב הזה יסייע למי שרוצה לפעול מתוך אידיאלים גבוהים לטובת הכלל (אירגונים חברתיים שונים ואנשים המחוברים ליעוד שלהם) אך חשוב להימנע בזמן הזה מפזיזות הרסנית.

הניגודיות הקשה של מארס ואוראנוס היא עוד דבר אותו אני מביאה בחשבון כאשר אני מביאה בחשבון את האפשרות לאסון טבע בלתי שגרתי בתקופה זו (וכמובן נקווה רק לטוב).
***************************************
המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים