בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > ה 21.6 - יום ההיפוך הקייצי ומשמעותו האסטרולוגית החשובה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

ה 21.6 - יום ההיפוך הקייצי ומשמעותו האסטרולוגית החשובה

ה 21.6 הוא יום ההיפוך הקייצי - או במילים אחרות: היום בו שעות האור הן הארוכות ביותר, ושעות החושך הן הקצרות ביותר. היום בו מעתה ואילך שעות האור יתקצרו ותהליך של התכנסות מתחיל.
מהן המשמעויות היומיומיות והאסטרולוגיות של תאריך מיוחד זה?
המאמר קיבל את הציון: המאמר  ה 21.6 - יום ההיפוך הקייצי ומשמעותו האסטרולוגית החשובה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 838  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
 ה 21.6 - יום ההיפוך הקייצי ומשמעותו האסטרולוגית החשובה

יום ההיפוך הקייצי הוא ה"אח הפחות מוכר" של ה 21.12, שהוא היום הקצר בשנה. ולמה פחות מוכר? אולי כי על ה .21.12.2012 מדברים כבר המון זמן בכל מקום אפשרי, אולי בגלל שתאריך זה מקושר לחגים רבים כמו חנוכה וכריסמס. היום הקצר בשנה (בדצמבר) נחשב ליום משמעותי ביותר שבו אנרגיה חדשה נכנסת לכדור הארץ... אבל על יום ההיפוך הקייצי אנחנו פחות שומעים.
וזוהי כמובן ההזדמנות להכיר אותו -
ה 21.6 הוא היום הראשון לתחילתו של הקיץ. בחודשים האחרונים חווינו את האביב: פריחה, צמיחה מואצת , ליבלוב ואפשרויות חדשות אשר החיים זימנו אלינו בשלושת החודשים האחרונים (חודשי האביב על פי האסטרולוגיה - טלה, שור ותאומים).
כאשר השמש עוברת למזל סרטן ישנו שינוי ניכר בתדר הכוכבי אשר נכנס אל כדור הארץ. מעתה המאפיינים של הקיץ יהיו בגרות, בשלות והנבת פירות. חודשי הקיץ על פי האסטרולוגיה הם סרטן, אריה ובתולה, ובזמן הזה אנו מבשילים אט אט, בדיוק כמו הפירות על העץ והשיבולים בשדה.
בתקופה זו נגלה שקשה לנו יותר להתלהב ולהתחיל דברים חדשים. נגלה שימי הקיץ החמים מקשים מרעיונות חדשים להגיע. אולם יחד עם זאת, יחד עם הבשלת השיבולים - זה יהיה הזמן להתחיל ולקצור את כל אותם רעיונות והתחלות של חודשי האביב, אשר מתחילים סוף סוף להופיע ולהתגלם בצורתם הבוגרת.
חלק נוכל לקצור באופן מיידי, דברים אחרים יגיעו להבשלה מאוחר יותר, בהמשך הקיץ, ודברים עמוקים באמת יגיעו להבשלתם בצידו השני של המסע הקוסמי שאנו וכדור הארץ עוברים, ב 21.12.
מזל סרטן מקושר לאמא, מקושר למחזור הירחי, להריון, לתהליכי הפנמה, לשבט הביתי אשר אנו חלק ממנו. זהו הזמן בו תהליכים שונים מתרחשים בתוכינו, נבנים בתוכינו, מבשילים בעדינות. כל אחד יגיע בזמן אחר להבשלה. וכאמור - הדברים החשובים באמת יבשילו ויראו ניצנים בעוד חצי שנה.

בראייה הרחבה יותר נגלה כי במפה האסטרולוגית נקודת המעבר ממזל תאומים למזל סרטן (מבית 3 לבית 4) מדברת על זרעים שנטמנו בנו בילדות המוקדמת, פסיכולוגיות אשר בנינו בתוכינו עוד כילדים, הילד הקטן אשר עוד חבוי בתוכינו. המעבר אל מזל סרטן מתחיל עבורינו מסע של התבגרות. מסע ארוך, לעתים של חיים, אשר סופו בנקודת רום השמיים המקושרת לתאריך ה 21.12. נקודה זו מעידה על ההתבגרות שלנו - לכל אחד רגע התבגרות יחודי משלו. רגע זה הוא תוצאה ישירה של ההתמודדות עם מה שנטמן בנו בהיותינו רכים בשנים.

אז כיצד לחגוג את היום המשמעותי הזה?
דבר ראשון - מומלץ ביום הזה להודות ולברך על כל התהליכים שכבר החלו בחודשים האחרונים.
מומלץ לשים לב שאנחנו מתחילים לשנות את התדר ולהיכנס למצב של הבשלה איטית, בניגוד לתסיסה של החודשים שחלפו.
מומלץ לבדוק עם עצמינו טוב טוב בזמן הזה - עם מה היינו רוצים עכשיו להיכנס לתקופה של הריון והבשלה? על מה אנו רוצים לשמור ולהגן ואת מה אנו רוצים לטפח? מה שנמצא בימים אלה בתוכינו הוא הדבר אשר ילך ויגדל בתוכינו בחודשים הקרובים עד ל"לידה". חשוב שניקח עימנו להתליך הזה רק את הדברים המתאימים...
חשוב לזכור שאנו נמצאים בתחילתו של תהליך, ובתהליך זה ככל שתקופת ההריון ארורכה יותר - כך התוצאות משמעותיות יותר. כדאי לוותר על הרצון לראות תוצאות מיידיות, ופשוט להנות בכל פעם מפרי חדש שמופיע.
וחשוב לזכור - מה שאנו טומנים בתוכינו בזמן הזה, מבחינה אישית, מבחינה ריגשית - ישפיע לא רק עלינו, אלא על כל העולם, כאשר תהליך ההבשלה יבוא לסיומו ב 21.12. אנו זוכרים כי למעשינו, למודעות שלנו ולהתכווננות שלנו, יש קשר ישיר עם המהלכים העולמיים. בואו נקווה לפירות הטובים ביותר בזמן מהותי זה.

שיהיה זמן מיוחד ומשמעותי עבורינו!
קרני צור, המכון לאסטרולוגיה הוליסטית
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים