בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע הקרוב 24-30.6

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע הקרוב 24-30.6

המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע הקרוב 24-30.6 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 821  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע הקרוב 24-30.6

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית. 04-6619158
*************************************
חגיגת קיץ בכוכבים!
השמש נמצאת עתה במזל סרטן וכולנו הופכים להיות מכונסים יותר, ריגשיים יותר – סרטניים יותר. חודש מזל סרטן הוא החודש הפותח רישמית את הקיץ, ריח החופש הגדול באוויר, והימים מעט יותר רגועים... לפחות לעכשיו...
וונוס, כוכבת הרגשות ממשיכה את נסיגתה במהלך השבוע עד שתסיים אותה סוף סוף ביום חמישי ה 28.6, כך שגם השבוע הזה עומד להיות לא קל מבחינה ריגשית, אבל לפחות מריחים את הסוף!

מארס, כוכב העשייה, מבלה את ימיו האחרונים במזל בתולה ומאפשר לנו עדיין לעשות סדרים ואירגונים נדרשים, ואילו מרקיורי, כוכב המחשבה החברותיות והדיבור, נכנס למזל אריה ב 27.6 והופך אותנו ליותר דומיננטיים ואסרטיביים בדרך החשיבה והתקשורת שלנו.

מזל טלה
הדגש של כל התקופה הוז עבורכם הוא המשפחה. יש לתת את תשומת הלב להורים, לילדים ולכל שותפיכם לדם, הקרובים והרחוקים, בזמן הזה. עד ה 28.6 עליכם לשים לב לאופן בו אתם מתקשרים עם הסובבים אתכם. נראה כי אינכם יכולים לשלוט במה שאתם אומרים וכל מה שאתם מרגישים מוצא את עצמו נאמר – וכמובן שמדובר בחוסר טאקט. השתדלו להימנע ממריבות או אי נעימויות הנובעות מכך שחשפתם את רגשותיכם. לאחר תאריך זה כל מה שקשור לתקשורת, חברים ושיווק יהפוך להיות הרבה יותר רך, נעים ומוצלח.

מזל שור
עד ה 28.6 יהיה עליכם להימנע מבזבוזים. צירופם של וונוס בנסיגה ויופיטר בבית הכספים שלכם מעיד על כך שהכסף פשוט זורם לכם מבין האצבעות מבלי יכולת לשלוט בו. לאחר ה 28.6 אתם נכנסים לתקופה מצויין בכל מה שקשור לכספים, אשר תלווה אתכם בכל השנה הקרובה! הדגש של החודש הזה עבורכם הוא על התקשורת. עולם החברים הולך להיות תוסס מכרגיל וכן שפע המחשבות והרעיונות שלכם. אם אתם עצמאיים זה יהיה הזמן לשווק את העסק שלכם ולדאוג לכך שמה שאתם עושים יתחיל לעבור מפה לאוזן.

מזל תאומים
האינטנסיביות של החודש הקודם נרגעת מעט. עכשיו הגיע הזמן ליישם את כל אותם רעיונות נהדרים שעלו בכם בזמן יום ההולדת. המיקוד שלכם הוא עכשיו בזירה הפרקטית. יש צורך לבנות תשתיות יציבות, יש צורך להתעסק בכספים ויש לתת את תשומת הלב לבית בו אתם גרים ולגוף הפיסי שלכם. החל מה 27.6 מרקיורי, שליט המזל שלכם, עובר לבית התקשורת שלכם. זה יהיה זמן מצויין ליחסי ציבור, שיווק ופירסום לעצמאים שביניכם. זה גם זמן נהדר לשיחות טובות עם חברים, שפע של רעיונות ויכולות טובות של למידה והרצאה. מומלץ להתעסק בכל אלה (שיחה, שיווק) עד ה 15.7 – זמן בו מרקיורי מתחיל את נסיגתו.

מזל סרטן
זהו חודש יום ההולדת שלכם ואתם מרגישים במים הטיבעיים שלכם. אתם מחוברים לעצמכם, מחוברים לרצונות ולשאיפות שלכם. מסלול חייכם פרוש עתה בפניכם בצורה בהירה ומפעם בכם כוח חיים. מרקיורי, כוכב החשיבה והתקשורת, שמבלה במזל שלכם עד ה 27.6 עוזר לכם להיות פחות ביישנים ופחות מכונסים. זה הזמן למחשבות רעננות, לשיחות טובות עם חברים, ליותר קלילות וחוש הומור. החל מה 27.6 מרקיורי יכנס לבית הכספים שלכם ועד לנסיגתו ב 15.7 זה יהיה זמן טוב למסחר ולמחשבה כלכלית נכונה.

מזל אריה
אתם כבר בודאי מכירים את תופעת "חודש לפני היום הולדת". זהו זמן של כינוס פנימה, זמן מופנם, איטי וכבד יותר בו אתם לא ממש מחוברים לעצמכם. אין מה להיבהל. תופעה זו מאפשרת לכם להפוך למעין גולם וממש להיוולד מחדש בזמן יום ההולדת אשר יחול בחודש הבא. אולם למרות תקופת ההתכנסות הזו, אולי כמעט בלי שתשימו לב, ישנם התקדמויות מדהימות בחייכם בכל הנוגע ליעוד שלכם. ישנה עליית מדרגה רצינית, הרבה דלתות נפתחות וצירופי מקרים מעניינים קורים – כאלו שמאפשרים או יאפשרו בעתיד לצאת עם יעודכם אל העולם הרחב. התחושה הטובה תחזור כבר ב 28.6 כאשר וונוס תסיים את נסיגתה, שיפור נוסף יחול ב 4.7 עם המעבר של מארס אל בית התקשורת שלכם – שיהפוך אתכם ליותר פעילים חברתית, וכאמור כל המצב יהפוך לורוד כאשר השמש תעבור למזל אריה ב 23.7.

מזל בתולה
מעברה של השמש אל מזל סרטן שם את כל נושא היעוד בזירה המרכזית של חייכם ובראש מעיניכם. דברים שהיו סבוכים, בעיקר ריגשית, בעבודה, נרגעים עכשיו ובכלל יעלמו עם סיום נסיגתה של וונוס ב 28.6. העבודה כבר אינה תופסת מקום מרכזי בחייכם ובסולם העדיפויות שלכם ובמקום זה יש לכם עכשיו אפשרות ןלראות את התמונה הגדולה יותר של חייכם. אתם מתחילים תקופה נהדרת שתימשך חודש בה תוכלו להיות מודעים מאוד למסלול חייכם ותוכלו להתוות לעצמכם את הדרך אל היעוד שלכם, אל מקום בו תגשימו את מלוא הפוטנציאל שלכם ותפגשו הרבה אנשים אשר יסתייעו בכם.

מזל מאזניים
הדגש של החודש הזה הוא על העבודה ובקריירה. למרות שאתם לא במיטבכם חשוב להשתמש בחודש הזה על מנת לטפס בסולם הדרגות. עד ה 27.6 מומלץ לעשות את כל השיחות החשובות ולהפעיל את הקשרים ואת הקסם החברתי שלכם על מנת למנף את עצמכם בעבודה. יחד עם האינטנסיביות בעבודה אתם מצליחים גם לשמור על קור רוח ועל תחושה של חופש. סאטורן שבילה שנתיים ארוכות במזל שלכם מרפה עכשיו מאחיזתו לקראת יציאתו מן המזל שלכם באוקטובר ומאפשר לכם, יחד עם מיקום טוב של וונוס, שליטת המזל שלכם, לחוש יותר חופש, שיחרור, שמחה ואופטימיות. זה זמן נפלא לחופשה קצרה, לימודים או טיולים.

מזל עקרב
מיקומה של השמש במזל סרטן, שהוא מזל מים כמוכם, מיטיב עימכם. אתם מרגישים חופשיים, משוחררים ואופטימיים. החודש כולו הוא זמן נפלא ללימודים של דברים חדשים, לטיולים ולהרחבת האופקים בדרכים שונות. בעיקר עד ה 27.6 מומלץ לנצל את הזמן לנסיעות מהנות. השתמשו בזמן הנהדר הזה ונסו ליהנות ממנו. החל מה 4.7 מארס, שליט המזל שלכם, עובר למקום לא פשוט עבורכם שם הוא יבלה בחודשיים וחצי שלאחר מכן. למשך פרק הזמן הלא קצר הזה יהיה לכם קשה יותר לעשות דברים ויהיה עליכם להתמודד עם מיני כעסים שיטרידו אתכם. הקדישו את הזמן עד ה 4.7 בסיום הפרויקטים השונים שאתם מעורבים בהם, בעיקר אלו שקשורים ליעוד שלכם ונסו לטפל עכשיו בכעסים המציפים אתכם על מנת שאלו לא יתעוררו ביתר עוצמה בהמשך.

מזל קשת
השבוע, כל עוד וונוס ממשיכה את נסיגתה, מצבכם הרגשי לא פשוט כלל, אבל באמת שאין מה להשוות לעומת כל החודש האחרון. בסך הכל אתם נמצאים במגמת רגיעה ואת השיפור הרציני תחושו עם סיום נסיגתה של וונוס ב 28.6. חודש מזל סרטן, בעיקרון, הוא חודש רגוע, שקט ומופנם עבורכם. זהו שינוי לטובה מן האינטנסיביות של החודש הקודם. בזמן הזה מומלץ להיכנס פנימה ולהתמקד בענייני הרוח וההתפתחות האישית. זה הזמן לאינטימיות עם עצמכם ועם הסובבים אתכם, זמן להיכנס לעומק לדברים שונים ולא להתפזר יותר מדי. בשבועות הבאים תגלו גם שוונוס אשר הקשתה עליכם ריגשית לא מעט בשבועות האחרונים, מפצה אתכם באפשרות לזוגיות טובה מאוד עם בני הזוג הקיימים ובאפשרות לזוגיות חדשה למחפשים אותה. לאחר ה 28.6 יהיה גם זמן מצויין לעבודות צוות ולשותפות מכל סוג.

מזל גדי
אתם נכנסים לחודש אינטנסיבי ביותר. השמש שנמצאת בדיוק מול המזל שלכם והציר המשמעותי של חוג הגדי/חוג הסרטן שמתעורר עכשיו לחיים יוצר אצלכם הרבה מאוד תנועה בחיים. אנשים נכנסים לחייכם, אתם נתקלים בהרבה מאוד אירועים, מרגישים שאתם צריכים לצאת אל העולם ומתמודדים עם כל מה שמעכב אתכם מלעשות זאת. האינטנסיביות מעט יורדת ב 27.6 עם צאתו של מרקיורי ממזל סרטן, אך עדיין הדברים ממשיכים להיות סוערים מכרגיל. יש לתת בזמן הזה דגש לזוגיות וחשוב לשמור שם על תקשורת טובה. כל מה שיש בזוגיות מועצם עתה ומקבל משקל רב – לטוב ולרע.

מזל דלי
מצד אחד החופש קורא לכם והייתם רוצים רק ליהנות מן החיים. זה נכון שחשוב מאוד להשקיע עכשיו זמן בדברים שאתם אוהבים לעשות, אולם מצד שני אין ברירה וכל הפרטים הטכניים, הבירוקרטיות והלוגיסטיקות גם הם מבקשים את תשומת ליבכם ולוקחים חלק נכבד מזמנכם ומרצכם. יהיה עליכם למצוא את שביל הזהב בין ההנאה והחופש שלכם לבין ההתארגנויות והטיפול במה שדורש טיפול. החל מה 27.6 מומלץ להשקיע הרבה זמן בתקשורת עם בני/בנות הזוג או שותפיכם לצוות - נסיגתו של מרקיורי החל מן ה 15.7 תשבש את התקשורת עם שותפיכם ומוטב שהדברים יהיו ברורים, בהירים ותפורים עד תאריך זה.

מזל דגים
חודש מזל סרטן, שהוא מאלמנט המים כמוכם, הוא חודש חיובי ביותר עבורכם, ולאחר רצף של כמה חודשים לא פשוטים (ואולי אפילו חצי שנה!) באמת שמגיעה לכם תקופה טובה! אתם מחוברים לעצמכם, לרצונות שלכם ולשאיפות שלכם. התקשורת שלכם במיטבה, החל מה 28.6 המצב עם המשפחה עובר שיפור משמעותי וגל של אהבה לבני משפחתכם מציף אתכם, אולי כתיקון לכל מה שעבר בחודשים האחרונים. זה הזמן לעשות את הדברים האהובים עליכם, להתעסק באומנות וביצירה ופשוט לתת לעצמכם ליהנות מן החיים!

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים