בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור לשבוע שבין ה 17-24.6

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור לשבוע שבין ה 17-24.6

לקראת יום ההיפוך הקייצי
זהו השבוע האחרון של השמש במזל תאומים. את השמש מלווה גם הירח ששוהה במזל תאומים בתחילת השבוע (ראשון עד שלישי). כאשר הירח והשמש צמודים יש לנו לילות ללא ירח והשפעתם של השמש והירח מתערבבים זה בזה. עולם המודע ותת המודע, עולמינו הבוגר ועולמינו הילדותי, הזכר והנקבה (כל אלה כמובן מגולמים בסמלים של השמש והירח). הצמידות של השמש והירח קוראת בסופו של כל חודש עברי..
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור לשבוע שבין ה 17-24.6 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 750  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור לשבוע שבין ה 17-24.6

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע ייעוץ אישי על פי המפה האסטרולוגית, קורסי אסטרולוגיה לצפיה במחשב עד להכשרה כאסטרולוגים, מגוון סדנאות ופעילויות.
טל' 04-6619158
***************************************
בהשפעתם המשותפת של השמש והירח גם השפעתו של מזל תאומים כפולה ומכופלת ולכן אנחנו עדיין קלילים, עדיין צעירים, עדיין תקשורתיים – ממש כאילו רק עכשיו התחלנו את מזל תאומים.

וגם כמובן, אסור לשכוח שאנחנו תחת השפעתה של וונוס בנסיגה.
למרות שליקוי החמה המשמעותי מאחורינו – עדיין עד ה 28.6 כדאי להיות זהירים ברגשותינו, לדעת שהם משחקים תפקיד גדול ומשמעותי ושאנחנו פוגשים את הצד הפחות חיובי שלהם. וזה אומר להיות מה שיותר מודעים לרגשותינו, לטפל בהם היטב, לא להדחיק אלא לחוש ולשחרר בצורה בטוחה.

יום חמישי ה - 21.6 הוא יום ההיפוך הקייצי, ובמילים יותר פשוטות – היום בו שעות האור הן הרבות ביותר ושעות החושך מעטות. זהו יום המעבר הרשמי אל עולם הקיץ הבשל והבוגר. לאחר זמן של לבלוב, פריחה ורעיונות חדשים שליוו אותנו באביב - השדה מצהיב, הפירות מגיעים לבשלות, והגיע הזמן לקצור את השיבולים ולאכול מן פרות. אנחנו נכנסים לתקופה בוגרת יותר, מושכלת יותר. תקופה בה מעתה הימים ילכו ויתקצרו.
באותו היום השמש עוברת, כמו מדי שנה, ממזל תאומים אל מזל סרטן, וזהו מעבר מהותי ממצב של קלילות וחברותיות (שמביא עימו חודש מזל תאומים) אל תקופה בוגרת יותר. האמת היא שה 21.6 הוא האח הפחות מוכר של ה 21.12 והם קשורים זה לזה - בשבוע הבא נרחיב יותר על יום ההיפוך, ומשמעותיו.

אבל לפני שאנחנו נפרדים בדמעות מן האביב – בואו נהנה מן השבוע האחרון שלו!

מזל טלה
השבוע האחרון של מזל תאומים הוא הזדמנות נהדרת לעבוד על התקשורת שלכם עם הסובבים אתכם. וונוס עשתה את נסיגתה ואת ליקויה בבית התקשורת שלכם והשפיע בצורה לא טובה על יכולת החשיב, על השיחה עם החברים ועל יכולות השיווק והפרסום. עכשיו כאשר השפעתה של וונוס פחותה והשמש עדיין נמצאת בבית התקשורת שלכם יהיה מומלץ להשקיע בתחומים האלה – לשוחח ולדבר עם חבריכם, לחשוב על דברים חדשים, לבטא את הרעיונות שלכם החוצה. ועדיין עשו את השיחות שלכם בזהירות, ודאו שמבינים אתכם ושאינם נתפסים בעיני סביבתכם, ובעיקר משפחתכם כ"מוזרים".

מזל שור
השבוע הזה הוא שבוע בו ניתן לתקן דברים ש"השתבשו" בתחום של הבית, הכספים והרכוש בחודש האחרון. נראה שוונוס שהיתה בנסיגה בחודש האחרון בבית הכספים שלכם גרמה לבזבוזים ולהוצאות מיותרות. זה יהיה הזמן להביא את הדברים האלה למודעות, לקחת החלטות שקולות ובוגרות יותר ולגשת אל הנושא הכספי בצורה מושכלת ומתקנת. למרות אירועי החודש האחרון אני מזכירה כי יופיטר שנכנס אל בית הכספים שלכם מבטיח לכם שם או לפחות מאפשר) הצלחה כלכלית ושפע בכל השנה הקרובה.

מזל תאומים
ריבוי הכוכבים במזל שלכם (השמש, הירח, וונוס ויופיטר – לא ממש השארתם משהו לשאר המזלות!) הופך את חייכם לאינטנסיביים ביותר. הרבה דברים מתרחשים עכשיו בחייכם: ברמה המעשית, הרגשית, ברמת המודעות, ברמת הלימודים והגדילה. חייכם מתכוננים להרחבה ולגדילה שיופיטר יאפשר לכם בשנה הקרובה, אבל ההתכוננות הזו דורשת מכם הרבה מאוד – וזה לא תמיד פשוט. ליקוי החמה שהיה במזל שלכם ודאי הביא עימו טלטלות. קחו את השבוע הזה כמתנה נהדרת ליום הולדתכם מן הכוכבים בה תוכלו להיטען מן האנרגיה הרבה שהשמש משדרת אליכם השבוע, התמלאו בכוח חיים ורפאו את כל המקומות בכם שדורשים ריפוי. כוחות אלה ילוו אתכם בשמחה בכל השנה הקרובה. פרטו לכך יכולות התקשורת והמסחר שלכם במיטבן. יום הולדת שמח לחוגגים השבוע!

מזל סרטן
מרקיורי כבר נמצא במזל שלכם השבוע ומאפשר לכם לחשוב בבהירות לשוחח עם חברים, להעביר מסרים, להרצות ולשווק. ביום רביעי הירח, שליט המזל שלכם, יעשה את ביקורו החודשי אצלכם במזל ויזכיר לכם מי אתם ומה אתם, יחבר אתכם לרגשות העמוקים שלכם, לילד/ה הקטן/ה שבתוכם ויעשה לכם רק טוב! וביום חמישי השמש עוברת למזל שלכם ולאחר תקופה ארוכה של רדימות אתם עומדים להתעורר!!! השמש במזל שלכם תחזיר לכם את הפוקוס ואת המטרה. תהיו שוב נוכחים בחייכם. זהו שבוע מצויין עבורכם אשר מהווה את נקודת הפתיחה לחודש מעולה. השתמשו היטב ביכולות שלכם ובמודעות הבהירה שנוצרת עכשיו לגבי חייכם. תקופה טובה זו תאפשר לכם להמשיך הלאה דרך ארוכה. ומזל טוב לראשוני הסרטנים החוגגים השבוע!

מזל אריה
השבוע האחרון של מזל תאומים מאיץ בכם לעשות עוד כמה צעדים חשובים לקראת היעוד שלכם. דלתות יכולות להיפתח בשבוע הזה, התחלות חדשות יכולות לקרות – וכל אלה במגמה להביא את התוכן הייחודי אשר יש לכם להעביר אל העולם אל יותר אנשים. ביום חמישי, כאשר השמש תעבור למזל סרטן, הבהירות לגבי היעוד והדחיפות להגשים אותו ירדו, ולכן חשוב להשתמש בזמן הזה אפילו על מנת לשרטט מעין מפה, לתת כיוון אליו אתם רוצים ללכת. תווי אשר ילווה אתכם בחודש הבא בו הדברים יהיו פחות ברורים עד שהבהירות והכיוון יחזרו שוב בזמן יום ההולדת.

מזל בתולה
גם בשבוע הזה האינטנסיביות בעבודה גדולה מאוד, ולמרות שהמעורבות הריגשית מעט יורדת, עדיין יתכן שהדברים שם יהיו לא פשוטים ותמצאו עצמכם לוקחים את העבודה הביתה. הבשורות הנהדרות הן שכל זה עומד להשתנות עם המעבר של השמש למזל תאומים ביום חמישי, מעבר אשר ישים את כל תלאות העבודה מאחוריכם ויתן לכם זריקה קדימה לכיוון היעוד והדברים החשובים באמת. כבר התחלתם לחשוב בגדול ואפילו לדבר על היעוד הגבוה שלכם, אך בחודש הבא הדברים יקבלו תפנית פרקטית יותר. השתמשו היטב בכוחות שמארס נותן לכם בשהותו במזל שלכם. זה הזמן לעשות דברים, לעבוד במרץ, להוביל ולהנהיג ולהשלים פרויקטים לקראת עזיבתו הקרבה של מארס ב 4.7.

מזל מאזניים
השבוע הזה הוא שבוע חיובי ביותר עבורכם וכדאי לנשום הרבה מן האוויר התאומי שהשבוע הזה מאפשר, לקראת צלילה לתקופה מעט שונה החל מיום חמישי. בזמן הזה אתם מרגישים חופשיים, משוחררים. אם עוד לא יצאתם לחופשה – זה הזמן לעשות את זה. השמש נמצאת בזווית הרמונית אליכם ומאפשרת לכם מודעות מלאה לנעשה, בהירות וחיבור לעצמכם, גם וונוס כוכבת הרגש והאהבה ושליטת המזל שלכם פועלת לטובתכם ומאפשרת לכם חופש ריגשי נדרש לאחר תקופה ארוכה. נראה שאחיזתו של סאטורן, כוכב הקשיים והמגבלות שמלווה אתכם כבר שנתיים, הולכת ופוחתת לקראת השתחררות מוחלטת באוקטובר. יחד עם זאת חשוב לדעת שהחל מיום חמישי ה 21.6 תחל תקופה לא פשוטה בעבודה וזו הסיבה שאני ממליצה לכם ליהנות עד כמה שאפשר מן השבוע הזה, להטעין את עצמכם ולמלא מצברים לקראת החודש הקרוב.

מזל עקרב
אתם נמצאים בשבוע "עקרבי" טיפוסי בו אתם מוצאים עצמכם מכונסים פנימה אל תוך העולם הרגשי שלכם ואל תוך העולם הרוחני שלכם. זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית מבחינה ריגשית, עם רגשות עזים שלא ממש מוצאים את דרך היציאה שלהם החוצה. הרגשות אף מועצמים בימים ראשון-שלישי עם הנוכחות של הירח במזל תאומים. יהיה נכון להשקיע את הרגשות שלכם בחיזוק הקשרים הזוגיים והאינטימיים, ביצירת קירבה גדולה יותר כמו גם בהתמקדות במסע הרוחני שלכם ובתהליכי שינוי פנימיים שונים שהייתם רוצים לעשות. החל מיום חמישי כל התמונה משתנה, האינטנסיביות יורדת והרבה מאוד חופש, שמחה וקלילות יכנסו לחייכם.

מזל גדי
מרקיורי, כוכב המחשבות נמצא השבוע בדיוק אל מול לפלוטו במזל שלכם. הצד החיובי של המולות הזו היא יכולת לחקור דברים לעומק ולהעמיק בחשיבה. למי מביניכם שעוסק במחקר יתכנו אף פריצות דרך מהותיות. הצד הפחות חיובי יכול להתבטא באינטנסיביות רבה של מחשבות, עד כדי כפייתיות מחשבתית, קושי לרדת מן הנושאים שמעסיקים אתכם ואף מגרנות. אם אתם רואים שהחשיבה פועלת כרגע לרעתכם – נסו להתרחק ממנה ולהתמקד במה שכן חיובי עבורכם – וזה יהיה בעיקר העשייה והרמה הפרקטית של הדברים.

מזל דלי
השבוע האחרון של השמש במזל בתאומים הוא שבוע חיובי ביותר עבורכם. אתם חשים מלאי ביטחון, במרכז העניניים, יכולים להביא את הביטוי והיצירתיות שלכם במלואם החוצה. זה הזמן לעשות את מה שאתם אוהבים ופשוט להנות מן החיים. חשוב לדעת שהחל מיום חמישי ה 21.6 העיסוק המרכזי שלכם יהיה בזירה של הניהול השוטף של חיי היומיום – זירה מקורקעת ומעשית הרבה יותר: טפסים, בירוקרטיות, הפרטים הטכניים הקטנים והסידורים הנדרשים בבית ובעבודה, כך שמומלץ ליהנות מן השבוע הזה לפני שהחיים הופכים מעט יותר אפרוריים – אבל הכל בסדר, גם עם הפרטים הקטנים תתמודדו יפה כששעתם תגיע, בזכות יכולות ניהוליות ופרקטיות שתגלו להפתעתכם.

מזל דגים
הכל בסדר! עוד מעט השמש תצא ממזל תאומים והחיים יהיו שוב טובים! נראה שאתם מגיעים אל השבוע האחרון של מזל תאומים עם מעט מאוד כוחות, ובעיקר מותשים. אמנם האינטנסיביות הריגשית מעט נרגעה מאז ליקוי החמה, אבל עדיין יהיה עליכם לעבור שבוע לא קל מבחינה ריגשית, בעיקר בזירה המשפחתית. ביום חמישי ה 21.6 נכון לכם מהפך חיובי ביותר כאשר מתחיל זמן בו אתם יכולים לחזור ליהנות מן החיים, לחזור לפגוש את עצמכם ואת התחביבים שלכם ואת טעמם הטוב של החיים.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים