בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > מעבר יופיטר – היכן תהיה נקודת המזל שלך בשנה הקרובה?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

מעבר יופיטר – היכן תהיה נקודת המזל שלך בשנה הקרובה?

ביום שלישי ה 12.6 יופיטר, כוכב המזל וההצלחה עבר למזל תאומים לאחר שהות של כשנה במזל שור. במפה האסטרולוגית האישית יופיטר יראה לנו את התחום בחיים בו האדם חווה הצלחה ומבורך במזל וצירופי מקרים טובים. מומלץ לדעת ולהכיר את מיקומו של יופיטר במפה שלכם – באיזה מזל ובאיזה בית הוא נמצא – על מנת לדעת את נקודת החוזק שלכם..
המאמר קיבל את הציון: המאמר מעבר יופיטר – היכן תהיה נקודת המזל שלך בשנה הקרובה? קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 787  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
מעבר יופיטר – היכן תהיה נקודת המזל שלך בשנה הקרובה?

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע ייעוץ אישי על פי המפה האסטרולוגית, קורסי אסטרולוגיה לצפיה במחשב עד להכשרה כאסטרולוגים, מגוון סדנאות ופעילויות. טל' 04-6619158
***************************************
יופיטר הוא כוכב המרוחק מן השמש ובנדידתו בשמיים בין המזלות השונים הוא שוהה בכל מזל במשך שנה, וכל פעם הוא קורן מטובו על בני מזל אחר למשך שנה. אולם לא רק בני מזל תאומים עומדים להרוויח מן החיוביות שיופיטר עומד לשפוע על חייהם בכל השנה הקרובה, יופיטר יתן לנו "דחיפה טובה קדימה", לכל אחד מאיתנו – כל אחד בתחום אחר.

על איזה תחום יופיטר עומד להשפיע על חייך בשנה הקרובה?*

* חשוב מאוד לדעת את מזל האופק, כי יופיטר משפיע גם עליו בצורה משמעותית. אם ידוע לכם מזל האופק – קיראו גם התחזית למזל האופק שלכם. אם לא ידוע לכם מזל האופק שלכם אפשר לברר זאת במכון לאסטרולוגיה הוליסטית.

מזל טלה
כניסתו של יופיטר אל מזל תאומים תשפיע לטובה על כל נושאי החברות והתקשורת שלכם בשנה הקרובה. זהו מיקום מעולה למי שעוסק בתקשורת, הוראה, הרצאה, נסיעות ואינטרנט. יופיטר ירחיב מאוד את מעגל החברים שלכם ויהפוך את חיי החברה שלכם למוצלחים. הוא ירחיב את היכולות הלימודיות והתקשורתיות שלכם ומי מביניכם שמרצה יזכה לעמוד בפני קהל רחב. יופיטר עשוי גם לסייע למי שמשתמש בכישורי הכתיבה שלו, כמו סופרים, משוררים ואף כותבי בלוגים, להתפרסם הרבה יותר.

מזל שור
למזלכם הטוב יופיטר עומד להיכנס אל בית הכספים שלכם אל כל השנה הקרובה. מיקום זה הוא מצויין לכל מי שעוסקים בכספים, הוא עשוי להגדיל את זרימת המזומנים שלכם, הוא יעזור לכם להגיע לעוד רכוש ויסייע לכם בהתייחסות כלכלית נרחבת ומוצלחת יותר. שהותו של יופיטר במזל תאומים מסייעת גם לכל מי שתכנן להרחיב את הבית שלו. מצד שני – יופיטר בבית הכספים יכול להיות לעתים מקור לבזבוזים, חוסר זהירות וזרימה עודפת של כספים – ולכן מומלץ לשים לב לכך, בעיקר בזמני נסיגתו של יופיטר.

מזל תאומים
ברי מזל שכמותכם! יופיטר נכנס אל המזל שלכם ומתחיל מחזור נפלא של התחלות חדשות ומבורכות. בשנה הקרובה, כמו במטה קסמים, תגלו שדלתות נפתחות עבורכם, הדברים קורים "כמעט מאליהם", צירופי מקרים חיוביים ביותר עומדים להיקרות בדרככם. זוהי שנה מצויינת להתחלה של כל דבר חדש, שנה מצויינת לכל מה שקשור לחו"ל, להתרחבות, להתפתחות, להרחבת האופקים ולימודים חדשים. השנה הזו תאופיין בהרבה מאוד אופטימיות ופתיחות – גם במה שאתם תקרינו וגם במה שתפגשו מסביבתכם.

מזל סרטן
עבור בני מזל סרטן הכניסה של יופיטר אל מזל תאומים היא כניסה מיוחדת ביותר. מדובר על תהליך פנימי, פסיכולוגי ורוחני שאתם עומדים לעבור בשנה הקרובה, בו הרבה דברים אשר רובצים בתת המודע שלכם – עומדים לצאת החוצה אל פני השטח. זה יכול להיות בתחילה לא פשוט אבל בסך הכל השיחרור של אותן חסימות ופחדים הוא תהליך של ריפוי חיובי ביותר. אל תיבהלו אם צצים דברים שהיו חבויים עמוק בתת המודע בזמנים האחרונים מתחילים לצוף ולעלות. הביאו בחשבון שזה שאתם לפתע מודעים להם – זה למעשה יתרון שמסייע לכם לטפל בבעיות ולהיפטר מהם.

מזל אריה
בהשפעתו החיובית של יופיטר אתם עומדים לעבור קפיצת מדרגה משמעותית בכל הקשור ליעוד שלכם. יופיטר עומד להרחיב את היכולת שלכם לגעת בהרבה אנשים, להגיע לעוד ועוד קהל. הוא יגביר את יכולת ההשפעה שלכם בעולם בזכות הדברים החיוביים שאתם עושים. הדרך לעבר היעוד שלכם בשנה הקרובה עומדת להיות מרוצפת בצירופי מקרים טובים, דלתות שנפתחות והרבה הכוונה אלוהית. יתכנו גם מגעים עם חו"ל, יציאה לחו"ל או מעבר לחו"ל לצורך הרחבת קנה המידה בו אתם יכולים להשפיע על אנשים. למי מכן שמחפש את יעודו או מחפש לעלות על מסלול חדשות – שנה זו תהיה טובה גם להתחלות חדשות בכל מה שקשור ליעוד.

מזל בתולה
יופיטר, כוכב המזל וההצלחה, עומד להיכנס אל בית העבודה והקריירה ולהשפיע שם באופן חיובי. לכל מי שמחפש עבודה – זו שנה מצוינת להתחיל במסלול חדש וחיובי ביותר והרבה צירופי מקרים יסייעו לכם להגיע אל המקום הנכון והמוצלח עבורכם. למי שכבר מבוסס בקריירה שלו – זו תהיה שנה של התרחבות, הצלחה, עלייה בסולם הדרגות בצורה קלה ומהירה ואולי אפילו יציאה לחו"ל לצורך העבודה, או עבודה שמשלבת. הגישה שלכם לנושא העבודה והקריירה הופכת לגישה פתוחה יותר ואופטימית יותר והיקום יזמן לכם שפע של חלונות הזדמנויות וצירופי מקרים נפלאים בכדי לבסס את האופטימיות הזו... רק היזהרו שלא להפריז יותר מדי בענייני העבודה, בעייקר בזמנים בהם יופיטר יהיה בנסיגה.

מזל מאזניים
כניסתו של יופיטר אל מזל תאומים, שהוא מאלמנט האוויר כמוכם, היא כניסה חיובית ביותר. אפשר לומר שהיא אפילו מעין פיצוי מוצלח מאוד על השהות הלא נעימה של סאטורן במזל שלכם במשך השנתיים וחצי האחרונות. השפעתו של יופיטר הפוכה בדיוק להשפעה של סאטורן. במקומות בו סאטורן הביא סגירות – יופיטר מביא פתיחות, אופטימיות והתרחבות. במקום בו סאטורן גרם לדברים לנוע מאוד לאט ותחת קשיים – יופיטר עוזר לדברים להתרחב בשפע, בקלות ועם הרבה צירופי מקרים חיוביים. יופיטר עומד להחזיר את תחושת האופטימיות לחייכם, הוא יגרום לכם לחזור ולהרגיש חופשיים, משוחררים ובחופשה. מומלץ בשנה הקרובה ללמוד הרבה מאוד דברים חדשים ואף לטייל – והכל בהנאה רבה.

מזל עקרב
יופיטר עושה לכם שירות בעולם הרוחני, החל מיום שלישי ה 12.6 ולמשך כל השנה הקרובה. יופיטר עומד לעזור לכם להרחיב את מסע הרוחני שלכם, הוא יזמן אליכם מורים רוחניים, תובנות ואפשרויות להתחבר למהויות גבוהות, להדרכה גבוהה ולאינטואיציה מוגברת. כל מה שקשור למסע הרוחני שלכם מתרחב וגדל במשך כל השנה הקרובה וכולל גם הרבה מאוד התחלות של דברים חדשים שאולי עד כה לא ידעתם שמעניינים אתכם – אבל עכשיו אתם פתוחים יותר אליהם. יופיטר גם מסייע לכם מבחינה ריגשית עם אפשרות להוציא את הרגשות שלכם החוצה לידי ביטוי – דבר אשר לעקרבים לא תמיד קל, והוא עבורכם שחרור אמיתי. ישנה גם הצלחה רבה בכל מה שקשור למערכות היחסים הקרובות והאינטימיות.

מזל קשת
יופיטר עומד להיות בדיוק ממול למזל שלכם במשך כל השנה הקרובה, משום שתאומים הוא המזל שנגדי לכם במפה האסטרולוגית, ובכך כבר הוא מכניס הרבה מאוד אינטנסיביות חיובית לחייכם בשנה הקרובה. נראה שאתם עומדים להיות פתוחים יותר אל העולם, לפגוש הרבה התחלות חדשות ואירועים חיוביים והרבה מאוד צירופי מקרים ממוזלים – כמעט בכל תחום, אך הגש הוא על הרחבת היכולת של העולם הפנימי שלכם לצאת החוצה ולפגוש אנשים רבים נוספים. המיקום של יופיטר הוא בבית הזוגיות שלכם – וכמובן שזה בית מצויין להיות בו! מדובר על שנה חיובית ביותר בכל מה שקשור לזוגיות. לרווקים שביניכם זוהי השנה למצוא באופן ממוזל ומוצלח את בן/בת זוגכם ולהתחיל במערכת יחסים, ולכל מי שכבר מצוות לבן/בת זוג – זו שנה נפלאה של הרבה אושר, אופטימיות, פתיחות והרחבת הלב והאהבה.

מזל גדי
המעבר של יופיטר עבורכם הוא מעבר לא קל. יופיטר, שכמעט עבור כל בני המזלות עושה שירות חיובי, דווקא אצלכם הוא מעט בעייתי. יופיטר נכנס אל בית הבריאות שלכם ובמיקומו הנוכחי יש לו נטייה להרחיב כל בעיה בריאותית קיימת. אל דאגה! אם אין לכם נטייה כרונית זו או אחרת – הוא לא ישפיע לרעה, אבל אם כן יש לכם נטייה, או שיש משהו במפה האסטרולוגית שלכם שמעיד על נטייה בריאותית – הרי שיופיטר ירחיב את הבעיה הזו. למעשה זה קורה להרבה יותר תשומת לב מבחינה בריאותית. חשוב לא להזניח דברים ולהביא בחשבון שמה שהיה חבוי עשוי להתפרץ עכשיו – אבל למעשה זה חיובי, כי הוא בכל מקרה היה שם ויופיטר עוזר לו להתגלות על מנת שתטפלו בזה. פרט לכך יופיטר מרחיב את העיסוק בפרטים לוגיסטיים, בבירוקרטיות ובטפסים בכל השנה הקרובה – וגם זה לא ממש להיט... אבל חשוב להיערך לזה ולדעת את זה מראש.

מזל דלי
כניסתו של כוכב יופיטר אל מזל תאומים, שהוא מאלמנט האוויר כמוכם, היא כניסה חיובית ביותר. יופיטר עומד להכניס הרבה מאוד שמחה אל חייכם בשנה הקרובה! אתם צפויים להנות הרבה יותר מחייכם, ובכלל לתת גש ומקום נרחב יותר לעיסוק בכל הדברים שאתם אוהבים לעשות. הביטחון העצמי שלכם יגבר ותוכלו לשים את עצמכם במרכז ללא חשש. לאומנים שביניכם יופיטר מחזק את היכולות האומנותיות, את הכישורים ואת היצירתיות ואף מרמז על הרבה יותר הצלחה ופירסום. גם בענייני האהבה תהיה הצלחה רבה בשנה הקרובה, אם כי לא ברור אם מדובר באהבה מן הסוג שנשאר...

מזל דגים
ב 12.6 יופיטר עומד להיכנס אל בית המשפחה שלכם ולהשפיע שם באופן חיובי במשך כל השנה הקרובה. מיקומו בדרך כלל מעיד על התרחבות המשפחה ולכן היתכנות של הריון ולידה במשפחה בשנה זו סבירה מאוד, בין אם מדובר בתינוק ראשון ובריאתה של משפחה חדשה, או ילדים נוספים במשפחה המצומצמת או המורחבת. יופיטר משפיע לטובה על כל הזירה המשפחתית, מכניס לשם שמחה, אופטימיות, הרבה התחלות חדשות ומשב רוח רענן. כל מה שקשור למשפחה, תחושת המשפחתיות ובני המשפחה השונים – מוצלח ביותר ומלווה בהרבה מאוד צירופי מקרים ממוזלים.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים