בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 25.4 – 8.5

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 25.4 – 8.5

מרקיורי ואוראנוס בטלה מאפשרים לנו חשיבה בריקה ויוצאת דופן, השמש ויופיטר בשור מאירים את ענינו בנושאים כלכליים שאולי עוד כה לא היו ברורים לנו וונוס בתאומים מאפשרת לנו להיות קלילים עם רגשותינו – שבוע מגוון בכוכבים!
* מומלץ להשלים את הקריאה עם התחזית החודשית הנמצאת באתר שלי, כדי לקבל את התמונה הרחבה יותר.
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 25.4 – 8.5 קיבל את הציון 3.0 כוכבים  נצפה: 767  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 25.4 – 8.5

המרכז לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע מגוון סדנאות, קורסים, חוגי בית ומוצרים אסטרולוגים. פגישות יעוץ אישיות ותהליכים טיפוליים עם טובי האסטרולוגים בארץ. 04-6619146, 054-4777279


מזל טלה

מרקיורי, כוכב החשבה, התקשורת המסחר עמד לצידכם השבוע ומאפר לכם לחשוב על דברים, לנהל שיחות ענייניות ולצעדות צעדים מסחריים ושיווקיים נכונים. יותר מכל הוא עוזר לכם לשמור על קלילות ובהירות בשבוע זה, בו אתם נדרשם לקחת החלטות מאוד משמעותית גבי חייכם, חלקם עם השלכות כלכליות. ימם ראשון ושני הם ימים של בילויים והנאות – אל תתפלאו אם את מוצאים את עצמכם נסחפים למרכז הבמה שלא לפי תכנונכם...

מזל שור

שבוע יום הולדת שמח לכל החוגגים! אתם נמצאים בתקופה ממוזלת במיוחד בחייכם. אתם בהירים וברורים לגבי רצונותיכם וכנראה שבעקבות כך היקום שולח אליכם בדיוק את הדברים שאתם רוצים. נראה שצירופי מקרים טובים במיוחד מזמנים אל חייכם השבוע ומאפשרים לכם להיפתח, להתרחב ולגדול. בני מזל שור ידועים ברצון שלהם ויציבות ובמיוחד יכול להתעורר עכשיו פחד מפני שינויים. אל תתנו פחד הזה לעצור מבעדכם לעבור דרך הדלתות שנפחות בימים אלה ממש.

מזל תאומים

הכוכבת וונוס ששורה במזלכם מאפשרת לכם לעבור תהליכים מיוחדים ביותר שקשורים לרגשות, רכות ותחושת נשיות. גם מרקיורי, שליט המזל שלכם נמצא עתה במקום מצויין, בבית היעוד שלכם, ומאפשר לכם חשיבה בהירה ותיכנון מדויק ועם זאת קליל ל התכניות הגדולות של חייכם. למרות שבגלל מיקומה של השמש במזל שור אתם עדיין לא מחוברים לעצמכם וליכולותיכם לגמרי, אבל בכל זאת נראה שהחיים מאירים פניה אליכם. אתם נמצאים בשלב של התכוננות והתבשלות נעימה לקראת זמן יום ההולדת שלכם – בו תפרצו בגדול.

מזל סרטן

בתקופה הזו יש הרבה התרחשויות וגם שינויים בעבודה, אולם המודעות שלכם אינה נמצאת בדברים הקטנים ובהתרחשויות היומיומיות. הראש שלכם נמצא עתה בחזון הגבוה של חייכם, במשמעות הגדולה יותר למעשיכם, ואולי בכלל נושא היעוד אינו קשור לעבודה היומיומית בה אם עוסקים – אבל הוא ממלא אתכם עכשיו.
נראה שבימים שלישי ורביעי תחלו ב"קדחת הדיבור" ותמצאו את עצמכם מדברים הרבה מאוד ונסחפים לתוך אירועים חברתיים אשר בדרך כלל אינם מושכים אתכם. זה יהיה דווקא זמן טוב להשתחרר מעכבות ומביישנות ולנוע קדימה עם יצירת קשרים חברתיים וגם עיסקיים טובים.

מזל אריה

השבוע הזה הוא כל-כולו עבודה ולמרות שאתם לאלגמרי במיטבכם, עדיין זהו שבוע טוב וחיובי. אתם מלאים במרץ ובכוח חיים ומניעים קדימה כמו בולדוזרים את הפרויקטים שעד כה היו תקועים. פרוייקטים שקשורים למקום העבודה ולקריירה, וגם פרוייקטים אחר, אישיים שלכם או שקשורים לבית.אלה עומדים להיות חודשיים מלאים בעשייה ואת התוצאות ניתן יהיה לראות בשטח בצורה פיסית ביותר. לסוחרים שביניכם זהו זמן מצויין לתפוס פיקוד ולהניע עיסקאות. חשוב מאוד להיות יוזמים. זה גם זמן טוב לעשות שיפוץ בבית.
בימים ראשון-שני תהיו אינטואיטיביים במיוחד וטוב יהיה ללכת עם תחושות הבטן.

מזל בתולה

בשבוע הזה תידרשו לגשר בין שני קטבים הנמצאים בתוככם וכל אחד סחף אתכם אליו: לגשר בין הקוטב המעשי לבין הקוטב הרוחני, לגשר בין הענייניות לבין הרצון להתפזר, לגשר בין הפרויקטים הרבים שיש לעשות לבין הרצון להיות בחופש. כל אחד מן הצדדים האלה מושך אתכם אליו והאתגר של השבוע הוא מצואת שביל הזהב המחבר בין שני הקטבים האלה מבלי לאבד מאף אחד מהם. ימים שלישי-רביעי הם ימים רכים יותר, ביתיים ואינטואיטיביים - בהם כדאי ללכת עם תחושות הבטן.

מזל מאזניים

חשוב השבוע להקדיש הרבה זמן שיחה עם בן/בת הזוג שלכם. לבני מזל מאזניים הזוגיות חשובה ביותר, כיוון שהאדם עימו אתם חיים מהווה את הכף השנייה של המאזנים למולו אתם שוקלים ומודדים את עצמכם ולמעשה בעזרת בן הזוג אתם מגלים את עצמכם. נוכחותו של אוראנוס כבר כשנה בבית הזוגיות שלכם (הוא יהיה שם עוד כ 6 שנים...) הופכת את נושא הזוגיות למאוד מאוד לא פשוט בזמן הזה וחשוב מאד ליצור תשתית שתאפשר זוגוית טובה. נוכחותו של מריוקרי השבוע בבית הזוגיות מאפשרת לכם לשוחח ולדבר עם בן/בת הזוג ועל ידי השיחה לגשר על הרבה מאוד סדקים שאולי נפערו בשנה האחרונה. וונוס שנמצאת בזוויות הרמונית אליכם מסייעת אף היא עתה בכל הקשור לענייני הרגש והאהבה. ואם אתם עדיים רווקים – הרי שזה זמן מצוין ליצור תקשורת חברותית טובה עם בני המין השני שיכולה להתפתח עם הזמן לזוגיות.

מזל עקרב

אתם מתכוננים לקראת תקופה מיוחדת במינה שתחל בעוד כמה חודשים. בספטמבר הנקודה המהותית של ראש הדרקון נכנסת אל המזל שלכם למשך שנה שלמה ובאוקטובר, לקראת יום ההולדת שלכם, כוכב סאטורן יכנס אל המזל שלכם וימשיך לשהות שם למשל השנתיים וחצי הבאות. זו עומדת להיות תקופה ארוכה ולא פשוטה ובה הרבה מאוד שיעורים קארמתיים. כל דבר לא מטופל יעורר קשיים ואתם תצטרכו להתמודד עם כל אותם דברים באישיות שלכם, בחיים שלכם, במסע הנשמה שלכם – שעד עכשיו הצלחתם והלדחיק או להתעלם מהם. המלצתי החמה היא להשתמש בזמן הזה עכשיו, בו עדיין הכוכבים האלה אינם נמצאים אצלכם במזל, על מנת לסגור את כל הפינות, אל תשאירו קצוות פתוחים, התמודדו עם השיעורים הניצבים מולכם באופן המהיר והמקיף ביותר – כך "תפנו" את השטח ותוכלו לעבור את השנה-שנתיים הבאות ביתר קלות.

מזל קשת

הנקודה המשמעותית ראש דרקון, אשר בילתה במזל שלכם במשך כשנה וגרמה לשנה הזו להיות משמעותית במיוחד, שנה מלאה בתיקונים קארמתיים, מסעות חשובים של הנשמה ואתגרים, עומדת לצאת מן המזל שלכם בספטמבר. מומלץ לתת תשומת לב מיוחדת לאירועים שקורים בחייכם בחודשים הקרובים עד אז, לדעת שהם לא קורים סתם, שיש להם משמעות עמוקה יותר, שיעור שהנשמה שלכם צריכה לעבור וללמוד – ולחוות עד תום את נוכחותו של ראש הרקון במזל שלכם וחלון ההזדמנויות שהוא פותח, דבר אשר יקרה שוב רק בעוד כ 12 שנים.

מזל גדי

פלוטו אשר נמצא במזל שלכם יוצר עתה משולש הרמוני עם השמש ויופיטר במזל שור ועם מארס במזל בתולה. כל מזלות האדמה עומדים עתה לרשותכם ומאפשרים לכם זמן של תחושה טובה, יציבה ואיתנה, זמן של חופש, שיחרור והנאה ועם זאת גם זמן של צירופי מקרים ממוזלים, יכולת להביא את עצמכם לידי ביטוי ולעמוד על מרכז הבמה ויכולת לעשות דברים ולהרים פרויקטים בגדול, בעיקר כאלה שקשורים ללימודים או לחו"ל. אם תשמשו נכון בשבוע הזה (והאמת – גם בשבועות הבאים – כל עוד השמש במזל שור) תוכלו לעבור שינוי מהותי, חיובי ואמיתי במהות שלכם, בזהות שלכם ובאישיות שלכם.

מזל דלי

אתם נמצאים בתקופה לא פשוטה, עליה כבר דיברתי ואותה ניתן לראות בהרחבה בתחזית החודשית באתר שלי, והיא תמשך כל עוד השמש במזל שור. אבל בואו נאיר את יומכם עם כמה נקודות טובות שמתרחשות השבוע: כל מה שקשור לתקשורת עם אנשים עובד מצוין השבוע ומומלץ להכיר אנשים חדשים, לנהל שיחות מעניינות ואם אתם בעלי עסק עצמאי – לשווק ולפרסם את עצמכם (וזאת – למרות מצבכם המנותק והמכונס). והדבר השני הוא תחום האהבה – נראה שחיי האהבה יכולים להיות סוערים ומרגשים השבוע. אמנם יהיה קשה לשמר אהבות שמתחילות בדיוק עכשיו, אבל לפחות אפשר ליהנות מן הרגשות והקסם בשבוע הזה!

מזל דגים

בזמן הזה אתם מתבקשים לצאת החוצה אל העולם ולתת "תוצרים". זה יהיה זמן טוב לשיחות עם אנשים ואל תהססו לספר על התוכניות שלכם – בודאי על ידי שיחה תקבלו זוויות חשובות נוספות שימשו אתכם היטב. בשבוע הזה יש לשים לב למתחים שעלולים לצוץ בקשר עם בני הזוג, ובכלל הזירה הריגשית אינה במיטבה. מומלץ לצאת החוצה לפעילות משותפת ומהנה עם בן/בת הזוג ובכך לנתב את האנרגיות שעלולות להיות שליליות למשהו יותר פרודוקטיבית. במיוחד שימו לב למתחים בימים שלישי-רביעי ועשו הכל על מנת לא להיסחף בימים אלה למריבה.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים