בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 22-29.4

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 22-29.4

השמש שנכנסת למזל שור דורשת אפילו מן המעופפים שבינינו ליציבות עתה. זה הזמן לשתול את הרגליים היטב בקרקע, לדאוג לכסף, לבית ולרכוש. מארס שנמצא עתה במהלך תקין במזל בתולה גורם לנו לשעוט במרץ רב על כל האירגונים והבירוקרטיות ומוודא שלא נפספס אף פרט אחד בהגשמת הפרויקטים הגדולים שלנו. וונוס חוגגת במזל תאומים ומאפשרת לרגשות שלנו להתאוורר מעט, להיות קלילים וצעירים.
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 22-29.4 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 723  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 22-29.4

קרני צור – אסטרולוגית מייעצת בפגישות אישיות בכל תחומי החיים. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפייה במחשב ויוצרת הקלפים האסטרולוגים לשימוש אישי או ככלי למטפלים. 054-4777279, 04-6619146


מזל טלה

החיים נעים עתה במישור הפרקטי. אתם נדרשים להחלטות ופעולות כלכליות ולהרבה סדר ואירגון. חשוב שבזמן הזה הרגליים יהיו על הקרקע. נושאים כספיים יעסיקו אתכם, כמו גם תחומי הבית והרכוש, ולמזלכם הטוב נוכחותו של מרקיורי בבית הכספים שלכם מאפשרת לכם לגרום להחלטות שקולות בכל התחומים האלה. תהיה גם הצלחה רבה לכל מי שתחום עיסוקו קשור במסחר. החיים החברתיים ממשיכים להיות נעימים וחמימים. השיחות עם החברים הרבה יותר רכות ונעימותה ואתם מוצאים את עצמכם עדינים שלא כהרגלכם. תנו לחברים את האהבה אותה אתם יכולים לתת.

מזל שור

מזל טוב לבני מזל שור! השמש במזל שלכם מאפשרת לכם סוף סוף להיות מודעים לגמרי לעצמכם ולמתרחש סביבכם, לאחר תקופה ארוכה של תרדמה. בזמן בו השמש נמצאת במזל שלכם אתם נטענים באנרגיה רבה וחיובית שממלאת אותכם לכל השנה הקרובה. וונוס, אלת האהבה ושליטת המזל שלכם, האחראית גם על תזרים המזומנים, נמצאת עכשיו בבית הכספים שלכם. היא עומדת לשהות שם תקופה ארוכה מן הרגיל וכרגע היא משפיעה באופן חיובי ביותר עם זרימת מזומנים טובה ותחושה טובה בכל מה שנוגע לכסף, לבית ולרכוש.

מזל תאומים

אתם נמצאים בזמן לא פשוט, היות ותמיד החודש שלפני יום ההולדת מאופיין בתקופה שמהווה מעין תרדמה. מדובר בתהליך שהופך אתכם כמו לגולם על מנת שבזמן יום ההולדת שלכם תוכלו להיוולד מחדש. אולם המצב אינו ממש נורא, יש בו שתי נקודות גדולות של אור: מרקיורי וונוס. מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא בבית היעוד שלכם ומאפשר לכם, למרות הטשטוש והעייפות, לחשוב על היעוד שלכם, לתכנן תוכניות שקשורות ליעוד וגם לשוחח עליו עם חברים. ולגבי וונוס, אלת היופי והאהבה - וונוס נמצאת במזל שלכם ומלמדת אתכם שיעורים חשובים בנוגע לרגש ולאהבה. היא מלמדת אתכם לפתוח את הלב, להיות רכים ועדינים יותר. את הנשים היא מלמדת על נשיות ולכולם היא מספקת חלונות הזדמנויות נהדרים לאהבה.

מזל סרטן

הנושא המרכזי של השבועות הקרובים הוא היעוד שלכם. אתם יכולים לקבל עתה פרספקטיבה גבוהה יותר לגבי חייכם ולראות בצורה בהירה מהו המסלול הגבוה אליו הולכים חייכם. נוכחותו הטובה של מארס בבית התקשורת שלכם מאפשר לכם לעשות במרץ פרויקטים שקשורים ליחסי ציבור ושיווק. דברים שנראו תקועים מבחינה חברתית או תקשורתית בחודשים האחרונים – נפתחים. יש בכוחכם גם לרתום את חבריכם ולהניע אותם קדימה לעבר הפרויקטים החשובים לכם. נשכרים במיוחד הם אלו מביניכם שעוסקים לפרנסתם בהרצאה, הוראה, תקשורת, מחשבים ומסחר.

מזל אריה

עבודה עבודה עבודה! נראה שהעבודה והקריירה סוחפים אתכם עכשיו אליהם במהירות מסחררת. עדיין קשה לכם לרתום את היכולות השכליות שלכם לטובת העניין ומשהו בכם רוצה להיות עדיין חופשי או משוחרר , אבל מומלץ לדעת את הדברים האלה מראש ולא לנסות לברוח מזה. זה הולך להיות חודש עסוק, לא תמיד תהיו במיטבכם לטפל בכל המשימות, אך בכל זאת צריך לעשות את זה! השבוע הזה, כמו גם השבועות הבאים, מאופיין גם בהרבה מאוד תנועה הן בעולם הכלכלי והם בתחום הפרויקטים שקשורים לבית ולרכוש. זה בהחלט הזמן לאקשן בזירת ההשקעות ואולי אפילו לשיפוצים בבית. חשוב לציין שדווקא הפרויקטים הכספיים ואלו שקשורים לבית – לא מביאים עימם הפעם לחץ כלשהו, אלא דווקא נעשים בצוקה עניינית ועל הצד הטוב ביותר.

מזל בתולה

מארס שנמצא במסלולו התקין במזל שלכם "מפצה" על תנועתו ההפוכה בחודשים האחרונים. במשך החודשיים וחצי הקרובים אתם תזכו לזירת מרץ ואנרגיה באמצעותה תוכלו להזיז את כל הפרויקטים שרציתם, ליישם את כל התובנות שעלו בכם, ובכלל להיות תוססים, אנרגטיים ומלאי חיים. זוהי תקופה מצוינת של פריחה עבורכם. לא רק מארס, אלא גם השמש, שנמצאת במזל שור ההרמוני אליכם, גורמים לחודש הזה להיות מצוין. אתם סוף סוף, לאחר תקופה ארוכה, מרגישים חופשיים, שמחים ומאושרים – מדובר בחודש נפלא שבו במחוץ יש הרבה מאוד עשייה ובפנים יש הרבה מאוד שקט. תיהנו מן הזמן המיוחד הזה!

מזל מאזניים

החודש הזה עומד להיות מופנם יותר עבורכם. זהו זמן פנימי, פרטי. זמן להתבוננות פנימה. למתבונן עליכם מבחוץ נראה יהיה כאילו אתם שקטים, כאילו לא קורה דבר. אולם קורים דברים. פשוט שזירת ההתרחשות נמצאת עכשיו בתוככם – בעולמות הדמיון והאינטואיציה, בזירת החיבורים הרוחניים. זה יכול להיות זמן רוחני מיוחד ביותר, אם רק תסכימו ללכת אל המסע הזה פנימה.
אולם יחד עם המסע הזה אסור לשכוח את העולם. חשוב מאוד במקביל להמשיך ולדבר עם חברים ובעיקר עם בני הזוג. התקשורת עם בני הזוג חשובה ביותר בזמן הזה. פשוט הבינו שהם אינם עדים למלוא התהליך שאתם עוברים וקבלו את זה שיש דברים שאי אפשר להעביר לאחר במילים.

מזל עקרב

וונוס, כוכבת הרגש והאהבה, עומדת לבלות זמן ממושך ביותר בבית הזוגיות שלכם. צירוף מזהיר זה מאפשר לכם למצוא אהבה חדשה או להרחיב את האהבה הקיימת, ובכלל לפתוח את הלב והרגש כלפי העולם ולהקרין משהו רך, עדין ואוהב. בנוסף - בכל החודש הזה, וגם בחודש שלאחריו, תהיה לכם אפשרות נהדרת להריץ קדימה פרויקטים שקשורים ליעוד שלכם. עם מארס, אחד משליטי המזל שלכם, שנמצא עתה בבית היעוד שלכם, יש ביכולתכם עכשיו להזיז הרים ולהניע קדימה מהלכים חשובים וגדולים שיכולים לסייע להרבה מאוד אנשים.

מזל קשת

השמש נכנסה למזל שור והחיים הופכים ליותר קונבנציונאליים ופרקטיים! כוכבת וונוס, אלת הרגשות והאהבה, נמצאת עתה במיקום נהדר לאהבה חדשה ומי שרוצים בכך או לחיזוק הקשר הקיים למי שכבר מצא את המכסה שלו... כניסתו של מארס למסלול תקין מאפשרת לכם עתה לתקן את כל מה שהיה מעוכב וחסום בעבודה בחודשיים וחצי האחרונים. זהו הזמן לעבוד במרץ, לנוע עם פרויקטים חדשים ולעשות כמה צעדי ענק בקריירה שנראתה עד לא מזמן רדומה...

מזל גדי

הנוכחות של השמש במזל שור, שהוא מאלמנט האדמה כמוכם, עושה לכם רק טוב. אתם מרגישים במיטבכם, מחוברים לעצמכם, מחוברים להנאות החיים. זה הזמן לשים את הרצונות שלכם במרכז העניינים. זה הזמן לעסוק בתחביבים שתמיד רציתם לעסוק בהם. זה הזמן להוציא החוצה את הכישרונות שלכם, ומי יודע? אולי אפילו להופיע? לא נעים לומר לבני מזל גדי שתמיד חושבים בצורה פרקטית ובטוחים שבחיים צריך רק לעבוד קשה – בחודש הזה אתם הולכים ל ה נ ו ת ! ולא רק השמש משפיעה עליכם לטובה - מארס שנמצא במזל בתולה יוצר הרמוניה מושלמת בין מזלות האדמה (גדי, שור ובתולה) ומאפשר לכם עתה, דווקא יחד עם התחושה המשוחררת ומהנה, להתרחב אל מעבר לגבולות הרגילים שלכם. זהו חודש נהדר של חופש, צמיחה וגדילה. ת ה נ ו !

מזל דלי

עולם הרוח קורא לכם עתה יותר מתמיד ונראה שיש לכם אפשרות להיכנס לעומקן של מדיטציות ותהליכים רוחניים ולנוע במרץ קדימה במסלול ההתפתחות האישית שלכם. מצד שני גם שיחות חברים קולחות ושטותיות מושכות אתכם ושלא נדבר על אהבה... מדובר בזמן סוער ביותר בכל מה שקשור לתשוקה, אהבה ופלרטוטים – וכל אלה ממש לא מן הסוג של מה שמחזיק מעמד לקשר יציב ומחייב... אולם לעת עתה אפשר ליהנות בשמחה משני העולמות – גם עולם הפלרטוטים והחברים, וגם העולם הרוחני העמוק.

מזל דגים

כל מה שקשור למסחר הולך מצוין השבוע בזכות שילוב נהדר בין מרקיורי בבית הכספים והרכוש שלכם והשמש שנמצאת בבית התקשורת שלכם. אלה מסייעים לכם להגיע בקלילות להחלטות כספיות אינטליגנטיות. זה יהיה גם זמן מצוין ליהנות בו משיחות טובות עם חברים, קריאה של ספרים. זמן מצויין לעוסקים בהרצאה, הוראה או מחשבים שבו אתם קורנים, בולטים במיוחד ובמיטבכם. אבל יחד עם כל הדברים המצוינים של התקופה הזו, עדיין משהו ברגשות שלכם מפריע לכם ואינו במיטבו. משהו שלא ניתן לשים עליו את האצבע או להגדיר אותו בהגיון – כי הוא נמצא בעולם התחושה. חשוב מאוד ללמוד כבר בתקופה הקרובה כיצד להתמודד עם העגמומיות של התקופה הזו, כיוון שתקופה זו הולכת להיות די ארוכה ואתם עוד רואים עכשיו את החלק הטוב שלה. ככל שמהר יותר תדעו להסיט את הפוקוס מן הרגש ולעבור אל השכל וההגיון – כך תתנו פחות לעגמומיות לשלוט בכם.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים