בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור- עד ה 22.4

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור- עד ה 22.4

המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור- עד ה 22.4 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 714  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית השבועית של קרני צור- עד ה 22.4

קרני צור – אסטרולוגית מיעצת בכל תחומי החיים בפגישות אישיות. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפיה מן הבית ויוצרת הקלפים האסטרולוגים לתחזית, הכוונה וריפוי - לשימוש אישי או ככלי למטפלים.
054-4777279, 04-6619146
באתר של קרני תמצאו תחזית אסטרולוגית שבועית למזל שלכם!

מזל טלה

מזל טוב לחוגגים יום הולדת השבוע! וגם למי מכם שזמן יום ההולדת כבר חלף – נראה שזה יהיה הזמן הטוב לחגוג! יש לכם זמן קצר להסתער על כל המשימות ולחוות את שמחת החיים והמרץ שכאילו נקלחו מכם בחודשים האחרונים. אתם סוף סוף מרגישים במיטבכם. מחוברים לעצמכם. מתנות יום ההולדת שלכם מן הכוכבים הם תקשורת לבבית ונעימה עם חברים, הצלחה ומזל בכל הקשור לכספים (אולם גם עם נטיה קטנה לבזבזנות...) ובריאות משופרת.

מזל שור

אביב משפיע עליכם לטובה אבל אתם עדיין לא מרגישים לגמרי מחוברים לעצמכם. התחושה שלכם תשתפר בהרבה כבר בשבוע הבא – כאשר השמש תיכנס למזל שלכם וסוף סוף תוכלו להיות מודעים לגמרי לעצמכם ולמתרחש סביבכם. בינתיים ישנן "מתנות" קטנות שהכוכבים כבר מכינים לכם – וונוס, אלת האהבה, האחראית גם על תזרים המזומנים, נמצאת עכשיו בבית הכספים שלכם. היא עומדת לשהות שם תקופה ארוכה מן הרגיל – חלקה חיובית וחלקה מלווה בשיעורים, אבל בינתיים היא מראה לכם את הצד הזוהר שלה עם זרימת מזומנים טובה ותחושה טובה בכל מה שנוגע לכסף, לבית ולרכוש.

מזל תאומים

אתם נמצאים בשבוע מזהיר ומיוחד. וונוס מתחילה את מסלול החניכה שלה במזל שלכם ובשלב הזה היא מלמדת אתכם לפתוח את הלב, להיות רכים ועדינים יותר. את הנשים היא מלמדת על נשיות ולכולם היא מספקת חלונות הזמנויות נהדרים לאהבה. השמש נמצאת גם בשבוע הזה בבית היעוד שלכם ואין ספק שזהו הפוקוס העיקרי עתה. מומלץ לנצל את הזמן המיוחד הזה בו אתם בפוקוס על החזון הגבוה של חייכם בכדי לשרטט מפות דרכים ולבצע החלטות. כאשר השמש תיכנס לשור בשבוע הבא תגלו שהדברים עמומים הרבה יותר ותוכלו להיעזר ברשימות שתעשו עכשיו.

מזל סרטן

העבודה עדיין דורשת את שלה וסוחפת אתכם לעברה, זה ימשיך כך עד לשבוע הבא, בו הפוקוס יעבור מן הזירה העניינית של העבודה אל תחומים שקשורים יותר ביעוד הגבוה של חייכם. אבל בינתיים, לפחות התקשורת עם הקולגות ועם החברים נכנסת למצב רגוע הרבה יותר. מארס שעד כה שיבש את הקשרים החברתיים פועל עתה לטובתכם. מומלץ לנצל את התקופה הקרובה לפרויקטים שקשורים ליחסי ציבור ושיווק. יש גם בכוחכם עכשיו לרתום את חבריכם ולהניע אותם קדימה לעבר פרויקט מעשי במיוחד.

מזל אריה

למרות שחופשת הפסח כבר מאחורינו גם בשבוע הזה אתם שורים במצב של מנוחה מהנה. נצלו בחכמה את השבוע הזה בו אתם יכולים עוד להרשות לעצמכם להיות בחופש משום שבשבוע הבא העבודה תתחיל לתפוס את מרכז העניינים ואת מלוא תשומת הלב שלכם. איגרו עכשיו כוחות וחוויות טובות – כי תצטרכו אותן בתקופה הקרובה! כוכב מארס שנכנס למהלכו התקין מראה על הרבה מאוד תנועה הן בעולם הכלכלי והם בפרויקטים שקשורים לבית ולרכוש. זה בהחלט הזמן לאקשן בזירת ההשקעות ואולי אפילו לשיפוצים בבית.

מזל בתולה

איזה מזל שמארס חוזר למסלולו הרגיל! הוא ממש הוציא לכם את המיץ והתיש אתכם בחודשיים וחצי האחרונים כאשר היה בנסיגה בדיוק במזל שלכם, אבל עכשיו הוא מפצה על מעשיו ובמשך החודשיים וחצי הקרובים אתם תזכו לזירת מרץ ואנרגיה באמצעותה תוכלו להזיז את כל הפרויקטים שרציתם, ליישם את כל התובנות שעלו בכם, ובכלל להיות תוססים, אנרגטיים ומלאי חיים. זוהי תחילתה של תקופה מצוינת של פריחה עבורכם, אשר את תוצאותיה ומלוא השפעתה תרגישו בעיקר כאשר השמש תעבור למזל שור, ב 20.4.

מזל מאזניים

אתם בסיומו של חודש אינטנסיבי ביותר ועתה העניינים הולכים ונרגעים. קצת קשה להירגע מן הזעזועים של השבועות האחרונים ואכן מומלץ לעשות תהליך אשר מזכיר לכם שהדברים חוזרים למסלול תקין. הדגש הוא הזוגיות, אשר תופסת עתה במה מרכזית ולשם עיקר משאבי הזמן ותשומת הלב שלכם מופנים. אתם הופכים להיות מודעים לנושא הזוגיות עתה, הנושא הזה בהיר עבורכם ולכן זה גם יהיה זמן טוב לעשות בשבוע הזה החלטות בנוגע לתחום ולהציב בצורה ברורה את שאיפותיכם ורצונותיכם הזוגיים.

מזל עקרב

הצד האירגוני-ניהולי שלכם עובר עכשיו משהו מעניין במיוחד. בשבוע הזה אתם ניגשים ללוגיסטקיות ולאירגוני השונים בצורה לא קונבנציונלית. בגאונות ממש. יש לכם רעיונות מבריקים ולא שגרתיים בנוגע לדרך לטפל בענייני הבירוקרטיה והיומיום. אם אתם מנהלים משרד בודאי יהיה רעיון לשינוי מהותי בדרך ניהול המשרד. אם הפוקוס שלכם הוא יותר בייתי - יתכן שהמבריקות הזו תבוא ברעיון חדש לאירגון הבית ובודאי תמצאו עצמכם מזיזים רהיטים וזורקים כמה רהיטים ישנים. אם במקרה אתם עוסקים ברפואה, תרופות או המצאות – זו יכולה להיות תקופה פורצת דרך שבה אולי אפילו תוכלו להמציא תרופה חדשה! תנו לחדשנות הזו לזרום לחייכם ואל תהססו להיות חדשניים, מוזרים או מפתיעים לשבוע אחד.

מזל קשת

אתם נהנים מן השבוע האחרון של השמש במזל טלה, ומומלץ אכן לנצל את הזמן הזה לעשות את הדברים שאתם נהנים מהם ולהביא לידי ביטוי את הכישורים שלכם. החל משבוע הבא, כאשר השמש תיכנס למזל שור, החיים יהפכו להרבה יותר קונבנציונאליים ופרקטיים! כוכבת וונוס, אלת הרגשות והאהבה, נמצאת עתה במיקום נהדר לאהבה חדשה ומי שרוצים בכך או לחיזוק הקשר הקיים למי שכבר מצא את המכסה שלו... כניסתו של מארס למסלול תקין מאפשרת לכם עתה לתקן את כל מה שהיה מעוכב וחסום בעבודה בחודשיים וחצי האחרונים. זהו הזמן לעבוד במרץ, לנוע עם פרויקטים חדשים ולעשות כמה צעדי ענק בקריירה שנראתה עד לא מזמן רדומה...

מזל גדי

אתם עיין לא במיטיבכם ותתחילו לחזור לעצמכם רק כאשר השמש תעבור למזל שור ב 20.4. בינתיים אתם מעט מופנמים, מעט מנותקים. יחד עם זאת כבר מתחילות התרחשויות טובות. מארס שנכנס למהלך תקין גורם לכם לרצות לצאת לחופשה, אולי להרפתקה נועזת, או לכל הפחות – לריצה בחוץ. מומלץ אכן לצאת החוצה ולעסוק בפעילות גופנית. בשילוב עם הטבע התנועה תעשה לכם רק טוב. דבר נוסף שיכול לשפר את מצב רוחכם הוא סידור מגירות, נקיונות ועיסוק בענייני היומיום הקטנים (סופר, בנק) – העיסוק באלה יתן לכם תחושה ריגשית טובה. אבל משבוע הבא, כאמור, לא תצטרכו את כל ה"טיפים" האלה לשיפור מצב הרוח, כאמור – ברגע שמזל שור יכנס המסיבה תתחיל!

מזל דלי

בשבוע הזה יש עירוב גס בין שמיים וארץ. עולם הרוח קורא לכם עתה יותר מתמיד ונראה שיש לכם אפשרות להיכנס לעומקן של מדיטציות ותהליכים רוחניים ולנוע במרץ קדימה במסלול ההתפתחות האישית שלכם. מצד שני גם שיחות חברים קולחות ושטותיות מושכות אתכם ושלא נדבר על אהבה... השבוע הזה הוא סוער ביותר בכל מה שקשור לתשוקה, אהבה ופלרטוטים – וכל אלה ממש לא מן הסוג של מה שמחזיק מעמד לקשר יציב ומחייב... מה נכון וטוב יהיה לעשות? האם תלבשו את גלימת הנזיר ותיכנסו לעולם הרוח או שתלבשו את חליפת הנצנצים ותיכנסו לדיסקוטק? ואולי... אולי... הסוד נמצא באיזון בין שני הקטבים האלה???

מזל דגים

זהו השבוע האחרון בו מרקיורי נמצא במזל שלכם. מרקיורי ואתם עשיתם מסע ממשוך ומלמד בתקופה האחרונה, בה הוא נכנס ויצא מן המזל שלכם, פעם במהלך תקין, פעם בנסיגה. נראה שאת החודשים האחרונים ניתן להגדיר כרומן בין הרגש לבין ההיגיון. הרגש הוא המחוז הטיבעי שלכם, הדגיגים, ואילו מרקיורי איפשר לכם בזמן הזה לחקור לעומק את כל הזוויות של השכל והלוגיקה. לטעום מהם כאשר הם במיטבם, לראות כיצד הם גם יכולים להקשות... בשבוע הזה אפשר לעשות מסיבת פרידה ממרקיורי ולראות מה המסקנות וההתפתחויות שקרו לכם בחודשים האחרונים בזירה של החשיבה, התקשורת, יצירת הקשרים החברתיים. מרקיורי "מסיים בטוב" כאשר את בשבוע האחרון לנוכחותו במזל שלכם הוא מאפשר לכם חשיבה בהירה וצלולה ויכולות תקשורתיות נפלאות. השתמשו היטב במתנותיו של מרקיורי בשבוע הזה להחלטות החשובות, לשיחות הדחופות וליצירת בהירות בחייכם – כי בקרוב אתם צוללים שוב אל המים המעורפלים והאינטואיטיביים של הדגיגים...
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים