בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > תצפית שמיים מופלאה לכבוד החג

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תצפית שמיים מופלאה לכבוד החג

התנועה המופלאה של כוכבי הלכת בשמיים יוצרת צירופי מקרים מדהימים, אשר לא חוזרים על עצמם, ובזמנים האלה – יותר מתמיד – מומלץ מאוד מאוד בשעות הערב להרים את הראש אל השמיים ולצפות בכוכבים, ואולי אפילו להדפיס מילים אלה ולצאת בליל הסדר החוצה עם המשפחה, עם הילדים – ולקבל קצת פרספקטיבה גבוהה יותר...
המאמר קיבל את הציון: המאמר תצפית שמיים מופלאה לכבוד החג קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 734  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
תצפית שמיים מופלאה לכבוד החג

במערב, בדיוק בכיוון בו אליו השמש מגיעה בערב ולאחר מכן שוקעת, אפשר לראות שני כוכבים בוהקים ויפהפיים. וונוס מתחילה את מסלול הלילה שלה כבר מאוד קרוב אל קו האופק וכבר ב 22:00 אי אפשר לראות אותה משום שכוכבת הרגשות והאהבה כבר שקעה. מי שנולד בזמנים אלה בשעת הערב (מכירים תינוק כזה?) יבלה את כל חייו עם וונוס במיקום מצוין כזה – בבית הזוגיות.
עוד כחודש כבר לא נוכל לראות את וונוס בשמי הערב, היא תהיה קרובה מדי לשמש ולאחר מסלול נסיגה שיחול במאי תהיה מצידו השני של השמש כך שבמהלך הקיץ היא תהיה איילת השחר הזורחת לפנות בוקר במזרח ומבשרת על הזריחה.
מעט מעליה ובאותו המסלול של שקיעה ניתן לראות, מרהיב וזוהר, את יופיטר – מלך האלים וכוכב הלכת הגדול מכולם. יופיטר נמצא עתה במיקום יוצא דופן ומיוחד. אם נסתכל טוב והתאורה תאפשר זאת (מומלץ כמובן להתבונן בכוכבים במקום שהוא חשוך כמה שיותר) נראה כי מאחורי יופיטר ממש מנצנצים מספר כוכבים קטנטנים וקסומים, ממש כמו בציור פיות. הכוכבים הקטנטנים האלה הן הפליאדות, מערכת כוכבים מופלאה אשר קשורה קשר של אהבה עמוק לכדור הארץ. ממש משמאל ליופיטר ולפליאדות אפשר לראות את ה"וי" שיוצר ראשו של השור, כאשר הכוכב השמאלי והעליון ביותר בראשו של השור, בוהק ואדום – הוא אלדברן.
הירח משנה כל יומיים את מיקומו ואינו עיקבי, זורח בכל פעם במזל אחר. בערב פסח – ליל סדר כהלכתו עם ירח מלא – נראה אותו זורח בדיוק במזרח, מלא וענקי, ומיקומו במזל מאזניים.
למתעקשים לחפש – על מסלול הזריחה והשקיעה של השמש והירח, במרומי השמיים בערב ולאט לאט שוקע למערב ניתן למצוא כוכב קטן ואדום – זהו כוכב מארס שנמצא עתה בנסיגה.
אם תקחו את הדף הזה לליל הסדר – מובטחת לכם חוויה מדהימה שבודאי תהפוך למסורת מדי שנה... (אבל חשוב למצוא נקודת תשקיף הכוללת את ציר המסלול של השמש והירח).


קרני צור – אסטרולוגית מיעצת בכל תחומי החיים בפגישות אישיות. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפיה מן הבית ויוצרת הקלפים האסטרולוגים לתחזית, הכוונה וריפוי - לשימוש אישי או ככלי למטפלים.
054-4777279, 04-6619146
באתר של קרני תמצאו תחזית אסטרולוגית שבועית למזל שלכם!
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים