בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > חידוש המהפכות, אבל הפעם בצורה פרקטית - מה אומרים הכוכבים? מה צפוי לנו, לעולם ולמדינת ישראל בתקופה הקרובה?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

חידוש המהפכות, אבל הפעם בצורה פרקטית - מה אומרים הכוכבים? מה צפוי לנו, לעולם ולמדינת ישראל בתקופה הקרובה?

עוד לפני חצי שנה, בסביבות ספטמבר, סיפרתי לכם כי מהלכי המהפכות שהחלו בארץ ובעולם במרץ של שנה שעברה שוקטים ונכנסים לתרדמת החורף שלהם עד האביב. והנה האביב הגיע – ובקרוב מאוד להתחיל לראות מחדש את העולם מתעורר לעבר השינוי, ואת ארץ ישראל במהלך זה כמובן.
המאמר קיבל את הציון: המאמר חידוש המהפכות, אבל הפעם בצורה פרקטית - מה אומרים הכוכבים? מה צפוי לנו, לעולם ולמדינת ישראל בתקופה הקרובה? קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 835  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
חידוש המהפכות, אבל הפעם בצורה פרקטית - מה אומרים הכוכבים? מה צפוי לנו, לעולם ולמדינת ישראל בתקופה הקרובה?

האביב, ובראשו כמובן חודש מזל טלה, ראשון המזלות הסוער והנמרץ, משפיעים על הטבע בצמיחה ופריחה אדירה, על מצב הרוח שלנו (איך אפשר שלא להיות יותר נלהבים כאשר הכל חי ופורח בחוץ?). בשנה שעברה בתקופה זו ראינו את תחילת כל המהפכות בארץ, בעולם הערבי ואף בהפגנות אל מול הבורסות בארה"ב. הגורם העיקרי למהפכות ש"השתוללו בעולם" היה כניסתו של כוכב אוראנוס, כוכב המהפכות והשליט על עידן הדלי ועל הרצון להיות אינדיבידואליסטים, אל מזל טלה. יום כניסתו לטלה היה יום הצונאמי ביפן ותחילת גלי המהפכות.
המהפכות של השנה הקודמת אופיינו בעיקר בחוסר בשלות – אחד ממאפייניו העיקריים של אוראנוס, שהוא האל הראשוני, היודע לברוא הכל יש מאין, אולם אינו יודע ממש לתחזק את ברואיו ולעתים קרובות גם הורס את מה שיצר. עם כניסת אוראנוס לטלה חווינו את המהפכה והבריאה, אך ברגע שאוראנוס נכנס לנסיגה בת כחצי שנה מיד החלה התפרקות המהפכה וההרס – אותו ראינו אצלינו אך כמובן בעיקר בזריה של העולם הערבי – בו החורבן היה ברור.
בשנה הזו אנו נכנסים אל מזל טלה כאשר אנו בוגרים יותר. אוראנוס עדיין נמצא במזל טלה, אך לא בתחילתו, השפעתו פחות חזקה ויותר מבוקרת. וזה אומר שיש כאן אפשרות למהפכה, אבל אולי (אינשאללה) מן הסוג שיחזיק.
את חוש מזל טלה אנחנו מתחילים השנה גם במצב משונה ולא אופייני בו כוכב מארס, שאחראי על כוח החיים ועל היכולת לעשות ולהניע דברים, נמצא עתה בנסיגה. אני בטוחה שהרבה אנשים ברחבי העולם "מבשלים" עכשיו דברים, מהפכות ופרויקטים, אך עדיין מתקשים או מפחדים להתניע ולהוציא את הדברים לפעול.
עם סיום נסיגתו של מארס, ב 14.4, יישאר לנו שבוע אחד בלבד שבו השמש במזל טלה, אבל נראה שבשבוע הזה ה מ ו ן הולך לקרות. כי כל מה שהתבשל עומד לצאת סוף סוף אל פני השטח. נראה שדווקא הדחיה והאיפוק של הזמן הזה הם שיאפשרו הפעם לדברים לקרות בצורה בשלה ובוגרת. ב 21.4 השמש כבר תהיה במזל שור, אשר יחד עם הנוכחות של יופיטר יוכל לתת למה שהתחיל בין ה 14-20.4 להגיע למצב של יציבות ואיתנות, כאשר יופיטר מוסיף לדברים שהחלו בזמן הזה גם אלמנט של הצלחה והתפשטות.
דרך אגב – מומלץ להשתמש בידע הזה ולישם אותו על כל פרויקט שלכם, בעסק, בבית או במשפחה – התחילו דברים ב 14.4 וראו איך הם ממשיכים משם לפריחה ולהצלחה.
ונחזור למהפכות – בארץ ובעולם – הנה המלצתי החמה להופכים (אם אתם מכירים "מהפכן" שכזה – אנא הראו לו את המילים הבאות): הפעם התחילו דווקא מן הפרטים הקטנים! לוגיסטיקות, אירגונים, פרקטיקות. בואו מאורגנים למהפכה ובמקום להניע המון וודאו שאתם יושבים לסגור את כל הפינות ואת כל האותיות הקטנות. וודאו שאתם יודעים לארגן היטב את ההמון המצטרף אליכם ונצטרף! לא?) לפעולות מאוד מדוייקות ותכליתיות. וזאת על שום מה? (אני מושפעת מההגדה...) משום שמארס, ידידינו הטוב, זה שאחראי לעשייה, ימצא בחודשיים וחצי הבאים במזל בתולה – וזה מה שמארס במזל בתולה יודע לעשות ודורש לעשות.
כוכב יופיטר, שהוא כוכב ההצלחה וההתחלות החדשות, נמצא במזל שור. מדינת ישראל שלנו היא מזל שור. השמש עומדת להיכנס למזל שור בעוד כשבועיים ולהאיר שם במשך חודש שלם. אם נדע להשתמש נכון ברוח הגבית של הכוכבים ולעבור דרך חלונות ההזדמנויות שהם מאפשרים – אולי נוכל לסמן את התקופה הזו של פריצת דרך והתחלה חדשה וטובה כאן במדינת ישראל.


קרני צור – אסטרולוגית מיעצת בכל תחומי החיים בפגישות אישיות. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפיה מן הבית ויוצרת הקלפים האסטרולוגים לתחזית, הכוונה וריפוי - לשימוש אישי או ככלי למטפלים.
054-4777279, 04-6619146
באתר של קרני תמצאו תחזית אסטרולוגית שבועית למזל שלכם!
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים