בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 8-15.4

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 8-15.4

וונוס שוהה עתה במזל תאומים, והרגשות שלנו, כמו האביב, הפכפכים... מרקיורי כבר נמצא במסלולו הרגיל ומיקומו במזל דגים מאפשר לנו חשיבה יצירתית יותר ותקשורת רכה יותר עם סובבינו. מארס נמצא בשבוע האחרון של נסיגתו וכולנו כבר מרגישים את הציפייה הרבה לרגע שבו יחזור למצב רגיל, ביום שבת ה 14.4, והדברים סוף סוף יוכלו לנוע קדימה.
אז מה צפוי לנו בפסח הזה?
המאמר קיבל את הציון: המאמר התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 8-15.4 קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 671  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
התחזית האסטרולוגית של קרני צור לשבוע שבין ה 8-15.4

קרני צור – אסטרולוגית מייעצת בכל תחומי החיים בפגישות אישיות. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפיה במחשב ויוצרת הקלפים האסטרולוגים להכוונה, חיזוי וריפוי.
054-4777279, 04-6619146

מזל טלה

מזל טוב לטלאים החוגגים את יום ההולדת שלהם בפסח! השמש במזל שלכם ממשיכה להטעין אתכם באנרגיה רבה למרות שתוכלו להרגיש ממש במיטבכם רק בשבוע הבא, כאשר מארס – שליט המזל שלכם – יחזור סוף סוף למסלולו הרגיל. הדברים מעט יותר רגועים עכשיו כאשר השמש מתרחקת מאוראנוס ובזכות זה הרבה פחות הפתעות וזעזועים צפויים בשבוע הזה מאשר בשבועיים שקדמו. בינתיים וונוס בבית התקשורת שלכם מאפשרת לכם במהלך החג לפתח שיחות עדינות ורגשיות עם סובביכם (דבר אשר לרוב לא מתאפשר לכם) ולחוש תחושות נעימות בחברת המשפחה הקרובה, ידידים ומכרים.

מזל שור

וונוס, שליטת המזל שלכם, משפיעה במיקומה הנוכחי על הכספים, הרכוש והבית. למרות מזל האוויר האביבי נראה שתהנו ביותר להישאר בבית ולחוש את תחושת היציבות, כמו גם ליהנות מן החפצים והרהיטים היפים שלכם. אל תתפלאו אם תמצאו את עצמכם מעט מבזבזים כספים על מנת לשפר את מראהו של הבית. זרימת המזומנים השבוע תהיה טובה הרבה יותר מאשר בחוש הקודם וגם סביבה נעימה אכן חשובה ביותר עכשיו לתחושת השלווה והנינוחות שלכם. למרות שמדובר בחג השקיעו גם זמן בשבוע הזה למחשב בנוגע ליעוד שלכם וספרו לחבריכם ומכריכם על התוכניות הגדולות שלכם – נראה שמשהו טוב יצא מזה.

מזל תאומים

וונוס, כוכבת הרגש והאהבה, נמצאת במזל שלכם השבוע. וונוס מתכוננת לשהות ממושכת ביותר במזל שלכם, בהחלט ארוך מכרגיל. לרוב וונוס שוהה בכל מזל כחודש, אולם אצלכם היא תשהה עד אוגוסט, ובמהלך הזמן הזה גם תחווה נסיגה של כחודש וחצי. וונוס עומדת ללמד אתכם שיעורים חשובים ביותר הקשורים לרגש ולאהבה בזמן הזה ומומלץ להיפתח כבר מעתה לתחום. נושא הרגש לרוב מרוחק מבני מזל תאומים הנוטים יותר לשכל בדרך כלל, ולכן התחושה שהרגש הוא השולט בכם במקום ההיגיון עלולה להיות לא פשוטה בהתחלה. אולם לפחות עתה, עד נסיגתה, וונוס מברכת אתכם בנוכחות שלה ומאפשרת לכם לפתוח יותר את הלב, להתחבר לצד הנשי והרך שלכם – וכמובן יוצרת חלון הזדמנויות לאהבה חדשה לכל החפצים בכך.

מזל סרטן

במהלך החג ולכל השבוע הקרוב עליכם לזכור כי עדיין מארס בנסיגה ומשפיע שם לרעה בעיקר בזירה המשפחתית. היזהרו מתמיד מקצרים בתקשורת, מהערות עוקצניות או מריבות שעלולות לצוץ, בעיקר בין אחים. ימים ראשון ושני הם ימים מופלאים עבורכם, עם אינטואיציה מוגברת המושכת אתכם לעבר מחוזות נהדרים ותחושה טובה של חופש והרמוניה. עדיין הראש שלכם בעבודה ונראה שלמרות חופשת הפסח אתם נאלצים לעבוד, אבל טוב תעשו אם לפחות בראשון ושני תנוחו מן העבודה ובעיקר תיהנו.

מזל אריה

שבוע הפסח הוא שבוע מצויין בשבילכם, ואין ספק שהחופש הגיע אליכם בדיוק בזמן! אתם נהנים מן המרחבים, נהנים מן הדברים החדשים שאתם פוגשים, נהנים מכך שאין לוח זמנים מסודר שצריך לעקוב אחריו. יש לכם אפשרות נהדרת לעשות את מה שאתם אוהבים לעשות ופשוט להרגיש בטוב, כאשר ימים שלישי ורביעי הם ימים אפילו עוד יותר מזהירים בה אתם מתמגנטים בצורה אינטואיטיבית לעשות את הדברים שאתם באמת אוהבים. למי שהיעוד שלו קשור באומנות מכל סוג – זהו זמן בעיקר נהדר של פריחה. אין הרבה עצות לזמן כל כך נהדר – אלא פשוט ליהנות מן הטוב שיש!

מזל בתולה

או.קיי. זה השבוע האחרון לנסיגתו של מארס במזל שלכם אשר הקשתה עליכם כל כך והגבילה את צעדיכם. אני מבטיחה שכבר החל מיום שבת ה 14.4 תחושו בהבדל. מארס יתחיל לפצות על כל מה שלא עבד בחודשיים וחצי האחרונים עם זריקת מרץ ואנרגיה שאי אפשר יהיה לפספס. כבר בודאי שמתם לב לכך שבעבודה אתם מתחילים להרגיש הרבה יותר נעים וטוב (אבל אולי זה בגלל שאתם בחופש??) בינתיים, בשבוע החג הזה, מומלץ להמשיך ולא לנסות להרים פרויקטים, אלא להמשיך ולקחת את הזמן להתבוננות פנימה ולרוחניות.

מזל מאזניים

בשבועות האחרונים נראה שהרבה מאוד אנרגיה נכנסה לחייכם, אבל לא תמי ההתנהלות איתה היתה פשוטה, וכנראה שגרמה לפיצוצים. בשבוע הזה עדיין השמש שניצבת בדיוק אל מול המזל שלכם, ממשיכה למלא אתכם באנרגיה, אבל הפעם האנרגיה הזו עדינה יותר, בוגרת יותר, ונראה שאתם יכולים רק להפיק את המיטב ממנה. אתם חשים תחושה של עירנות, של חיבור כיניכם לבין העולם. זה זמן טוב בזוגיות וזמן טוב לשותפויות. וונוס במזל תאומים משפיעה לחיוב על הרגשות שלכם ואתם מרגישים טוב ומשוחררים. אם אכן תוכלו לקחת את זמן הפסח על מנת לנוח, לטייל ולנפוש – תגלו שזו המתנה הכי טובה שאתם יכולים לתת לעצמכם – עד כדי כך שתקופה זו יכולה לרפא ריגשית מתח שהצטבר בכם בחודשים האחרונים.

מזל עקרב

אתם נמצאים בסיומה של תקופה לא פשוטה. מארס – אחד משליטי המזל שלכם – נמצא בשבוע האחרון לנסיגתו והקושי להרים ולעשות דברים בחודשיים וחצי האחרונים מעיק עליכם ביותר, כך שחזרתו למסלול תקין ב 14.4 תהיה עבורכם מבורכת ביותר ותאפשר לכם להתחיל ולהתניע את כל מה שהיה תקוע בשבועות האחרונים. מיקומה של השמש גורם לכם לראות את כל הפרטים הקטנים שיש לטפל בהם ולא את התמונה הרחבה יותר, ויחד עם נסיגתו של מארס שמקשה לטפל בכל אותם פרטים – ודאי מתסכל. הבשורות הטובות הן שהחל משבוע הבא הדברים יחלו לנוע קדימה. יהיה אפשר אחת ולתמיד לסגור את כל אותם קצוות פתוחים ש"רודפים" אחריכם ומרץ וכוח יתחילו שוב לפעום בעורקיכם.

מזל קשת

איזה שבוע מצוין זה עבורכם! אתם מלאים בשמחת חיים, עירניים ומודעים לעצמכם. אתם נותנים זמן לעצמכם ולעשייה של הדברים שאתם אוהבים לעשות. מיקומה החדש של וונוס הישר בבית הזוגיות שלכם מברכת את הזוגיות בגל חדש של אהבה, חום ורוך, ולאלו מביניכם שמחפשים בני זוג – זה הזמן שזה יקרה! אולי החשיבה שלכם לא לגמרי בהירה, אבל גם זה ישתפר החל משבוע הבא כאשר מרקיורי יעבור למזל טלה ב 14.4, ובכל מקרה – זה בהחלט הזמן ללכת עם הלב ועם הרגש ולא עם הראש, אז מה זה משנה שבשבוע כל כך נהדר קשה לחשוב ישר?

מזל גדי

עם סיום נסיגתו של מארס נראה שדווקא הצלחתם ללמוד את השיעור שהוא הביא עבורכם בצורה הכי מוצלחת. עבור הגיים חשוב היה לראות שלא תמיד הדברים נעים קדימה, ושיש חשיבות להנאה, למרווח ולחופש – גם אם לכאורה אין התקדמות של ממש. ההתקדמות האמיתית והחשובה של הזמן האחרון היתה ההתקדמות הפנימית שלכם. אתם בודאי מרגישים כמו אחרי מסאג' ממשוך בן חודשיים וחצי – רכים יותר, חופשיים יותר ומשוחררים יותר. אל תיבהלו אם אתם לא ממש בפוקוס או שאתם חשים מעט עייפים בשבוע החג. לא כדאי לצאת עם תוכניות גדולות. ההמלצה המוזרה היא דווקא להישאר בבית ולעשות סדר בבגדים בארונות, או בתוך המגירות – באופן מפליא דווקא ההתעסקות בפרטים הקטנים, עכשיו כשוונוס נמצאת אצלכם בבית הסידורים והלוגיסטקיות, היא שתעשה לכם טוב...

מזל דלי

הרבה דברים טובים קורים השבוע. למרות שזה חג זהו שבוע מצויין למסחר ולרעיונות עיסקיים טובים. התקשורת עם החברים קולחת ונראה שאתם מרגישים טוב מאוד בחברת בני אדם, וזה לא מובן מאליו – הדליים הם יצורים מאוד אינדיבידואליסטים האוהבים את המרחב שלהם ולא אחת מוצאים את עצמם כאאוט-סיידרים. הכניסה של וונוס למזל תאומים, שהוא מזל אוויר כמוכם, מיטיבה עם הרגשות שלכם ומאפשרת לכם לעשות דברים שאתם אוהבים וליהנות מכך. היא גם יוצרת חלונות הזדמנויות לאהבה, אך לאו דווקא מן הסוג היציב...

מזל דגים

מרקיורי במזל שלכם מאפשר לכם להיות תקשורתיים, קלילים וחברותיים בשבוע הזה ומוציא אפילו את הדגיגים מביישנותם הידועה. נראה שזה זמן טוב לתקן טעויות שנעשו עם חברים או אי הבנות תקשורתיות שחלו בשבועות האחרונים – בהם מרקיורי היה בנסיגתו. הפוקוס שלכם ממשיך גם השבוע להיות מאוד מאוד מעשי ופרקטי – וזה כמובן גם דבר שלא מאפיין אתכם ביום יום אבל מאפשר לכם תדר מקורקע ומבורך אשר עוזר לכם לבנות את התשתיות להם תידרשו בכל השנה הקרובה.
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים