בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> בריאות ותזונה > מחפשים פתרון לבעיות גב? לבעיות עצירות? לכאבי PMS?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

בריאות ותזונה

מחפשים פתרון לבעיות גב? לבעיות עצירות? לכאבי PMS?

הטיפול הרפלקסולוגי- מהו?
במי ניתן לטפל ברפלקסולוגיה?
לאילו בעיות ניתן לעזור?
תשובות לשאלות אלה- במאמר הבא לפניכם
המאמר קיבל את הציון: המאמר מחפשים פתרון לבעיות גב? לבעיות עצירות? לכאבי PMS? קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 947  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
מחפשים פתרון לבעיות גב? לבעיות עצירות? לכאבי PMS?

כבר בימי מצרים העתיקה גילו את הקשר שבין גופו ונפשו של האדם. זו הגישה ההוליסטית, העומדת ביסודה של שיטת טיפול בכפות הרגליים- רפלקסולוגיה.

בכפות הרגליים משתקפים כל איברי הגוף, כנקודת גירוי, וכאשר ניגע בהן, נפתח את הגוף לזרימה אנרגטית מחודשת, לפתיחת חסימות ולהפרשת אנדורפינים, המקלים על תחושת כאב וסבל. בתהליך זה עולה פוטנציאל הריפוי הטבעי של הגוף ועמיו יכולות החיסון העצמי, כוחות לסילוק פסולת ורעלים מהגוף ואפשרות של שחרור מתחים בגוף ובנפש. ביכולתו של הגוף לחולל את השינוי ולאזן את עצמו.

כפות הרגליים הינן בסיסו של הגוף, ועל כן משפיעות עליו ומושפעות ממנו. בכף רגל ימין משתקפים איברי הגוף הימניים ובכף רגל שמאל- השמאליים, כששתי כפות הרגליים מגלמות את השתקפות השלם. ואם ב'שלם' עסקינן, הרי שעלינו להתייחס אל גופנו ונפשנו כאחד. בשל אופי החיים בארץ- המתח רב, אנו חשים בחוסר איזון עקב אורח חיים לקוי (תזונה לקויה, שינה מועטה, כושר אירובי ירוד ומחלות שונות).

הטיפול הרפלקסולוגי מתמודד עם בעיות גופניות ונפשיות כאחד, בהן בעיות לחץ דם, עצירות כרונית, ילדים היפר-אקטיביים, כאבי גב מכל הסוגים, מצבי מתח נפשי, בצקות, בעיות נשימה, דלקות אזניים, תסמונת קדם-וסתית, מנופאוזה ועוד…

הרפלקסולוג כמטפל הוא כלי,ובעצם נותן למטופל את האפשרות לטפל בעצמו ולרפא את כאביו על ידי לחיצות בנקודות הגירוי בכפות הרגליים, בשילוב טכניקות טיפול שונות.
התוצאות לא מאחרות לבוא,
המטופל חש רוגע המתפשט בכל גופו בעת הטיפול הרפלקסולוגי, והאפקט מתמשך למספר ימים...עד לטיפול הבא.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור בריאות ותזונה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים