בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אסטרולוגיה וראיית הנסתר > זמן להתחבר פנימה– לקראת סיום נסיגתו של מרקיורי ביום רביעי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אסטרולוגיה וראיית הנסתר

זמן להתחבר פנימה– לקראת סיום נסיגתו של מרקיורי ביום רביעי

אנחנו כבר מכירים כמעט את כל הדברים ה"רגילים" שהאסטרולוגים אומרים לנו על מרקיורי בנסיגה – קריסת מחשבים, קצרים תקשורתיים, איבוד האי-פון... רק המילים "מרקיורי בנסיגה" בדרך כלל מעצבנות או מבהילות אותנו. אבל יש עוד משהו חשוב שכדאי לדעת על הזמן הזה, שלא כולם מבינים אותו או יודעים כיצד להשתמש בחלון ההזדמנויות המיוחד שנפתח.
המאמר קיבל את הציון: המאמר זמן להתחבר פנימה– לקראת סיום נסיגתו של מרקיורי ביום רביעי קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 824  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
זמן להתחבר פנימה– לקראת סיום נסיגתו של מרקיורי ביום רביעי

מרקיורי הוא כוכב התקשורת והמחשבה שלנו. הוא נכנס לנסיגה אחת ל 3-4 חודשים באופן קבוע למשך כ 3 שבועות. המחשבה שלנו, בדרך כלל, היא דבר שרץ קדימה. כל הזמן ממשיך וממהר לדבר הבא. וכמובן שגם התקשורת שלנו היא מין דבר כזה שיוצא מאיתנו, אי אפשר "לבלוע" בחזרה את המילים לאחר שנאמרו. זמן נסיגתו של מרקיורי מאפשר לנו למעשה להריץ את הסרט של המחשבה ושל הדיבור אחורנית בזמן. זהו זמן לשקול מחדש דברים שעלו במחשבותינו ב 3 החודשים האחרונים, לבדוק מחדש את המילים שאמרנו, את השיחות שהיו לנו. כאשר מרקיורי נמצא בנסיגה המחשבה שלנו היא יותר פנימית, פחות חיצונית. זה מאפשר לנו יותר תהליכים עם עצמינו, וכמו שכבר אמרתי – שקילה מחדש של דברים. זהו זמן שחשוב לדעת איך להשתמש בו, והאמת שנותר לנו זמן מועט – עד יום רביעי בו יחזור מרקיורי למסלולו הרגיל.
יכול להיות שכל כך נהנה מהאפשרות הזו שלשם שינוי נתאכזב שמרקיורי חוזר למסלול תקין עוד מעט!
אבל בימים אלה ממש לא רק מרקיורי בנסיגה, אלא גם מארס – כוכב העשייה – נמצא בנסיגתו. מארס אחת לשנה וחצי בערך עושה מהלך של נסיגה שנמשך כחודשיים וחצי, וכל פעם זה קורה במזל אחר. מרבית התקופה כבר מאחורינו ומארס יחזור למסלולו התקין ב 14.4. גם כאן – בדומה לנסיגתו של מרקיורי, אבל הפעם בהקשר לנושא העשייה – זה זמן לא לעשות דברים חיצוניים (שקשה מאוד מאוד לעשות אותם וגם אין הרבה כוח בגלל נסיגת מארס), אלא להתמקד בעשייה פנימית, בחיפוש פנימי. את האנרגיות המלחמתיות של מארס אפשר עכשיו לנתב אל התמודדויות פנימיות שיש לנו או לעבר המסע הרוחני שלנו. זה גם זמן שבוחן למעשה את כל מה שעשינו במשך השנה וחצי האחרונים ומאפשר לנו לא לדהור קדימה בזרם העשייה, אלא להמתין מעט, אולי לגלות שאנחנו צריכים שינוי כיוון, לשקול מחדש את מעשינו, ואוטוטו – ב 14.4 – לצאת שוב לדרך...

קרני צור – אסטרולוגית מיעצת בכל תחומי החיים בפגישות אישיות. מלמדת אסטרולוגיה בקורסים לצפיה מן הבית ויוצרת הקלפים האסטרולוגים לתחזית, הכוונה וריפוי - לשימוש אישי או ככלי למטפלים.
054-4777279, 04-6619146
באתר של קרני תמצאו תחזית אסטרולוגית שבועית למזל שלכם!
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אסטרולוגיה וראיית הנסתר

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים