בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מודעות וצמיחה רוחנית > המדריך למתקשר המתחיל

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מודעות וצמיחה רוחנית

המדריך למתקשר המתחיל

רוצים לתרגל תקשור? כתיבה אוטומטית הינה טכניקה נפוצה לתקשור עם האני הגבוה - לא ניתן להתחיל תהליך שכזה מבלי להשקיט תחילה את מוחנו. ככל שנזכה לשקט פנימי נוכל לתקשר ולהפתח למסרים בצורה ברורה.
המאמר קיבל את הציון: המאמר המדריך למתקשר המתחיל קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1196  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
המדריך למתקשר המתחיל

כולנו מתקשרים, אך לא מודעים לכך. בכל אחד מאתנו ישנה היכולת לחוש ולקבל מסרים מעבר למציאות החומרית.תקשור הוא שפה שוטפת עם ההדרכה הגבוהה שלנו, מה שעוצר את רובנו מלשמוע את הקול הפנימי בצורה טבעית הוא זרם המחשבה הבלתי פוסק, הרעש במוחנו והטלת הספק.

תיקשור זו יכולת לבטא את הקול הגבוה בצורה נקייה, מבלי לערב שיפוט או ביקורת. אני "צופה" מהצד ומעבירה את המסר כמות שהוא, ללא לקיחת חלק בהתהוותו. אני יכולה לבהות במסך ולהקליד, כאשר זרם התודעה שלי מושתק לחלוטין. לחילופין להניח את העט על הדף ולתת ליד לזרום, ללא תכנון או מחשבה.

אנשים מתקשרים לעיתים בצורה אקראית (חושבים על מישהו והאחרון מתקשר לאחר שעה, מתעוררים מחלום שהופך כבר באותו היום למציאות, מתלבטים בנושא מסוים ומקבלים את התשובה דרך הסטיקר שבמכונית לפניהם וכדו') אך באמצעות עליה לתדר גבוה וטכניקות פשוטות יחסית, ניתן לתקשר בצורה יזומה. לשאול שאלה ולקבל הכוונה מדויקת. בדרך זו אנחנו הופכים את עצמנו לצינור, לכלי קיבול של המסרים העליונים.

כולנו מתקשרים בצורה לא מודעת, אך כאשר לומדים לנצל את המתנה האדירה הזו ולהפוך אותה לחלק מחיינו, אנחנו זוכים לשדרוג בכל תחומי החיים.

ניתן לתקשר עם ה"אני הגבוה" – הנשמה, אך ניתן גם לתקשר עם ההדרכה שלנו (לעיתים קרובות בני משפחה קרובים שנפטרו או יישויות אור אחרות המעוניינות להעביר דרכנו מסרים).

באמצעות הדיאלוג נזכה להדרכה צמודה, ייעוץ וסיוע שיהפכו את חיינו למלאים, מספקים והולמים את הרצון הנשמתי שלנו.

רוצים לתרגל תקשור?

כתיבה אוטומטית הינה טכניקה נפוצה לתקשור עם האני הגבוה - לא ניתן להתחיל תהליך שכזה מבלי להשקיט תחילה את מוחנו. ככל שנזכה לשקט פנימי נוכל לתקשר ולהפתח למסרים בצורה ברורה.

קחו דף ועט, שבו במקום שקט וחשוך (נרות יתרמו לאוירה). הניחו את העט על הדף, אך אל תכתבו בינתיים. כאשר תחושו צורך העולה בכם לכתוב, תנו ליד לרוץ על הדף. יתכן ובפעמים הראשונות המשפטים לא יהיו ברורים או לא יהיה סדר הגיוני בין המילים... כתיבה אוטומטית דורשת תרגול אך בסופו של יום מובטח לכם תקשור. בין אם תקשור עם ישות חיצונית או עם האני הגבוה שלכם.

טכניקה דומה היא להתחיל לשרבט מידית כל שעולה ברוחכם. ללא הפסקה. כתיבה רצופה ללא מחשבה במשך 20 דקות תוביל בהכרח למסרים מהותיים מ"האני הגבוה", מתת המודע.


ביום שני ה- 12.12 אני עורכת ערב מבוא אינטימי למי שעדיין לא מכיר אותי ומעוניין לשמוע עוד על הקורסים המועברים ב"מרחב מודעות". קורסים המאפשרים לנו חיבור לעצמנו, תקשור עם נשמות, טכניקות לתכנות תת המודע, שימוש במטוטלת, פתיחה לשפע, דימוי עצמי ועוד...

ההשתתפות ללא תשלום.
חובה לאשר מראש!


אהבת אמת,
פריידי


אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים