בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> יחסים זוגיות ומיניות > כשאוהבים יש גם לדעת מתי לשחרר ולהרפות . . .

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יחסים זוגיות ומיניות

כשאוהבים יש גם לדעת מתי לשחרר ולהרפות . . .

למה ומדוע צריך לשחרר וללכת אם ישנה אהבה כל כך גדולה?
… ישנם דברים נסתרים שאותם לא נבין, ולא נדע באותו רגע ומצב נתון, אך אין דרך אחרת …
המאמר קיבל את הציון: המאמר כשאוהבים יש גם לדעת מתי לשחרר ולהרפות . . . קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 2232  |  דורג: 3
דרג מאמר זה
כשאוהבים יש גם לדעת מתי לשחרר ולהרפות . . .

כשאוהבים מישהו יש גם לדעת מתי לשחרר ולהרפות, דווקא מתוך האהבה אליו
משפט שקשה להתמודד איתו בפועל הלכה למעשה, אבל לפעמים אין מנוס מכך למרות הכאב והקושי שכרוך ביישום. נשאלת השאלה בעצם, למה ומדוע צריך לשחרר וללכת אם ישנה אהבה כל כך גדולה? והתשובה לכך היא שישנם דברים נסתרים שאותם לא נבין, ולא נדע באותו רגע ומצב נתון, אך אין דרך אחרת מלחתוך בכואב למרות הקושי הרגשי שכרוך בכך, ובכל זאת למה זה צריך להיות כך?! . . .

יש לכך הרבה סיבות וכל מקרה לגופו כמו למשל: שני אנשים שנכנסים האחד לחיי השני והאהבה מתלקחת והיא עצומה ואדירה, אבל אין מנוס מלשחרר את האהוב\אהובה וזאת משום שמעצם השחרור וההליכה מהקשר, זה יגרום לשינוי מאוד משמעותי לאותו אחד שמשחררים אותו לדרכו, למרות שזה יביא לפירוק וכאב נפשי ופיזי גם יחד.

אבל ברגע שיחזור לעצמו ותוך כדי איסוף השברים "וההתאבלות" שבפרידה, ירדו הרבה תובנות והבנות ויבנה עצמו מחדש באופן נכון ובריא יותר לאני שלו עצמו, וילך בדרך שהיה אמור ללכת בה מלכתחילה ואז התמונה תתבהר והכל יהיה ברור ומובן לעומת הרגע בו האהבה נחצתה לשניים, וכל אחד הלך לדרכו עם לב דואב, כואב, פצוע ומדמם.

ישנה גם את הדאגה מלבד האהבה והרצון לשמור ולהגן מכל רע על מי שאוהבים, אבל יש לזכור שלכל אדם ישנה השגחה פרטית ועליונה לצד הדרכה אישית, שגם אם איננו מודע לכך היא איתו שומרת ומגנה עליו אף הרבה יותר טוב ממי שאוהב אותו, והרי הוא בשר ודם ובעל מגבלות כאלה ואחרות, וממעל יש יכולות הרבה יותר מבן תמותה.

היו ברוכים נשמות טובות, אוהבות ואהובות, וזכרו שעליכם לעשות את שהנכם נדרשים והכל מתוך אהבה עמוקה ולמען בריאותכם ובריאות מי שהינכם אוהבים. ואנו כאן ממעל דואגים לכם וליקירכם הרבה יותר. שלחו להם אהבה והסירו מליבכם כל דאגה וסמכו עלינו, אנו יודעים מה שאומרים ושולחים לכם אור באהבה אינסופית והכל עוד יבוא על מקומו בשלום.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור יחסים זוגיות ומיניות

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים