בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אלטרנטיבי > על שיטת מוח אחד

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אלטרנטיבי

על שיטת מוח אחד

מוח אחד היא שיטה הולסטית שנועדה להביא את האדם לחיים טובים ושלמים. השיטה רואה את האדם כמכלול גוף, נפש, רוח, ומביאה להאחדה והשלמה של כל הווית האדם.
המאמר קיבל את הציון: המאמר על שיטת מוח אחד קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 2446  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
על שיטת מוח אחד

מטרת השיטה היא להביא את האדם לחיות חיים של בחירה, ולא חיים של דפוסי התנהגות. חיים של מימוש עצמי ומימוש היכולות ולא חיים של מתח וכעסים.

במוח אחד דרך מנגנון משוב מהגוף (בדיקת שריר) נגיע למקומות החסומים, למקומות בהם אירועים מהעבר גרמו לנו לחסימות. אותם אירועים לא מאפשרים לנו היום לבחור בחירה נקייה. בעזרת שחרור חסימות אילו נוכל לגרום לאדם היום לפעול מבחירה נקייה ולא על סמך מערכת ההישרדות שמעלה דפוסי התנהגות שממש לא רצויים לנו ולסובב אותנו.

במוח אחד מטפלים בבעיות בריאות, בעיות למידה, הכנת הילד לבית הספר, הצלחה במבחנים, בעיות זוגיות ועזרה בהחלטות בנושא, פוריות והריון, אלרגיות, פחדים וחרדות.

במוח אחד אנו מלווים את המשפחה בהכנת מצע גידול טוב לילד מרגע יצירתו על מנת להעניק לו חיים טובים. לבוא אל העולם עם מוח אחד, בבואת ההורים שמשתקפת בילד ישפיעו על גדילתו, הצורך של הילד בריצוי ההורים במקום למצות את חייו לפי האני הפנימי השלם שלו.

בתהליך העבודה במוח אחד נשחרר חסימות שנוצרו בתהליך הגדילה של הילד. (גם אם הוא מבוגר כיום) המטרה בשיחרור חסימות אלו לחיות היום חיים של בחירה, חיים של העצמה אישית,

בשיטת מוח אחד נעזרים בכלים שונים כגון: צ'אקרות, מרידיאנים, נקודות דיקור, תרגילי איזון ונשימה מאוזנת, פרחי באך, תווי פנים, תמציות נוספות (שנותנות לנו מידע על המצב) דמיון מודרך, וכו'. תהליך בדיקת השריר יביא אותנו לתיקון המתאים ביותר ברגע זה, לאדם זה.

בתהליך העבודה נרד לגיל סיבה- (בעזרת בדיקת שריר) גיל בו קרתה הטראומה שמונעת אותנו כיום להגיע לבחירה חופשית. דרך שחרור הטראומה בעבר נוכל היום להגיב מבחירה ולא מדפוסי התנהגות.

מוח אחד מאושרת על ידי גדולי הרבנים הן מהמגזר החרדי והן מהמגזר הסרוג.

מוח אחד אינו כישוף אלא תהליך עבודה מסודר ומוכח, גם אם משהו נראה מוזר זה בדוק ומסודר ופשוט עם הבנה יותר מעמיקה נוכל להבין כל דבר ודבר.

בטיפול במוח אחד רואים הצלחה מרובה.

תהליך הלמידה של מוח אחד מרתק ומביא תובנות עמוקות על החיים בכלל ועל החיים הפרטיים של הלומד. במהלך הלימודים ישנו תהליך עבודה על העצמי והתקדמות אישית משמעותית ביותר.

שווה לקרוא להתרשם ולהתנסות.

בהצלחה

יוסי גולד

מטפל ומורה ותיק בשיטת מוח אחד

יועץ ומאמן
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אלטרנטיבי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים