בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מודעות וצמיחה רוחנית > המלאך שלך

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מודעות וצמיחה רוחנית

 • חוג ציור

  חוג ציור
  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  סדנת משחק
  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  ציור ורישום בת''א
  חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  מטפל בעיסוי רפואי
  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  חוג ציור ורישום
  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

המלאך שלך

והנה העולם עומד בפתחו של עידן חדש, יחיד ומיוחד הטומן בחובו דברים שטרם היו ונראו עד כה. ואוי לו למי שיסגור עיניו מלראות, ואוי לו מי שיחריש אוזניו מלשמוע, ואוי לו מי שיאטום את ראשו מבלי לחשוב, להבין ולדעת כי אין דרך אחרת כמו שאין דרך חזרה ואין לאן לברוח. אין יותר לאן, כי אם ישנה רק דרך אחת ויחידה, והיא ללכת קדימה אל עבר המטרה והיא בחירה בחיים!
המאמר קיבל את הציון: המאמר המלאך שלך קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 931  |  דורג: 2
דרג מאמר זה
המלאך שלך

לכל אחד יש מלאך, ואני המלאך הפרטי שלך נשמה יפה. אני כאן למעלה רואה ועוקב אחריך מיום שהגעת לעולם. אני רואה אותך ואת מעשייך, ולא תמיד מסכים איתך נשמה נפלאה. והרבה כבר נאמר והמילים קלחו כמו זרם מים מברז פתוח, וכל יום על עצמו חוזר ואת עדיין בשלך, עוד ממשיכה למרות שכבר מאסת באותה הדרך בה את הולכת, והכל כל כך משעמם וחסר טעם כדברייך. כן אני שומע אותך, את קולך מתוך הבכי ואת כאב נשמתך הזועקת ברגעי משבר לישועה, לרחמים והצלה.

עצרי הכל והפסקה קחי, תנשמי עמוק ועל עצמך הסתכלי והביטי. ראי מי נשקפת למולך בראי. אישה יפת מראה ואצילית שמסובבת ראשים, אבל את כמו עיוורת ולא רואה את כל האמת כמו שהיא. עד עכשיו, עד היום, עד רגע זה ממש נתת לחייך לעבור ולחלוף על פנייך, ללא כל חשיבות לעצמך. היית שם לכולם, למשפחה, לבן זוג, לילדים ולכל מי שרק היה צריך ואת? מה איתך? איפה את? היכן החבאת את עצמך או שמא ואולי ביטלת ומחקת את האני שלך?

והיום כשכבר קלו כל הקיצים והגיעו מים עד נפש, נשמתך לא יכולה יותר לשאת בכל העול והנטל. זה כבד מנשוא ושמעתי אותך זועקת ומצהירה כי תש כוחך נשמה יפה. ליבי יוצא אלייך נשמה אהובה, אך הפתרון ודרך מוצא בידייך ואצלך נמצאים הם, כמו גם התשובה לכל שאלה.

אני איתך מלווה אותך מתוך אמונתי בך וביכולותייך. יש לך כוחות עצומים ואדירים, ויכולה את להזיז הרים וגבעות ואת רק צריכה לרצות ולעשות. מבטיח לך אני שברגע שתתחילי בעשייה ושינוי אדחף בכל כוחי בדרכי שלי, ואסייע בעדך ממעל ושם הכל אפשרי ואת היא המוציאה אל הפועל.

אני איתך בכל אשר תלכי ותעשי, אכפת לי ממך מתוקף היותי מלאך שלך פרטי. אהבתי אלייך גדולה מאוד ואותך לעולם לא אעזוב, אני אלווה אותך על כל צעד ושעל עד אינסוף. את נשמה יקרה, יפה ומיוחדת במינה ואין שנייה לך. כל העולם בכף ידך נמצא ואת היא המחליטה מה ואיך, אז בבקשה עשי נשמה טובה. והנה זו הזדמנות נפלאה להתחיל דף חדש עם בוא השנה החדשה. שתהיה לך שנה טובה ומתוקה מדבש, ואת לכל יכולה ואני יודע שבתוך תוכך זאת את יודעת. וכבר אמרת כשאת רוצה שום דבר לא יעצור בעדך, אז אין שום סיבה שאותך תעכב וממך תמנע לעשות ולהצליח. יש לך את כל הנתונים והכלים וסוף לכל הסיפורים והתירוצים, הגיע זמן לעשות!

והנה העולם עומד בפתחו של עידן חדש, יחיד ומיוחד הטומן בחובו דברים שטרם היו ונראו עד כה. ואוי לו למי שיסגור עיניו מלראות, ואוי לו מי שיחריש אוזניו מלשמוע, ואוי לו מי שיאטום את ראשו מבלי לחשוב, להבין ולדעת כי אין דרך אחרת כמו שאין דרך חזרה ואין לאן לברוח. אין יותר לאן, כי אם ישנה רק דרך אחת ויחידה, והיא ללכת קדימה אל עבר המטרה והיא בחירה בחיים!

בחירה בחיים טובים ומאושרים הרבה יותר ממה שידעת נשמה יקרה. אסור יותר לחשוב ולהשתמש באותן מילים, מחשבות, רגשות והתנהגויות שנעשו בהם שימוש כמקודם. כל המוכר והידוע תם זמנו ועובר וחולף הוא מן העולם. זה הזמן לדברים חדשים, חשיבה אחרת, מילים חיוביות, רגשות טובים וגישה שונה שרק בעזרתם הכל ישתנה ויהיה לטובה ולברכה. לכן נשמה יפה, קבלי הכל בהבנה והתחילי להזיז עצמך צעד, צעד גם אם הדרך אינה קלה, אך שכרה בצידה ותבוא עלייך הברכה.

ממני באהבה גדולה של אבינו שבשמיים, המלאך שלך . . .

כל הזכויות שמורות לאסיה ©
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים