בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> ריקוד ומחול > השתלמות מורים למחול ותיאטרון בתיפוף גוף וסטפס

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ריקוד ומחול

השתלמות מורים למחול ותיאטרון בתיפוף גוף וסטפס

המאמר מדבר על כלים להעשרת תכנים בהוראה, ויצירת גיוון רב בכוריאוגרפיות ובהצגות עם מלל, על ידי הוספת עבודה תנועתית בקצב ובתיפוף גוף וסטפס.
המאמר קיבל את הציון: המאמר השתלמות מורים למחול ותיאטרון בתיפוף גוף וסטפס קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1079  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
השתלמות מורים למחול ותיאטרון בתיפוף גוף וסטפס

שלום רב
אם אנו כמורים למחול ותיאטרון מעוניינים להעשיר את הרפרטואר האישי ואת חומר הילמודים בשיעורים שאנו מעבירים - בסגנון חדש, או בז'אנר חדש, אנחנו פונים למורה אחר שיעביר את החומר בסגנון האחר.
אם נרצה להעשיר את הכוריאוגרפיות שלנו במקצבים, או בעבודת רגליים קלה, או בתיפוף גוף - נוכל ליישם זאת על ידי השתלמות מורים ליסודות בתיפוף גוף קצב וסטפס.

הכלים שניתנים למורים למחול ותאטרון בקורס כזה, הם עצומים ובעלי משמעות העשרת תכנים גדולה.

נוכל על ידי הוספה של שניים שלושה מקצבים בתיפוף על הגוף, להוסיף צבע שונה לגמרי לכל כוריאוגפיה או הצגה עם מלל שניצור.

כןריאוגרפיות העשירות בצעדי סטפס פשוטים - יכולות להראות פתאום כמו משהו אחר לגמרי!!!

כלי הקצב בשכבות, למרות היותו מורכב מאוד, וכולל בתוכו את העקרונות של בניית קצב בשכבות, הבנת חוקים מסויימים בתיפוף על תופים, וידע כיצד ליצור וויזואליזציה לקצב - יכול להיות גם פשוט בעיקרו.
אם במקום לבנות קצב בשכבות על כל משתתף בהצגה - נבנה לדוגמא -קצב בשכבות בקבוצות, כך כל קבוצה לומדת רק תפקיד אחד, ויכולה להיות חלק נע או עומד - בתוך כל המסגרת או התבנית הקיצבית שאותה נבחר ללמד. כך נוכל עדיין ליצור קטע קיצבי מעניין, שיתקבל בצורה מושכת את העיין מבחינת הבמה והקהל, ויחד עם זה לשמור על פשטות של הביצוע מבחינת התלמיד המבצע.

כך בעזרת הלימודים בהשתלמות מורים בקצב ותיפוף גוף וסטפס, נוכל גם להעשיר את הידע שלנו - במקצבים וטכניקות להפקת צלילים מהגוף, וגם לקבל כלים נוספים על מנת לתת עומק וגוון נוסף ביצירות התנועתיות שנעלה למופע סוף השנה - עם התלמידים ניקרים לליבנו.

בברכה אוריה דהישראלי
לפרטים נוספים -0523350502 -אוריה
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים