בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> פנג שואי ועיצוב הבית > ואקום אנרגטי - חוסר באנרגיה שניתן לפתרון

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

פנג שואי ועיצוב הבית

ואקום אנרגטי - חוסר באנרגיה שניתן לפתרון

האם קרה לכם פעם שנכנסתם למקום מסוים ומיד חשתם מחנק? האם יש אזורים בביתכם שאיש אינו יושב בהם? האם שנתכם נודדת בלילות ? האם ישנן בעיות בריאותיות שאינן עוזבות אתכם ואינכם מצליחים להבין מדוע ?
ייתכן מאד שהסיבה המרכזית לכל המצבים האלה היא ואקום אנרגטי !!!
המאמר קיבל את הציון: המאמר ואקום אנרגטי - חוסר באנרגיה שניתן לפתרון  קיבל את הציון 3.5 כוכבים  נצפה: 0  |  דורג: 6
דרג מאמר זה

ואקום אנרגטי נוצר כאשר האנרגיה האטמוספרית במקום מסוים מדוללת או חסרה. מצב זה גורם לאנרגיה שלנו להיחלש ולעיתים אף להיסגר. בנוסף עלול הואקום לגרום לחוסר בשדות האנרגטיים של האדם (השדות האנרגטיים משקפים את האנרגיה המפעילה את כל תהליכי החיים) ואף להוביל לחסימה שעלולה להיות הסיבה למחלות, לעייפות ולהרגשה כללית לא טובה.
מה גורם להיווצרות ואקום אנרגטי?
ואקום נוצר במספר מצבים:
מקום בו אין לאנרגיה היכן להיתפס כדוגמת בתים ללא שטיחים. שטיח הנו בד מחוספס יחסית ולכן הוא מרכז אליו אנרגיה.
ריצוף שיש המכסה את כל הבית גם הוא דוחה אנרגיה . כמו כן מראות רבות בבית גורמות לאנרגיה ל"החליק". מסכים אף הם יוצרים ואקום אנרגטי סביבם – מסך טלוויזיה יוצר ואקום של כ- 3 מטרים (לא לחינם כולנו נרדמים מול הטלוויזיה…) ואילו מסך המחשב יוצר סביבו ואקום של כמטר.
ארונות קיר גדולים ומסיביים אף הם יוצרים ואקום, כמו כן כל ריהוט גדול ומסיבי אחר.
עוד סיבות להיווצרות ואקום הן מיבנה הבית: האנרגיה זורמת מלמעלה כלפי מטה, ובית פרטי המתהדר בגג רעפים עלול לסבול מחוסר באנרגיה עקב כך. האנרגיה פשוט "נשפכת" לצדדים ואינה נכנסת אל הבית.
סיבה נוספת להיווצרות ואקום הנה חפצים שאנו מקבלים ולאחר מכן שומרים במשך שנים. חשוב להבין שכל מתנה שקיבלתם אי פעם ניתנה עם אנרגיה מסוימת, לעיתים זו אנרגיה של שמחה עבורכם, אך לעיתים זו אנרגיה של יציאה ידי-חובה, וזו התחושה שחפץ זה מפיץ סביבו.
גם מסמכים ישנים כדאי לזרוק. ככלל, אם אינכם ישנים טוב או חשים מוטרדים כל הזמן, בדקו מה אתם שומרים בארגז המצעים שמתחת למיטה. אתם עשויים לגלות כי שמרתם שם מתנת חתונה מלפני 20 שנה שהביאה הדודה מצרפת שכבר אינכם זוכרים את שמה, או מסמכים של עסק שניסיתם להקים ונכשל. ככה אתם רוצים לישון טוב???
איך מתקנים מצב של ואקום אנרגטי?
קודם כל, עשו סדר בבית, זה הזמן להעביר הלאה מתנות שקיבלתם לפני 10 שנים ו"חבל לזרוק". מסמכים ישנים, בייחוד כאלה האוצרים בתוכם מידע שלילי כלשהו- להעיף, חשוב לזרוק גם בגדים וחפצים שכבר אינכם משתמשים בהם שנים- שחררו את הישן ופנו מקום לאנרגיה חדשה להיכנס.
כמו כן מפזרים ברחבי הבית שטיחים. ככל שצורת הבד מחוספסת יותר, כך הוא מרכז אליו יותר אנרגיה. בד משי לדוגמא דוחה אנרגיה. בד מגבת מרכז אנרגיה ( כדאי במקרה של מחלה לישון על בד מגבת).
ריצוף הבית בעץ אף הוא מרכז אנרגיה.
צמחים- רובם מרכזי אנרגיה, כדאי לפזר כמה שיותר עציצים ברחבי הבית.
ואגב צמחים, מחקרים שנעשו בביואנרגיה גילו כי הצמח שמרכז אליו את מרב האנרגיה הנו פטרוזיליה. ומכיוון שהצמח עצמו נוטה ליבול אחרי יומיים, ניתן לקנות זירעוני פטרוזיליה בכל אחת מהמשתלות ולפזר ברחבי הבית.
דרך נוספת למרכוז האנרגיה למקום מסוים היא פיזור של קערות גדולות כדוגמת קערת פרות פתוחה. מבנה קעור זה מושך אליו את האנרגיה שמגיעה מלמעלה ומרכז אותה באזור בו ניצבת הקערה. גם יפה וגם אנרגטי.
זרימת האנרגיה חשובה כשם שחשובה זרימת החיים. מקום נטול אנרגיה לא יוכל להכיל חיים לאורך זמן. חשוב לוודא שבסביבה בה אתם שוהים אין ואקום, ובמידה ויש, חשוב לתקנו בהקדם האפשרי. את השיפור בהרגשה תחושו מיד.

בברכת אור, אהבה וזרימה אנרגטית,
לימור טיקוצקי
אהבתם?

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות)

  • 1
    אנרגיה
    אני מתפלא- יש ואקום אנרגטי-אנרגיה בתןך שטיחים זה ענין חשוב לבריאות
    תעוז   (1.4.2006)
בניית אתרים