בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> יחסים זוגיות ומיניות > מה שאתם חושבים עלי הוא לא מענייני

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יחסים זוגיות ומיניות

 • חוג ציור

  חוג ציור
  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  סדנת משחק
  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  ציור ורישום בת''א
  בחודש אפריל ייפתחו 2 סדנאות חדשות בימי רביעי בוקר/ערב בבית ה...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  מטפל בעיסוי רפואי
  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  חוג ציור ורישום
  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

מה שאתם חושבים עלי הוא לא מענייני

האם אתם שמחים עם עצמכם?
האם עשיתם את ההחלטה הנכונה עבורכם?
האם טוב ונוח לכם בהתייחסותכם לאחרים?
האם אתם חיים באורח בריא וחיובי בצורה הכי טובה לכם ביותר בלי מעורבות האחרים?
דפוסי חייכם סביב דעותיהם של האחרים, הם לא יותר מאשר להיות עבדים.
המאמר קיבל את הציון: המאמר מה שאתם חושבים עלי הוא לא מענייני קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 1192  |  דורג: 5
דרג מאמר זה
מה שאתם חושבים עלי הוא לא מענייני

רובנו אם לא כולנו מוצאים עצמנו יותר מפעם מוטרדים לגבי מה אנשים אחרים חושבים עלינו במידה מסוימת, אבל יש לשאוף לרסן הרגל זה. בילוי זמן בלחשוב על דעות של אחרים מוביל להתנכלות עקבי כדי לתפעל את דעותיהם לתוך מה שאנחנו רוצים שהם יהיו, במקום פשוט להיות. הרי האחרים בעצם עסוקים וטרודים בדיוק כמונו באותה סוגיה של מה אנחנו עצמנו חושבים עליהם. והמצחיק בכך הוא שזה סתם בזבוז זמן יקר וחשוב על שטויות במקום לתעל אותו לעשייה שתניב את שרוצים בחיינו שלנו, והאמת? למי אכפת בכלל מה אחרים חושבים עלינו, אילו הם חיינו שלנו שאנחנו חיים אותם, ולא האחרים. . . תחשבו על זה!

איך החיים שלכם יכלו להיות אם הייתם מפסיקים להשקיע תשומת לב ואנרגיה בדאגות על מה ואיך אחרים חושבים עליכם? אבל רגע, למה בלשון עבר? הרי זה יכול להיות כבר עכשיו בלשון הווה עם הפנים אל העתיד שהוא אוטוטו הרגע הבא שכבר הפך להווה ו... כבר הפך לעבר, אז זאת אומרת שכל רגע הוא עבר, הווה, עתיד וזו "תגלית" נפלאה שהרי יש לכל אחת ואחד מאיתנו את ההזדמנות לשנות ולהתחיל מהתחלה בכל רגע נתון.

זה חופש! אפשר לחיות על פי מה שאתם חושבים שיכול להועיל עבורכם, ולקבל החלטות ללא הרהור נוסף בניתוחים וספקולציות, אלא פשוט להיות אתם ולחיות את חייכם ללא כל צורך שהוא באישור או פחד של האחרים, שהם בעצמם נמצאים בלופ הזה תאמינו או לא, אבל כן, זהו מכנה משותף לכולם מסתבר.

האמת היא שאין לכם כל צורך באישור, כן באמת. זה האגו שגורם להשתוקקות לאישור או לתחושת הפחד. המוח אוהב לקחת דברים בצורה מאוד אישית, ומנסה לצבור כוח באמצעות אישור ומשחקי הסכמה. ברגע שתפרידו עצמכם מהאגו שלכם, ולא תיקחו דברים באופן אישי לא יהיו לכם הצורך באישור, פחד וכל יתר תופעות הלוואי כמו מה אחרים חושבים ואומרים עליכם בין היתר, שזה אחד הגולים העצמיים שאתם מבקיעים לעצמכם ובחייכם בכלל על כל המשתמע מכך.

במציאות, מחשבה של אדם אחר או חוות דעת עליכם היא אף פעם לא אישית, כי זה לא באמת עליכם מלכתחילה. זה עליהם הם. המחשבות שלנו על הכל וכל דבר הם אך ורק על עצמנו אנו. וזכרו שמה שאתם חושבים ומרגישים זהו עניין שלכם ורק שלכם בלבד! ומה שאחרים חושבים ומרגישים זה מעניינם שלהם בלבד בדיוק באותה המידה. כשאתם מודאגים באיך שהאחר מרגיש וחושב בנוגע אליכם, אתם בעצם עסוקים בענייניו שלו. ואם אתם עסוקים בלחיות בענייניו שלו, אז איך תהיו נוכחים בחייכם שלכם ועסוקים בלחיות אותם ולהגשים את שאתם רוצים?

כאשר תרפו מדאגות אלו על דעותיהם של האחרים, תרגישו חופשיים ומשוחררים לגמרי לחשוב את הדעות שלכם על עצמכם ואיך, וכמו שאתם רוצים בדיוק ובלי שום תופעות לוואי בלתי רצויות.

האם אתם שמחים עם עצמכם?
האם עשיתם את ההחלטה הנכונה עבורכם?
האם טוב ונוח לכם בהתייחסותכם לאחרים?
האם אתם חיים באורח בריא וחיובי בצורה הכי טובה לכם ביותר בלי מעורבות האחרים?

לחיות את החיים על פי האמת שלכם, הוא אחד המעשים הגבוהים ביותר של אהבה עצמית לטיפול עצמי (אין מדובר כאן על אגואיזם, אלא על קבלתכם את עצמכם כפי שאתם). וכשתחיו חיים לפי האמת שלכם ותישארו עם האני שלכם, גם האחרים יכבדו אתכם ואת האמת שאותה אתם חיים, גם אם הם מסכימים איתכם או לא.

דפוסי חייכם סביב דעותיהם של האחרים, הם לא יותר מאשר להיות עבדים. כי חירותכם נשללת מכם מבלי שתשימו לב לכך, והפרדוקס בכך הוא שאתם אלה שמאפשרים לזה על ידי השקעת תשומת לב ואנרגיה על מה שאחרים חושבים עליכם, במקום מה אתם עושים כדי להתקדם בחייכם שלכם, התעוררו!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור יחסים זוגיות ומיניות

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים