בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אומנויות לחימה > אליפות אירופה בקפואירה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אומנויות לחימה

  • קפואירה

    קפואירה
    אומנות לחימה מקורה בברזיל.לימודי הגנה והתקפה בשילוב אקרובטי...

אליפות אירופה בקפואירה

באליפות אירופה בקפוארה שהתקיימה בצרפת זכתה המשלחת הישראלית ב-12 גביעים ומדליות
המאמר קיבל את הציון: המאמר אליפות אירופה בקפואירה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1052  |  דורג: 0
דרג מאמר זה


באליפות, שהתקיימה בפריז בנוכחות 12 המאסטרים הבכירים מקבוצת מוזנזה מברזיל, השתתפו כ-300 מתמודדים ממדינות שונות באירופה ובינהם: צרפת, אנגליה, גרמניה, איטליה, פורטוגל , ספרד ואף מברזיל ומרוקו.
המשלחת הישראלית בראשותו של פטריק חמוי, אינסטרוטור גהיליירו, כללה 16 מתחרים שהתמודדו ב-8 קטגוריות מתוך 15 הקטגוריות שהיו בתחרות.

נציגי המשלחת ,תלמידי האקדמיה ברזילרה , שהייתה קטנה יחסית למשלחות של המדינות האירופאיות , זכו ב-12 גביעים ומדליות מתוכן 5מקום הראשון .

אליפות אירופה בקפוארה מתקיימת מידי שנה באחת ממדינות אירופה על ידי איגוד הקפוארה "סופר ליגה ברזילרה" בניהולו של מאסטר בורגז.
פטריק חמוי , אינסטרוטור גהיילו : " אני שמח לראות שמשנה לשנה מצטרפים תלמידים נוספים וקפוארה מוזנזה בארץ הולכת ותופסת תאוצה ובעיקר גאה מאוד על השגיה של המשלחת הישראלית באליפות אירופה,הישג חסר תקדים שמעיד על רמת המקצועיות הגבוהה אליה הגענו לתפארת מדינת ישראל" .
קפואירה (Capoeira) הינה אמנות לחימה הניכרת בתנועותיה הריקודיות, אשר נוצרה בברזיל. הקפואירה פופולרית בברזיל במיוחד, אך בסוף המאה ה-20 צברה פופולריות גם בשאר העולם . שורשי הקפואירה הניכרים עד היום מתייחסים לאלמנטים של קרב הכוללים התקפה והגנה, אך המינוח המקובל בקפואירה הוא של "משחק". יש הרואים בקפואירה ריקוד, שכן המשחק מלווה בנגינה ושירה. ישנם סגנונות משחק שונים, בהם הדגש הוא על מרכיבים שונים במשחק - אקרובטיים, לוחמניים, קצביים או אסטרטגיים.


אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אומנויות לחימה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים