בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מודעות וצמיחה רוחנית > קל או קשה? תלוי במה אתם רוצים להאמין!

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מודעות וצמיחה רוחנית

 • חוג ציור

  חוג ציור
  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  סדנת משחק
  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  ציור ורישום בת''א
  חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  מטפל בעיסוי רפואי
  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  חוג ציור ורישום
  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

קל או קשה? תלוי במה אתם רוצים להאמין!

אתם עלולים ליפול, למעוד ולהידחף, ויכול להיות שתיפלו על הפנים אך כשזה יקרה, ובכל פעם בכל פעם שזה יקרה, אתם . . .
המאמר קיבל את הציון: המאמר קל או קשה? תלוי במה אתם רוצים להאמין! קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 939  |  דורג: 6
דרג מאמר זה
קל או קשה? תלוי במה אתם רוצים להאמין!

לא אחת שומעים מכל עבר כמעט שהחיים קשים וזאת עובדה, האומנם? בחיים כמו בחיים אדם הינו בעל רצונות, שאיפות וחלומות ובדרכו לשם אל עבר הגשמת מטרתו כשהוא מנסה לעמוד, יתכן והוא ידחף למטה וכשיהיה למטה ישנו גם סיכוי שאף ידרכו עליו.

אנשים יקרים באשר אתם, אין זה סוד וסביר מאוד להניח שבדרכם באלו החיים אתם תחוו חוויות טובות ונעימות לצד קשות וכואבות. אתם עלולים ליפול, למעוד ולהידחף, ויכול להיות שתיפלו על הפנים אך כשזה יקרה, ובכל פעם בכל פעם שזה יקרה, אתם תקומו ותעמדו שוב ושוב על הרגליים. אתם תקומו, ותקומו כמה שיותר מהר כי אתם יכולים. לא משנה כמה פעמים תצטרכו לעשות את זה, תזכרו שהצלחה באה אחרי מספר הפעמים בהם התרוממתם וקמתם לעומת אלה שהתרסקת בהם.

יהיו שיגידו שניסיון החיים מלמד אותם ששום דבר איננו בחינם ושום דבר לא מגיע בקלות, ושהחיים קשים. מאוד קשים, ולא להאמין כמה הם קשים. יש בזה משהו ואולי אף זאת האמת, אך זאת האמת מתוך פרשות האדם לעצמו כתירוץ, סיפור וסיבה למה לעצור ולהרים ידיים מלהמשיך ורוץ קדימה אל עבר מטרתו שהוא מאוד רוצה כביכול. ואדם כזה שמשכנע עצמו בכל מיני סיפורים, סיבות ותירוצים לעולם לא יגיע אל האושר והנחלה, שלא לדבר על הגשמת חלום כלשהו עד ש... עד שהוא ישנה את דרך מחשבות וימשיך ללכת כנגד כל הסיכויים והאמת שלו תהיה אמת אחרת. אמת של ניצחון במקום כישלון.

ובדרך לניצחון אתם מוצאים עצמכם נכשלים יותר משאתם מנצחים, אף אחד לא מקל עליכם ורק אתם יכולים לנער מעליכם את האבק שדבק בכם מהנפילה, להרים ראש, לישר מבט קדימה, לקחת נשימה עמוקה ולהתגבר על כל הקשיים. אתם רואים סביבכם דברים ומעשים מכוערים, רוע וחוסר הגינות ואתם רוצים הרבה יותר ממה שיש לכם עכשיו. ולשם כך עליכם להרוויח את מה שאתם באמת רוצים וזאת ברגע שתחליטו את מה שאתם רוצים להרוויח ולהשיג. אתם יודעים איפה אתם רוצה להיות, ולא תפסיקו לדחוף את עצמכם עד שתגיעו לשם. רק ככה תהפכו למנצחים.

המכנה המשותף לכל הבריות הוא, שהם רוצים לחיות חיים טובים ומאושרים מלאי סיפוק ושובע נטולי חוסר ודאגה. כולם רוצים לנצח אז קדימה, תעשו את זה ורוצו מהר יותר, תחלמו חלומות גדולים יותר ותחיו טוב יותר משאי פעם חייתם וכל זה קיים בכל אחד ואחת מכם, ואתם יכולים לעשות את זה. תעשו את זה בשביל עצמכם ותוכיחו לעצמכם שאתם יכולים, אתם חייבים זאת לאני שלכם.

כל מה שאתם חושבים, כל מה שאתם אומרים וכל מה שאתם עושים יוצר אנרגיה. והאנרגיה הזאת היא שמושכת בדיוק אנרגיה דומה של מה שאתם רוצים בחיים שלכם, וכך אתם יוצרים את מציאות חייכם.

לדוגמה:
אדם שמתנהל ומתפקד על תקן קורבן מסכן, ובוכה על מר גורלו ובורח מהתמודדות, תמיד ימשוך לחייו את אותה אנרגיה של הקורבן והמסכן ויכנסו לחייו מצבים וחוויות עם אנשים שירמו וינצלו אותו, מעצם הימצאותו בנקודת חולשה. וכל עוד הוא לא יחליט ויקום לשים לזה סוף על ידי שינוי דפוס המחשבה, במילים בהן הוא מדבר והמעשים שלו בפועל, הוא ימשיך לחיות ולמשוך אנרגיה של מסכן ואומלל ויבכה כל הזמן.

זכרו שבתוך כל אחד מכם ישנו קוסם ויש לכם את הכוח הדרוש כדי להפוך את החיים שלכם לתוך מה שזה לא יהיה שאתם רוצים שזה כן יהיה, ושימו לב למה שמגיע, ושימו לב למה שיוצא.

כל מה שאתם רואים הוא תוצאה של מחשבותיכם.

מחשבה - מילה - פעולה

אתם - המחשבות, המילים, הפעולות, ההרגלים והאופי שלכם, הם הגורמים לגורל ולמזל שלכם, אז הפסיקו להאשים אחרים וקומו ועשו כבר עכשיו, ממש ברגע זה כי המפתח לאושר נמצא בידיים שלכם, ורק שלכם בלבד!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים