בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מודעות וצמיחה רוחנית > האם אתם מחוברים לעצמכם באמת?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מודעות וצמיחה רוחנית

 • חוג ציור

  חוג ציור
  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  סדנת משחק
  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  ציור ורישום בת''א
  חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  מטפל בעיסוי רפואי
  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  חוג ציור ורישום
  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

האם אתם מחוברים לעצמכם באמת?

האדם מגיע באיזשהו שלב בחייו לאור כל מה שעבר עד כה למצב של הרהורים, ומריץ את סרט חייו לאחור בניסיון להבין מה היה, מה עשה ולאן הגיע, ועולות בראשו שאלות, תהיות ומחשבות ובניהן גם שאלות כמו: מי אני? מה אני? מה עשיתי? לאן הגעתי? מה השגתי? האם טוב לי בחיים? האם הגשמתי את עצמי? לשם מה באתי לעולם? מה המהות שלי? מה התכלית? למה לאחרים טוב ולי רע? למה? ולמה? ועוד מילוני פעמים למה? איך? ובשביל מי ומה? . . .
המאמר קיבל את הציון: המאמר האם אתם מחוברים לעצמכם באמת? קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 970  |  דורג: 7
דרג מאמר זה
האם אתם מחוברים לעצמכם באמת?

האדם מגיע באיזשהו שלב בחייו לאור כל מה שעבר עד כה למצב של הרהורים, ומריץ את סרט חייו לאחור בניסיון להבין מה היה, מה עשה ולאן הגיע, ועולות בראשו שאלות, תהיות ומחשבות ובניהן גם שאלות כמו: מי אני? מה אני? מה עשיתי? לאן הגעתי? מה השגתי? האם טוב לי בחיים? האם הגשמתי את עצמי? לשם מה באתי לעולם? מה המהות שלי? מה התכלית? למה לאחרים טוב ולי רע? למה? ולמה? ועוד מילוני פעמים למה? איך? ובשביל מי ומה? . . .

אז זהו שכל השאלות שעולות טובות, נכונות ובמקומן הן והתשובה לכך היא גם הפתרון לכל מה שקרה, קורה ויקרה לו לאדם. הכל טמון וחבוי במילה חיבור. חיבור לאני העצמי שלכם, למהות הפנימית ביותר של ישותכם אתם. המהות האמיתית שלכם שהיא חסרת כל אותן פוזות, רוח וצלצולים ומגוון מסכות ואלפי פרצופים ומשחקים. המהות שלכם הפנימית והאמיתית היא חופשייה מכל אותם דברים שלכאורה כביכול מסייעים לכם בחיים, לכאורה! היא נטולת פחד, והיא עמידה וחסינה בפני כל דבר כמו ביקורת, אתגרים ואיננה זקוקה להרגיש נעלה, או נחותה מפלוני ואלמוני, היא פשוט. היא פשוטה כמו שהיא באופן ובצורה הכי טבעית, ללא התייפייפות ויומרות וכל מיני גינונים כאלה ואחרים.

חיבור שלכם למהות האמיתית שבכם יביא אתכם לחירות בכל המובנים. הוא יביא אתכם להבנה וישקף לכם את חייכם כאילו ואתם עומדים מול מראה גדולה ותראו ותיווכחו, שכל מה שעשיתם ועושים עד היום, הינו תוצאה של היחס שלכם לעצמכם באיך שאתם תופסים את עצמכם במו עינכם שלכם. ומכאן אתם מרגישים רגשות אשמה, חוסר ביטחון, פחד, חוסר בהצלחה, חוסר כסף ועוד. והגרוע בכך שאתם מאמינים שכל זה בגללכם, בגלל שכביכול אתם מפסידנים או בשפת העם: "לוזרים", ושאתם כישלון אחד גדול ושנחלתם אכזבה בעיני עצמכם ובעיני הוריכם ושזהו פספסתם את הרכבת והכל אבוד ואין מה לעשות בנדון. ואתם משלימים עם המצב וממשיכים לזרום עם החיים לאן שהן לוקחים אתכם וכל זאת מתוקף אחריותכם כביכול, כי אתם יש לכם מחויבות ויש לגדל ילדים וצריך להביא לחם הביתה, ולשלם חשבונות כי החיים ממשיכים ו...... עוד מילון סיבות ותירוצים מטופשים, אבל הי, חכו רגע זה לא סוף העולם!!!

אתם צודקים שיש לכם אחריות ושיש לדאוג לפרנסה, ולהאכיל את הפיות הקטנים שמחכים לכם בבית, אבל אין זה אומר שעליכם להמשיך לחיות את שארית חייכם בפספוס, בעוד אחרים חיים את חייהם ונהנים מהם לאורכם ולרוחבם. גם לכם מגיע בדיוק כמו לכל אחד אחר, ויתרה מזאת זו זכותכם. לא הכסף, לא השפע ולא התהילה הם שיהוו את הפתרון לכל בעיותיכם, כי אם רק החיבור לאני שלכם, למהות הפנימית שלכם. הוא זה שיביא למזור לנפשכם ויעשה סוף לכל הייסורים שאתם עוברים וחווים על בשרכם פיזית ונפשית כאחד. ברגע שכל אחד ואחת מכם יבין וידע שרק חיבור אמיתי וכנה עם האני שלו עצמו יביא לפתרון כל בעיותיו, אזי יהיה זה סוף לכל תחושות הפחד, האשמה, חוסר ביטחון לעושר ואי יכולת להגשמת כל שאיפותיכם, חלומותיכם ותשוקותיכם יהיו אשר יהיו.

ככל שתתקרבו ותתחברו לאני שלכם באמת ובפשטות, תרגישו את השינוי מתוככם הכי נכון ואמיתי. תרגישו ותגלו את האני האמיתי שלכם ממש כמו ביום היוולדכם, וזה ירגיש לכם הכי טוב. זה כמו לחזור הביתה וישנו משפט שאומר: "כל אחד בבית שלו מלך", וזו ההרגשה שתרגישו ברגע שתתחברו למהותכם האמיתית עמוק בתוככם. תרגישו מלכים בעלי ביטחון ושליטה אמיתיים, טהורים ונקיים נטולי תחפושות, רגשות ומחשבות שעד כה רק בלמו אתכם בכל תחומי החיים. בטוחני שעכשיו יש מי מבין הקוראים השואלים עצמם איך עושים את זה? איך אני מתקרב ומתחבר למהות שלי? ובכן, החיבור נעשה במספר שלבים צעד אחר צעד, כשכל שלב אוחז ונאחז בקודמו ובזה שאחריו כמו בלולאת שרשרת.

ראשית עליכם להשקיט את הסערה שמשתוללת בתוככם. אם תתנו את תשומת ליבכם לדו קרב שמתחולל בתוככם פנימה, תבחינו שאין לכם שקט. בתוככם ישנו דיאלוג שלא נח לרגע והוא כל הזמן עובד בקצב שסוחט מכם המון אנרגיה. השקיטו את הדיאלוג הזה של המחשבות, הרגשות וכל הטענות והמענות וקחו שליטה עליו על ידי שתיתנו לעצמכם להיות בשקט, בדממה מוחלטת והדינאמיות הזאת שמשתוללת בתוככם, תלך ותדעך עד שתירגע הסערה ותרגישו שקט ושלווה. שחרור טוטאלי מכל מה שסער וגעש בכם פנימה יתר על המידה. אתם תמצאו את האיזון שלכם מתוך הדממה שתשרור במהותכם הפנימית ודברים יתחילו לעלות ולצוף, לפתע תגלו רעיונות חדשים ותמצאו שיש בכם מן היצירתיות ודלת חדשה תפתח בפניכם לעולם אחר עם שליטה מלאה שלכם בכל צעד ומהלך בהתאם לבחירתכם ורצונכם.

החיבור יכול להיעשות על ידי התכנסות פנימה אל תוך עצמכם במדיטציה, בישיבה בחיק הטבע, להביט בפריחה לנשום את האוויר הצח והנקי, לשבת ליד נחל או להקשיב לרחשי גלי הים, לציוצי הציפורים ולהתמסר כל כולכם לשקט ולדממה שהטבע מביא עימו בדרכו המאוזנת והמיוחדת לו. מתוך החיבור לשקט הפנימי שבכם במהותכם האמיתית, תרגישו התעלות אינסופית והיא הכוח האמיתי איתו תוכלו ליצור ולעשות כל שתרצו ותחפצו בקלות יתרה ונטולת עיכובים וכל יתר הדברים שחוויתם ושהכרתם עד כה. עכשיו תוכלו ליצור ולחיות את החיים שאתם כן רוצים ומייחלים, ללא פחד, רגשות אשמה וחוסר כי אם משוחררים וחופשיים עם שפע אור, ברכה והצלחה ולאורך זמן.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים