בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> תקשור והילינג > תקשור על שנת בצורת - מה נבצר מבינתנו לראות?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

תקשור והילינג

תקשור על שנת בצורת - מה נבצר מבינתנו לראות?

התעוררתי בלילה מחלום שהעניק לי השראה ודחף לשאול אודות שנת הבצורת. מה עלינו לעשות כדי :לבטל רוע הגזירה"? מה המטרה העליונה שלה? מה עלינו לראות, כמין אנושי?
התשובה הגיעה. היא הייתה מפתיעה וגם מובנת מאליה במקביל.מסתבר שלכל אסונות הטבע יש מטרה עליונה. זהו אחד מהרבדים של האמת הגבוהה.
מוזמנים לקרוא.
המאמר קיבל את הציון: המאמר תקשור על שנת בצורת - מה נבצר מבינתנו לראות? קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 1406  |  דורג: 4
דרג מאמר זה
תקשור על שנת בצורת - מה נבצר מבינתנו לראות?

12.11.2010מדריכים אהובים ויקרים עד מאוד,

ברצוני לשאול על תופעת עצירת הגשמים, קרי: בצורת בשנה הזאת. כבר אמצע חודש נובמבר והקיץ בעיצומו. חלמתי בלילה שהיו לי המון עציצים עם פרחים ולפתע ראיתי בכולם כי האדמה יבשה לגמרי, הם נבלו. ניסיתי להשקותם אך נראה שזה היה מאוחר מידי. התעוררתי עם הרעיון להתערב ולבקש מידע ואם אפשר גם עזרה בהורדת הגשם. נראה לי כי אימא אדמה והטבע כולו מבקש זאת. אם זה לא יומרני מצידי, ואם כן, סליחה ואני סולחת לעצמי. הכוונה שלי טובה וגלובלית. ואני אכן רוצה להשתמש במידע מהחלום לתועלת הפלנטה והתעלותה. שאלתי: מדוע יש עצירת גשמים? מה אפשר לעשות כדי לבטלה, אם בכלל? תודה.''אילנה אהובה,

אין כל מקריות. הכול מתוכנן "מלמעלה". כאשר קיימת בעיה, מגיעה איתה אנרגיית הפתרון. עונת הבצורת מכריחה את בני האדם להגות שוב, וביתר רצינות, בנושא התפלת המים. הגיע אליך למפגש ייעוץ מהנדס אשר עסק בנושא וטען כי לא הצליחו לקדם את הנושא משום שכלכלית הוא יקר מידי.

כשם שקיבלת מידע לגבי האישה שהייתה זקוקה ל"הצלת חיים" תכופה שהלכה ונעשתה תכופה מידי שבוע בשבוע, ואף יום ביומו, והדבר העיק עליך ולא בכדי. והמידע אמר: לעתים אינך צריך להציל אדם, ששב ושוקע באותה בעיה שוב ושוב ושוב, ממחזר אותה. אתה מבין שאם כך הוא הדבר הרי שהוא מעלה מתהומות תת המודע היצירתי שלו, המקרין למציאות: דפוס פעולה. בעיה ששבה וממחזרת את עצמה מדברת על הדפוס. לשם כך יש לזהותו ואז לנטרל אותו ואף להחליפו בדפוס חדש ומתאים יותר לדפוס הפעולה הרצוי במודע!

כאשר מגיעה "שנת בצורת" שאלו עצמכם: האם נבצר מעצמכם להשתמש במים המצויים בטבע ובדרך אחרת? בזמנים קדומים היו בני האדם מייחסים לאלים ואף לאלוהים "הענשה", משום שהייתה זו בגדר "האנשה" של ייחוס תכונות האל לתכונותיו המוגבלות והמצומצמות לדרגת הבנתו של האדם: "שכר ועונש". "עשה ואל תעשה".

משום שאין מקריות, הרי ששנה של אסון אקולוגי, או אף קושי של בצורת, יכול ואמור לאחד בני אדם תחת הרצון לפתרון משותף.

מטרתן העליונה של כל הנשמות הינה להגיע אל מישור האחדות, שבו "גר זאב עם כבש, וכיתתו חרבותם לעתים". אל מישור שבו שריר וקיים צו ההפעלה האלוקי: "ואהבת לרעך כמוך אני ה'". משום שעל ידי תנאי המחיה בחומר, הסגידה לתרבות "עגל הזהב" המקדשת ומרוממת היא את החומר, את העושר החיצוני, על חשבון זה הפנימי, על חשבון טוהר המידות וסגולות המוסר של האישיות, יש צורך בבעיות חומריות חמורות. רק הן מוציאות את הפרט מתוך "בועת הנבדלות" שלו ומוציאות אותו להושיט יד לרעהו, יהיה גם רע ואויב, כדי להגיע לפתרון משותף ומאוחד לטובת כל הצדדים. לא רק לטובת הלקיחה הפרטית האישית שלו.

בעיות מטרתן ללמד, להצמיח שותפויות אמת, להגיע לבגרות וללקיחת אחריות שהיא אחדות אישיות הגוף (קרי: האגו) עם מישור הנשמה. מישורי האמת הגבוהה והצלולה הרואה את כל האנושות כמארג קוסמי אחד, כ"אדם קדמון" אחד, יציר אלוקים המתגלם ומממש את האלוקות על ידי שיתוף של כל בני האדם, הנראים במבט על כמכונה משומנת אחת המלאה תאים ומולקולות.

תארו לכם דימוי שבו התאים ילחמו זה כנגד זה וינסו להשמיד זה את זה. הרי זוהי התפתחות מחלת הסרטן. כדי להגיע לבריאת הבריאות מאוזנת, יש צורך בשיתוף פעולה.

ובכן, במימד הזה התרגלו בני האדם לחיות כיחידות אינדיבידואליות הדואגות לטובתן האישית, לאינטרסים הפרטיים שלהם. התפתחה לגיטימציה האומרת במקום "כולם בעד האחד, האחד בעד כולם": "כולם נגד האחד. האחד נגד כולם". זה משום שאין אתם מחוברים, ברובכם המכריע כאנושות מתפתחת בשלביה הראשוניים, החוזרת על לקחי השמד של תרבויות למוריה ואטלנטיס, ואף תרבויות קדומות ומפותחות עוד יותר, תרבויות כוכביות העתידות לחזור בבוא העת, אל תודעת ה א ח ד.

למעשה, ניתן לומר בחיוך, כי הוצאתם את משמעות ופשר "תודעת האחד" ולקחתם אותו לכיוון השונה והמהופך לחלוטין: במקום תודעה שכולם אחד משותף, תודעה שבה כל יחיד מרגיש וחש עצמו אחד ויחיד נגד כולם. אם זה לא היה כל כך עצוב זה היה מאוד מצחיק. ובכל מקרה, ישנה חוסר הבנה בסיסית של האנושות בדבר אחדותה.

אסונות משותפים, כאמור, יוצרים גורמי אינטרסים אנושיים משותפים, ולפיכך הם דרך ללמוד את האחדות, את השיתופיות, את התועלת שבלהיות ביחד, כגוף אחד גדול.

זהו, בין היתר, תפקידן של מלחמות. לאחד.

זהו, בין היתר, תפקידם כאמור של אסונות הטבע. לאחד.

לפיכך אם תזהו את הצורך בשיתוף פעולה, ביצירת פתרונות מעשיים יישומיים משותפים,

לא יהיה צורך יותר באסונות אקולוגיים. בבצורת.

אין "אימא אדמה" כועסת. זוהי כמובן האנשה הבאה מתוך הצורך הקדום, החינוך הקארמתי הקדום של "חוק השכר ועונש".*האם אפשר לבקש - על ידי תפילה או החזייה את ההגעה לפתרון האחדות ובמקביל את הורדת הגשמים?אהובה, היטבת להבין. כאשר מצויים הינכם בשיעור, עליכם להבין כי לא תשערו איזה שער גדול הוא להמשך התפתחותכם.

ניתן לבקש להבין את השיעור. ניתן לבקש לזרז את האחדות. ניתן לבקש את הורדת הגשמים בעיתם.*אם כך אני מבקשת את הורדת הגשמים בעתם. את הפתרון המהיר והיעיל והמדויק ביותר אל תודעת האחדות הכוללת, אל הגעת כלל האנושות למצב התודעה המפותח ביותר:

"ואהבת לרעך כמוך". מצב של אהבה.מצב האהבה יכול וחייב לשרור גם ביניכם לבין אימא אדמה וכל כוחות הטבע. בקשו להתחבר אליהם באהבה וקבלו גם אתם את ברכתם ואת אהבתם.*האם ממלכת הצומח אינה זועקת לעזרה?

אני מבקשת לשלוח אנרגיית ריפוי והתחדשות לממלכת הצומח. ומבקשת את עזרת כל המלאכים לשם כך. אני מהווה צינור נקי להזרמת אנרגיות התחדשות לטבע. תודה.אנו מברכים אותך אילנה אהובה ויקרה בהמשך שליחותך המוארת על פני הפלנטה. תבורכי וכל בני עמך איתך.

אנו המדריכים משבעת הכוכבים ומסיריוס.

***
לאחר מכן קיבלתי והבנתי
כי זהו נדבך אחד מהאמת הגבוהה. נדבך חשוב שעד כה נסתר מעינינו, ובעיקר מההנהגה שלנו.
מברכת את הפלנטה
בגשמים שיורדים בעתם ומרווים את הטבע כולו.
מברכת את עם ישראל להיות אור לגויים
ולהתקרב אל תודעת האחד.
באהבה,
אילנה בהט
מורה רוחנית לעיצוב תודעת אור האחד.
מחברת הספרים:
"שחר עלות התודעה - מפתחות להארה אישית ופלנטרית".
"שער להתקדשות - יצירה מודעת".
"תודעת ה א ח ד - שיחות עם רבי עקיבא".
"תודעת ה א ו ר - אלכימיה של נשמה" (חדש)

* מפגשים אישיים לחיבור לאור, לייעוד העליון, התרת חסימות, העצמה אישית. בהילינג אור הנשמה.
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים