בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> רייקי > חשמל זורם בכפות ידיך - קסם הריפוי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רייקי

חשמל זורם בכפות ידיך - קסם הריפוי

אם היו אומרים לכם כי נתגלתה תרופת קסמים לריפוי האנושות, תרופה כזאת שכל אחד יכול לקבל ולהשתמש בה - הייתם מאמינים? הייתם פוסלים זאת כדמיון והמצאת שוא? בואו ותקראו את האמת על כך. רייקי - אנרגית ריפויי אוניברסאלית. כל אחד יכול ללמוד ולהשתמש! בהצלחה!
המאמר קיבל את הציון: המאמר חשמל זורם בכפות ידיך - קסם הריפוי קיבל את הציון 4.1 כוכבים  נצפה: 5  |  דורג: 25
דרג מאמר זה
חשמל זורם בכפות ידיך - קסם הריפוי

חשמל זורם בכפות ידייך... קסם הרייקי
כתבה:אילנה בהט

יכולת לרפא על ידי הנחת כפות הידיים והזרמת אנרגית ריפוי ...
כמה פשוט..כמה קסום... אבל, האם זה אפשרי באמת?

תתארו לכם שכואבת לכם הבטן, למשל..אתם מתרגשים לפני מבחן..
או שיש כאב אוזניים, בדיוק לפני שאתם צריכים לנסוע לחופשה מגניבה.
איזה באסה! מה עושים?
והנה, בדיוק באותו רגע, היה מגיע אליכם קוסם ואומר לכם:
" יש לי נוסחת קסמים. אם אתם רוצים להחלים מיד מהכאב – תנו לי להניח את הידיים שלי על המקום הכואב. חכו כמה דקות. בינתיים תרגישו חום נעים שמרפא ו...הכאב יחלוף כלא היה"...

יש להניח, כי הייתם שמחים לקבל את הצעתו. תתארו לכם, שהיה ממשיך ואומר:

" אני מוכן להעביר לכם את כוחות הריפוי שלי! גם לכם יכול להיות הקסם של מגע הריפוי. תוכלו להניח את ידיכם על כל פצע, מקום כואב, כשאתם עצובים, כשאתם מתוחים ולהירגע. תוכלו גם, אם תרצו, לטפל ולרפא באנשים אחרים: בהוריכם, באחיכם, בחבריכם. גם בחיות המחמד שלכם!"
הייתם לוקחים את ההצעה? ואולי הייתם לא מאמינים?

רציתי לספר לכם כי הקוסם הוא אמיתי והקסם שהוא מעביר פשוט עובד... וקוראים לקסם: רייקי.

מיקאו אוסואי קראו לאדם שגילה לראשונה את הקסם בתקופתנו. הוא נולד בשנת 1875 ביפן. הייתה לו אמונה כי אפשר לרפא בני אדם באמצעות הנחת הידיים עליהם ולרפאם, על ידי כך. הוא למד מהמורים הגדולים בעבר, שהשפיעו רבות על האנושות, בודהא וישוע, כי הדבר אפשרי. היות והידע לא היה קיים בתקופתו, הוא חיפש אותו. הלך למנזרים, שם היו ספריות עם מאגרי מידע, קרא בספרים ושאל את הנזירים אם הם מכירים את שיטת הריפוי הקסומה הזאת. איש לא ידע ולא זכר. לבסוף, היות והאמין שימצא ולא אמר נואש בחיפושיו, אכן גילה כתב יד עתיק יומין שכתוב בסנסקריט, שפת קודש הודו קדומה, ובו נוסחא להתחברות לכוח ריפוי.

היה כתוב שם, שעל מחפש הידע לעלות להר קדוש ושם לצום ולהתפלל במשך 21 יום.

מיקאו אוסואי עשה זאת. הוא עלה על ההר הקדוש קוריאמה, שליד טוקיו, ביפן. הקים מסביבו מעגל ובו 21 אבנים, כדי שבסוף כל יום ישליך אבן אחת למטה. כך ידע כמה ימים נותרו לו.
ביום ה-21 לא קרא עדיין מאום. אוסואי בכה וצעק שלא יזוז מההר עד שלא יקבל את כוח הריפוי.

והנה...לפתע... ר א ה אלומת אור בוהקת מרחוק!
בתוכו פנימה, הוא ידע כי האור הזה מכיל את הידע. הוא יכול להרוג אותו, אם לא יהיה מוכן לקלוט אותו, או שייתן לו את נוסחת הריפוי. היה לו שבריר שנייה להחליט מה לעשות.
והוא ב ח ר!

הוא קלט את האור הבוהק לתוכו. ובאותו רגע, הוא הרגיש שהוא יוצא מגופו! הוא מרחף בשמיים ומוקף בבועות אור ססגוניות בשלל צבעי הקשת בענן מרחפות באוויר סביבו... זו הייתה העברת הידע הפלאית שקיבל מכוח בלתי נראה, כוח אלוהי.

כשהתעורר, גילה שאכן יש לו כוחות ריפוי מדהימים! כשנפל ופצע את רגלו ברדתו מההר, הניח על עצמו את ידיו והדם נעצר והכאב עבר. הוא התחיל לרפא אנשים רבים ובהמשך, גם גילה כיצד להעביר את יכולת הריפוי לבני אדם נוספים.

את יכולת הריפוי הוא העביר באמצעות טקס מסתורי וקסום שנקרא: "ח נ י כ ה".

בקלות היינו יכולים לחשוב, שמדובר בסיפור אגדה, אלמלא יכולת הריפוי ניתנה לתלמידיו, צ'יזארו היאשי, שהיה רופא בצי היפני, שהעביר את הידע להוואיו טקטה, יפנית שחייתה בארה"ב והעבירה למערב את הידע. היא העבירה קורסים, שבהם העבירה את יכולת הריפוי מתלמיד לתלמיד. הידע הועבר לקנדה ואחר כך לישראל ולשאר מדינות העולם.

כיום ישנם אנשים רבים שלומדים ומטפלים באנרגיית הריפוי הזאת, שאוסואי קרא לה: ריי- קי. פירוש השם, ביפנית, הינו: אנרגיית חיים מודרכת באופן רוחני, אלוהי.

יכולת הריפוי מועברת על ידי ה"חניכה", שבה מחבר מי שהוסמך להעביר את הרייקי, שנקרא: רייקי – מאסטר, כלומר מורה לרייקי, את מי שרוצה שיהיה לו כוח הריפוי – לאנרגיה הפלאית הזאת.

כל אחד יכול ללמוד זאת! אין הגבלה של גיל! ילדים, מבוגרים... צריך רק לרצות ולהאמין שזה אפשרי.

מה מרפא הרייקי, תשאלו? ובכן, כל דבר. החל מפציעות, כאבים, מחלות, כל דבר פיסי, וכלה בבעיות נפשיות רגשיות: פחדים, לחצים, חוסר בטחון עצמי, עצב, ועוד.
מי שלמד רייקי, ומדובר במפגש אחד או שנים בלבד, יכול לטפל בעצמו ובבני אדם אחרים. יכול לעזור פשוט על ידי הנחת כפות הידיים על האדם הנזקק, או על בעל החיים.

נשמע קסום? זה בהחלט קסום. אם תרצו לרכוש את יכולת הריפוי – אין זו אגדה!
אגב, גם לגבי אגדות – הסברה הרווחת אומרת כי יש להן בסיס במציאות...
ותחשבו על זה...


כתבה:
אילנה בהט – רייקי מאסטר, סופרת ויועצת בכל תחומי החיים.אהבתם?

כתבות נוספות ממדור רייקי

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 5 תגובות)

 • 1
  באמת נשמע קסום.
  חומר אמיתי למחשבה . שמואל אלף.
  שמואל אלף.   (13.2.2006)
 • 2
  לקרוא כל כתב יד של אילנה זו חוויה זו המלצה מזור לנשמה (ל"ת)
  יהודית   (13.2.2006)
 • 3
  תודה למפרגנים שמואל א` ויהודית.
  ממליצה לכל אדם להתחבר לאנרגיית הרייקי - שהינה שער לצמיחה רוחנית, התעלות, פתיחת הלב לאהבה בלתי מותנית, ה א ר ה. אור אושר ואהבה, אילנה
  אילנה בהט   (14.2.2006)
 • 4
  זה פשוט נכון כל מילה מיותרת
  רייקי זה הכוח האמיתי
  אסף   (19.2.2006)
 • 5
  תודה לאסף - והמלצה
  אסף היקר תודה. כפי הנראה למדת והינך מחובר לריקי. אין כמו הרייק ילהיפתח לאהבה ולחמלה. ליכולת ריפוי וכמובן להתפתחות רוחנית ואמונה גדולה באלוהים. מי שטרם למד רייקי - זוהי קריאה להתחברות אל הנשמה ואל יכולתכם הטבעית. יכולת ריפוי וחיבור אל אור עצום. אתם חייבים זאת לעצמכם ואם לא תנסו - לא תדעו. ב א ה ב ה, אילנה
  אילנה בהט   (26.2.2006)
בניית אתרים