בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אופנה וסטיילינג > לכל עונה יש סוף עונה, כיצד לקנות נכון?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אופנה וסטיילינג

לכל עונה יש סוף עונה, כיצד לקנות נכון?

כיצד לקנות נכון ויעיל פריטים שאינם טרנדים עונתיים? איך לא להיות עוד קורבן אופנה? מה לקנות? איזו גזרה תתאים לי? מספר עיצות לפני ההסתערות בחניות...
המאמר קיבל את הציון: המאמר לכל עונה יש סוף עונה, כיצד לקנות נכון? קיבל את הציון 5.0 כוכבים  נצפה: 1514  |  דורג: 1
דרג מאמר זה

בזמן האחרון כולנו מרגישים כי רשתות האופנה ממש מחזרות אחרינו, בגלל המצב הכלכלי הנתון, גם חניות האופנה, הבוטיקים והרשתות הגדולות מבקשים לערוך ימי סיילים מרוכזים בקניונים, מבצעים מפתים ואיך לא, גם להצהיר לפני כולם על מכירות סוף העונה.

אכן מבצעים, הנחות ומתנות, קורצים לנו להגיע ולקנות, אך כדאי גם עם המבצעים הגדולים לשים לב מה אנחנו קונים.
האם המכנס שמחירו הגיע ל 50 ₪ עכשיו בסוף עונה מחמיא למבנה גופנו? האם הוא יתאים לאופי וסגנון החיים שלנו? אולי הוא טרנדי מדי וכן הגיע כה במהירות לסוף עונה או מבצע?
אז באמת כדאי באמת להפעיל את שיקול הדעת לפני ההסתערות..

הגורמים החשובים בקנייה חכמה גם בסוף העונה, הם הכרת מבנה הגוף, הצבעוניות האישית וכמובן הסגנון האישי והצרכים לאותם בגדים בסגנונות שונים.
לפעמים קשה לנו להיות שופטים של עצמנו ולדעת ולהבין כי החולצה אמנם כרגע במבצע, אך אינה מסתירה מספיק את האזור אותו נרצה לטשטש ופחות לעורר תשומת לב בעיני המסתכל.
גם קשת הצבעים האישית שתתאים רק לנו, ושונה מזו של חברנו הינה גורם שיש לקחת בחשבון לפני קנייה של אותו פריט רצוי.
את מירב העצות והלווי המקצועי כיצד לקנות נכון, יעיל וזול גם במשך העונה ובמיוחד במבצעי סוף עונה כשהפיתויים מספיק גדולים, תיתן לכם סטייליסטית אישית.
לסטייליסטית אישית אין אינטרס מכירתי בחנות זו או אחרת, ולכן הייעוץ הינו אמיתי, אישי ונכון לגבי פריטי הביגוד המתאימים לכם ביותר.
גזרות נכונות, אורכים, בדים וצבעים, כל אלו בלוית בנייה של מלתחות בגדים בשילוב אביזרי אופנה נכונים, תקבלו מהסטייליסטית האישית שתלווה אתכם ותלמד אתכם כיצד לקנות נכון היום ובעתיד בכלל.

אז גם כשסוף העונה ממש בפתח, כדאי להיעזר בייעוץ סטייליסט מקצועי, אמין ואישי כדי שלא תאבדו את הראש ושוב תגיעו למצב של "אין לי מה ללבוש".

אשמח ללוות אתכם ליום פינוק אמיתי ללמוד על מבנה הגוף טוב יותר ולדעת מחר להיכנס לחניות האופנה ממוקדים יותר, יודעים יותר ולא לקנות עוד חולצה שתשכב לה בארון לעוד עונה..
יום כיף זה הינו רעיון מדליק ומיוחד למתנת יום הולדת. אני עורכת אותו באופן המיוחד רק לי כחוויה שלא תשכח לנשים, גברים ,בני הנוער, וגיל הזהב.
אורית לבה, סטייליסטית אישית

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אופנה וסטיילינג

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים