בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> משחקים ופנאי > משחקים והפעלות למסיבת רווקות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

משחקים ופנאי

משחקים והפעלות למסיבת רווקות

הרבה פעמים אני מקבלת טלפונים מנשים שלא יכולות להרשות לעצמן להביא מנחה למסיבה שלהן,והן שואלות אותי האם הן יכולות לשדרג את הערב בעצמן.
אז התשובה היא: כמובן!!!!
אני מרכזת לפניכם מספר הפעלות ומשחקים שיכולים להפוך מסיבת רווקות, ערב נשים,ערב חברות,ערב חברים, ערב זוגות,יומולדת וכל חגיגה לערב מיוחד במינו.
המאמר קיבל את הציון: המאמר משחקים והפעלות למסיבת רווקות קיבל את הציון 4.0 כוכבים  נצפה: 6590  |  דורג: 1
דרג מאמר זה
משחקים והפעלות למסיבת רווקות

להלן כמה כללים לחגיגה מוצלחת.
1.לא להביך אנשים ולא לעשות שום דבר בכח. לכל אחד רמת פתיחות שונה ואחרת וחשוב שנכבד את כל המשתתפים.
2.חשוב לשלב כמה סוגי משחקים: תחרויות פיזיות, תחרויות אומנותיות, משחקי אלכוהול,משחקי רטרו ומשחקים חדשניים, כדאי מאוד לשלב גם תחפושות.
3. הערב צריך להיות בנוי בצורה הדרגתית, בהתחלה מנחה ידבר על נושאים שהם יותר רכים, חוויות מצחיקות לדוגמה, לאחר מכן ניתן לעשות פעילות קבוצתית אקטיבית - לדוגמה לייצר מתנה לבעל/בעלת הערב ובסוף לעשות סטנד אפ הרצאה על דברים מביכים שקרו לנו, על סודות מחיי זוגיות, על אהבות שהיו לנו ועוד.
4.כדאי ללות את האירוע גם באוכל טעים וגם אלכוהול ממש לא יזיק.

1. משחק ריקודי בטן - מתחלקים לשתי קבוצות ומתכננים ריקוד סוער שמוצג בפני השופטת (מנחת האירוע), ניתן להכין פתקים עם סגנונות ולעשות הגרלה של תחום הריקוד:לדוגמה קבוצה אחת עושה ריקוד הודי וקבוצה אחרת ריקוד קלאסי.

2.משחק הפנטומימה - בוחרים פתגמים או ביטויים , רצוי כאלה עם כפל משמעות, וצריכים להסביר אותם באמצעות פנטומימה בלבד, ללא דיבור.

3.משחק אסוציאציות - בוחרים קלף , לדוגמה:"היכרות" ועל בעלת הקלף לדבר על משמעות הקלף בהקשר של כלת האירוע.

4. משחק הפנטזיות - כל אחת רושמת פנטזיה מינית שהיא הייתה רוצה שהיא תתגשם, מחליפים פתקים וכל אחת צריכה לנחש מה הייתה הפנטזיה של חברתה.

5.בוחרים תחומים של מקצועות:לדוגמה שרברב,רוצח שכיר, חשפנית ורופא. מתחילים לספר סיפור , כשהמנחה עוצר את בעל המקצוע, בעל המקצוע הבא בתור צריך להתחיל לספר מאותה נקודה וכך הלאה....
רצוי שידברו על יום עבודה שלהם... המון צחוק מובטח...

6.סיפורי ילדים - בוחרים סיפורי ילדים וממחיזים אותו להצגה, רק קצת יותר סוער ופראי (הולך מצוין בערבים של זוגות), לדוגמה שלגיה ושבעת הגמדים ועוד....

7.עוד משחק לערב זוגות - קושרים לבעל המסיבה את העיניים והוא צריך לנחש רק על ידי מישוש איפה הרגל של כלתו, או של אשתו או של אשתו של החבר הכי טוב שלו....

8.משחקי רטרו - לחפש את המטמון, הדרך אל המטמון רצופה בכל מיני שאלות ומשימות, 2 קבוצות מתחרות, מי שמצליח לעשות את כל המשימות בזמן הכי קצר, הוא המנצח.
משימה יכולה להיות: להביא מישהו מהרחוב הביתה,לאכול פלפל בצורה מגרה ועוד....

אשמח לשתף אתכם במשחקים נוספים
מלכת המשחקים,
www.mesibatbanot.co.il
052-3824073
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור משחקים ופנאי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים