בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אלטרנטיבי > כאב ראש של סופ"ש / דיווד בומזון

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אלטרנטיבי

כאב ראש של סופ"ש / דיווד בומזון

כאב ראש הוא התלונה הנפוצה ביותר בימינו.
מתח והתכווצות שרירים בצוואר, בקרקפת ובלסת גורמים על-פי רוב לכאבי ראש.
כאבי ראש אלו מציקים, אך הם תמיד פוחתים עם הזמן.
המאמר קיבל את הציון: המאמר כאב ראש של סופ  נצפה: 1726  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
כאב ראש של סופ"ש / דיווד בומזון

אם כאבי הראש שלכם מחמירים בבוקר, כדאי שתשקלו מדידת לחץ דם.
לחץ דם גבוה יכול לגרום כאבי ראש.
מיגרנות הן סוג של כאב ראש חמור הגורם לכאב בצד אחד בלבד של הראש. פעמים רבות גורמת המיגרנה לבחילה או להקאה, ולפעמים קודמים לה הבזקי אור או ש- "רואים כוכבים".
אנשים שנוטים לסבול מכאבי ראש חוששים לא אחת שהם סובלים מגידול במוח. אם אין סימנים דרמטיים אחרים, כגון שיתוק או שינוי באישיות, הסיכוי שכאב הראש שלכם הוא סימן לגידול במוח הינו לא סביר לחלוטין.

אז כיצד רואים הסינים כאבי ראש.
חשבו להבין שכאבי ראש גם מבחינה סינית וגם מבחינה מערבית יכולים להיגרם ממספר סיבות.
כאשר ברפואה הסינית באופן כללי כל סוג של כאב נגרם בשל חוסר איזון של זרימת האנרגיה והדם בגוף אשר גורם בסופו לכאב. כמו כן כאב ראש יכול להיות סימפטום לבעיה עמוקה יותר וכן ברפואה סינית ניגשים ומחפשים את מקור הבעיה ומטפלים בה.

כמו שאמרתי קודם כאבי ראש נגרמים ממספר סיבות אשר נגרם מחוסר איזון אנרגטי הגורם לחסימה אנרגטית. כאבי ראש יכולים להיגרם מתזונה לקויה ממזונות שונים כמו חומוס, גבינה צהובה, שוקולד ומזונות משומרים (קופסאות שימורים).

רבים מאתנו סובלים מכאבי ראש של סוף שבוע, ולמה דבר זה נגרם?
במשך השבוע אנו נמצאים במצב של סטרס (מתח) בעבודה ובבית דבר זה גורם לעייפות ולא מוצאים זמן לנוח ולנשום הגוף מגיב בהתאם הוא נכנס ללחץ ומתח השריריים מתכווצים מחזור הדם מוגבר והאנרגיה נע בצורה מהירה ומתוחה ולאט לאט אנו הופכים לפקעת עצבים פקעת העצבים הזה מונה מהצ'י והדם לזרום בצורה חופשית אך הגוף נימצא במצב של סטרס ותכווץ יותר כדי לשמור על האנרגיה שיש לה. ומה קורה בסוף שבוע כאשר אנו נחים הלחץ יורד העייפות מתחילה להתבטא ופתאום קמים בבוקר של יום שבת עם כאב ראש נוראי המשבית אותנו למיטה (כמובן למי שיש את הפריבילגיה הזאת).

אז מה קורה מבחינה פיזית אנרגטית לגוף. הגוף נח ואנו יותר מודעים לעצמנו אז יכול להיות שזה כאב שהיה איתנו כל השבוע אך בגלל כוח האינרציה לא חשנו בו ופתאום מורג שיותר, 2- הגוף מתחיל לשחרר לחצים בדיוק כמו סיר לחץ ולכן מרגישים כאב ראש נוראי כמו פעימות לב בראש וכל זה נגרם בגלל שהשרירים משתחררים ונרפים כמובן שריר ם בשכמות והכתפיים ונוצר לחץ שאל אנגיה שעולה לראש דרך הצוואר (צוואר בקבוק) והגוף לא מצליח לווסת את האנרגיה העולה והכול עולה במכה לראש הגורם לכאב ראש.

דיווד בומזון , המנהל המקצועי של מרכז פנימה
077-5503410, www.pnima-haifa.co.il
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אלטרנטיבי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים